Znaczenie uśmiechu w miłości

M

michal.bl

Guest
Myślę że nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak ważny jest uśmiech w miłości. Uśmiech niesie ze sobą ogromne pozytywne przesłanie, aczkolwiek są typy uśmiechu, które mają coś zataić. :)

O tym napisałem w artykule o uśmiechu. Jeżeli ktoś z Was jest ciekawy jak korzystać z uśmiechu żeby pozytywnie wpływać na innych, jak odczytywać poszczególne typy uśmiechów, a także jak uśmiech pomaga w miłości! niech wejdzie i przeczyta:
Uśmiech cz. I
Uśmiech cz.II


Chciałem też zacząć dyskusję na temat uśmiechu, jakie są Wasze spostrzeżenia i z czym się zgadzacie, a z czym nie.
 
T

tumekXD

Guest
Przeczytałem cały artykuł i muszę przyznać że mi się podobało aczkolwiek czuje jakiś niedosyt informacji xD
Hmm.. pewnie jesteś jakimś specjalistą ? Psychologiem ?
Czy może piszesz ten blog w oparciu o swoje własne przeżycia ? ;)
 
M

michal.bl

Guest
Można powiedzieć specjalistą, aczkolwiek może jest to za duże słowo. Zdecydowanie jednak mowa ciała jest moim hobby.
Wszystko co piszę jest oparte o szkolenia w których brałem udział, na wiedzy książkowej (nie tylko stricto o mowie ciała), a także na ogólnym zainteresowaniu językiem ciała i własnych doświadczeniach. :)

Na codzień zajmuję się czym innym.

Zachęcam Cię do czytania innych artykułów i komentowania, bo wpisów od czytelników mi na blogu jednak brakuje. BB)
 

spawel92

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
1
Uśmiech jest bardzo ważny, tym bardziej w miłości. Wystarczy pogrzebać we wspomnieniach i najlepsze chwile/dni, to te które były obfite w uśmiechy. : )
 

malgorato

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Szczery uśmiech pozwala zjednywać sobie ludzi. Czemu więc z niego nie skorzystać?:)
 

zbychu2

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
144
Punkty reakcji
5
Można powiedzieć specjalistą, aczkolwiek może jest to za duże słowo. Zdecydowanie jednak mowa ciała jest moim hobby.
Wszystko co piszę jest oparte o szkolenia w których brałem udział, na wiedzy książkowej (nie tylko stricto o mowie ciała), a także na ogólnym zainteresowaniu językiem ciała i własnych doświadczeniach. :)

Na codzień zajmuję się czym innym.

Zachęcam Cię do czytania innych artykułów i komentowania, bo wpisów od czytelników mi na blogu jednak brakuje. BB)
Mógłbyś polecić jakieś ciekawe książki nt. mowy ciała też się ostatnio tym nieco zainteresowałem :)
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Wiecie, wypróbowałem to dzisiaj. Działa:)
 
Do góry