Znaki

by klopek

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
186
Punkty reakcji
0
slyszalem gdzies kiedys ze jesli podczas rozmowy z dziewczyna ona zacznie cos tam rekami robic tzn. ze jest nami zainteresowana albo na odwrut czy cos takieg
mozecie mi to bardziej przyblizyc jak to wygląda??
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Nie wierze w to... Kiedyś czytałam coś o tym i 99% tych rzeczy się ze mną przynajmniej i moimi znajomymi nie zgadzała :]
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
nns, tak to są znaki podczas rozmowy odbierane i nadawane przez nas ale zdaje się , że chodzi w tym poście o typowe zachowanie dziewczyn w czasie zainteresowania się facetem..
Nie znam szczegołowo, ale kiedyś gdzieś czytałam, że gesty typu: bawienie się włosami, częste ich poprawianie, i kilka innych znaków (czasami robimy to nieświadomie:D) mogą pokazać facetom, że jesteśmy nim zainteresowane.
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
to z bawieniem sie wlosami cos w sobie ma, ja tak mam ze jak gadam z jakims fajnym facetem to sama sie lapie na tym ze caly czas bawie sie kosmykiem wlosow ktory opada mi na ramie :)
też tak mam :p ale tylko z tym,który mi sie podoba ;)
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
ja tam nie wierzę w jakieś znaki czy coś.
przynajmniej u mnie to nie działa. :p :p :p
 

Parzyk

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Ostrów Wielkopolski
To prawda. Jak się troszke znasz bardzo łatwo wywnioskować w niektórych przpadkach. Chodzi tu o zależność pomiędzy komunikacją verbalna i nieverbalną. Jeśli dobrze znasz tą osobę możesz ją łatwo ocenić. Bo np wykonuje takie ruchy wypowiadając określone zdania, uśmiecha się mówiąc inne (chociaż nie jest tego świadoma dokońca). Kładzie akcent na pewne wyrazy, litery w wypowiadanych zdaniach i takie tam,. Warto poczytać.
Czy tego chcemy czy nie 70% komunikacji międzyludzkiej to komunikacja niewerbalna.
Kiedy dana osoba kłamie a jesteś spostrzegawczą osobą możesz dostrzec sprzeczność pomiędzy informacjami verbalnymi (tymi słownymi) i nieverbalnymi...
 

feno

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
poprawianie włosów
bawienie sie jakimiś przemiotem (długopis, błyszczyk itd)
palenie papierosa - wypuszczanie dymu w góre
specyficzne trzymanie papierosa -> zwracanie uawge na nadgarstek
bawienie sie butem -> klapkiem - jak wisi jej na koncach palców i sobie huśta :p
rozszerzone źrenice
gest zainteresowania ;]

same kciuki w kieszeni lub za paskiem -> chęc zblizenia seksualnego ;d
zbyt czeste oblizywanie ust -> chęc na buzi :)
pokazywanie wewnętrznych części dłoni podczas mówienia -> otwartość


itd itp... nie chce mi sie pisać dalej :]
często sie zgadzają z myślami
ale nie zawsze trzeba wyczuć...


pzdr
 

snowboarder

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Ze snieżnego stoku skąpanego w złocistym słońcu ;)
czlowiek samą mową przekazuje 15% informacji... reszta to intonacja i barwa głosu, gestykulacja, mimika twarzy, postawa ciała...

więc w tych "znakach" coś jest.

w każdym razie już same niewerbalne przekazywanie informacji dużooo mówi o tym czego nie mówimy wprost.

a wyglada to tak, że jeśli jakaś dziewczyna interesuje się tobą to i tak się zorientujesz poniewczasie :D żarcik...

naprawde to wystarczy uważnie patrzeć... i dowiesz się baaardzo wielu rzeczy :D
 
Do góry