Zmysłowa Kompiel

M

Michael.1990

Guest
Cześć Chciałbym swojej ukochanej żonie zrobić zmysłową kompiel taką z olejkami eterycznymi i innymi badziewiami bo słyszałem że kobiety bradzo to lubią.No i moje pytanie jak taką kompiel zorganizować tzn.jakie olejki dać co wogule z nimi robić wlać do wanny czy zrobić by pachniało w całej łaźence?świece już mam wystarczająco dużo by było miło,masować też umiem ale tu chodzi mi tylko o te oleji,no i moje ostatnie pytanie w jakim sklepie takie olejki sie kupuje?tzn.w sklepie z jakimi arykuami bo jestem zielony w czymś takim prosze o pomoc!
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Są specjalne sklepy w których kupisz takie specyfiki. (przynajmniej u mnie w mieście jest ;p) Tam możesz popytać.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
współczuję Twej oblubienicy :]
A ja nie, ponieważ nie wiedza się liczy a chęci. Twój komentarz chyba w mu nie pomógł.


Olejki się miesza z wodą, co do zakupy to nie musisz nawet wychodzić z domu, zawsze możesz skorzystać z allegro, większy wybór ale brak możliwości rzeczowej porady. Mamy tyle kobiet na forum, że na pewno co poczciwsze Ci coś doradzą.
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Lawendowy olejek jest bomba więc możesz w niego zainwestować :) I jak koleżanka mówi najlepiej na allegro a jeśli nie to możesz popytać w sklepach typu "dekorator" (nie wiem czy coś Ci to mówi :)) Tam gdzie kupuje się świece, kadzidełka itp:)
 
M

Michael.1990

Guest
ok w jakiś dzień po pracy jak przyjde do domu to jej zrobie niepodzianke dziś już zamówiem z allegro to co mi poradziliście dzięki!
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Jak chcesz już być bardzo super możesz zainwestować w płatki róż i wrzucić do wanny :] Mmmm :)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
temu#, nie zrozumiałeś. Śmiech mnie po prostu ogarnął, bo facet szczerze chce zrobić przyjemność swojej kobiecie, a potem kwituje to wszystko słowem "badziewie". Tacy jesteście.. :D

Michael - jeśli mogłabym Ci zatem podsunąć pomysł na badziewia kąpielowe - polecam pachnące kule, fajne są te musujące ;)
 
M

Michael.1990

Guest
o różach myslałem i chyba też je dam,jestem ciekaw jej miny bo zrobie to już w ten piątek wieczorem a po wypieszczeniu jej w wannie wymasuje ją na łózku i wyacłuje i sprawie jej wiele orgazmów!
oczywiście zdam relacje jak było!
 
M

Michael.1990

Guest
a propo pieszczot co dokładnie mam masować?bo stopy umiem plecy też ale pleców w wannie raczej nie plecy później,co dokładnie w wannie mam pieśić?
1.Masować stopy
2.myć kokładnie każdą część ciała mięciutką gąbeczką.
i co jeszcze? bo nie chciałbym sie skupiać tylko na tych 2 rzeczach.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Tyle orgazmów jej potrafisz dać, a nas się pytasz jak ją pieścić?
 
M

Michael.1990

Guest
pytam sie jak w wannie pieścić czyli gdzie np. masować bodz innego rodzaju pieszczoty.Jak,gdzie i w jaki sposób sprawiać przyjemność a nie doprowadzać do orgazmu.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Platki rozy w wodzie ? przeciez to sie zacnei rozpuszczac i bedzie syf w wodzie
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
pytam sie jak w wannie pieścić czyli gdzie np. masować bodz innego rodzaju pieszczoty.Jak,gdzie i w jaki sposób sprawiać przyjemność a nie doprowadzać do orgazmu.

Przecież to jest Twoja zona, a co za tym idzie Ty powinieneś najlepiej wiedzieć co lubi, jaki dotyk i jakie pieszczoty i co jej sprawia przyjemność


Platki rozy w wodzie ? przeciez to sie zacnei rozpuszczac i bedzie syf w wodzie

Ty, Ty....Ty realisto :D
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Bo zatka wanne to kto bedzie musial sie z tym meczyc.. facet :D

A kobieta odplynie :p
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Przecież to jest Twoja zona, a co za tym idzie Ty powinieneś najlepiej wiedzieć co lubi, jaki dotyk i jakie pieszczoty i co jej sprawia przyjemność

Po to jest forum, żeby czasem można było zasięgnąć rady innych wiedzących coś na ten temat. Gdyby każdy wiedział co kto lubi to nie potrzebne byłoby forum...
A płatki róż w wodzie to fajna sprawa i żadem syf :eek:k:
Masować możesz jej dłonie, piersi :)
 
M

Michael.1990

Guest
chyba będe wiedział czym zapełnić czas,a czy jakaś muzyka np.jazz wskazana?coś typu jakaś uspokajająca?
 
Do góry