znajomosc z cudzoziemcem

Holand

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Kochani bardzo proszę o uwagę i rady....
Daniego poznałam 2 miesiace temu,na portalu randkowym...Fajnie się pisało i rozmawiało przez tel.Dani jak pisał jest inzynierem z pochodzenia Anglikiem. .Postanowilismy się spotkać w Polsce pod koniec Maja gdy on wróci z Kanady gdyż jest tam w pracy...wszystko fajnie i pieknie tylko jest jedno ale...3 dni temu poprosił o mój adres bo chce mi wysłać prezet....hmmm podalam bo sadzilam że dostane czekoladki albo perfumy!!!! Okazuje się że nie bo w przesylce jest miedzy innymi....Laptop 2 telefony jakąś bizuteria bardzo wiele cennych rzeczy ,boże ja po przeczytaniu meila od niego a następnie od firmy kurierskiej jestem w szoku ,...co mam zrobić? ?? Paczke odebrać czu nie? ?? Oczywiście napisałam ze nie powinien mi wysłać takich cennych rzeczy ale on prosi zebym przechowala to do jego przyjazdu do polski....co mam zrobić? ??
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Przechować? Prezent? Jak dla mnie- śmierdzi!
 

polewany67

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2016
Posty
4
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Uważam , że nie powinnaś tego odbierać. Takie podarunki śmierdzą na kilometr. Nie daj się wkręcić.
 

Holand

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Dziekuje wam bardzo i powiem ze macie racje bo wczoraj dostalam meila od firmy kurierskiej iż przesylka został zatrzymana gdyż byly w niej pieniadze....Do zaplaty jest Cło ....mam nadzieję że ja tego nie będę musiała zapłacić
 

Lemonka83

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
100
Punkty reakcji
1
Tym bardziej, że kolesia nie znasz a przez internet to wiesz... różne rzeczy mogą być
 

Michalina80

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Czesc Holand,

Właśnie przeczytałam twojego posta, sprawa wydaje się troche podejrzana. Gdyby chociaż powiedział ci wcześniej co dokladnie wyśle i po co, ale tak...Jestem ciekawa jak to się rozwiązało, napisz.
 

Jankoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Ale numer, ciekawe o co chodzi. Sprawa się rozwiązała jakoś? Możesz coś więcej napisać?
 

Anulka

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Holand napisał:
Kochani bardzo proszę o uwagę i rady....
Daniego poznałam 2 miesiace temu,na portalu randkowym...Fajnie się pisało i rozmawiało przez tel.Dani jak pisał jest inzynierem z pochodzenia Anglikiem. .Postanowilismy się spotkać w Polsce pod koniec Maja gdy on wróci z Kanady gdyż jest tam w pracy...wszystko fajnie i pieknie tylko jest jedno ale...3 dni temu poprosił o mój adres bo chce mi wysłać prezet....hmmm podalam bo sadzilam że dostane czekoladki albo perfumy!!!! Okazuje się że nie bo w przesylce jest miedzy innymi....Laptop 2 telefony jakąś bizuteria bardzo wiele cennych rzeczy ,boże ja po przeczytaniu meila od niego a następnie od firmy kurierskiej jestem w szoku ,...co mam zrobić? ?? Paczke odebrać czu nie? ?? Oczywiście napisałam ze nie powinien mi wysłać takich cennych rzeczy ale on prosi zebym przechowala to do jego przyjazdu do polski....co mam zrobić? ??
Ja bym tej paczki nie odbierała
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Gościu chciał uniknąć płacenia cła i tłumaczenia skąd ma taką a nie inna ilość gotówki, zapewne z przemytu, albo pracy na czarno. Swoją drogą sprytnie to wymyślił, ale chyba przesadził trochę z zawartością paczki. Faktycznie przesyłki wysyłane do Polski znacznie rzadziej są dokładnie kontrolowane niż np. te do Szkocji czy Wielkiej Brytanii
 
Do góry