Zmiana stylu

hili

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Zastanawiam się od dłuższego czasu nad zmianą stylu - podoba mi się coś takiego jak np. na tym zdjęciu http://www.pudelek.pl/artykul/27980/van_damme_mial_zawal_serca/ (Van Damme) co o czymś takim myślicie. Jestem grubszej postury, młodszy (18 lat) - ale wiodę że tak powiem jak na ten wiek wiodę dość bogate życie, praktycznie każdy wie że mam pieniądze, które sam zarabiam nie od rodziców więc może jest to jakiś argument za, gdyż ten styl to taki bardziej biznesowy.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Wydaje się spoko tylko nie popełniaj takich samych błędów jak Pan Van Damme.
1. Założył zbyt jasne spodnie do też jasnego t-shirtu. Powinny być ciemniejsze jeansy
2. Za szerokie jeansy bo zasłaniają za dużo buta
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Znaczy co... chcesz być monotematyczny? To chyba najgorsze co można zrobić... Zaczniesz się co dzień ubierać w garniak to już Ci przykleją etykietkę "sztywniaka" itd;) Ogólnie marynarka sportowa, t-shirt i jeansy to dobre połączenie, sam czasem tak chodzę ale... co dzień tak samo to bym nie dał rady. Skoro Cie stać a chcesz mieć styl "biznesowy" to kupuj porządne ciuchy... cavalli, hermes, burberry itd i myślę, że dasz poznać po sobie wówczas "elegancje z luzem", ale nie wszędzie wypada ubierać się tak samo... np. na basen w garniaku, chyba nie bardzo. Ogólnie monotematyczność to zło! Zaskakuj ludzi możliwościami dostosowania się i różnorodnościom!

Edit:
SzklanaDamo? On serio ma szerokie spodnie? Fakt zasłaniają but, ale jak zobaczyłem zdjęcie to od razu przyszły mi na myśl marchewy w starym stylu (z drugiej nogi - podniesionej - już tak na marchewy nie wyglądają)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Hmm.. nie wiem, nogawki lecą prosto lecz są zdecydowanie za szerokie do tych butów.
Co do monotonii ubioru masz rację. Autor może spróbować jeszcze z koszulami, sweterkami i mieszaniem stylu sportowego z eleganckim.
 

hili

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mógłbyś podać linki do sklepów z taką odzieżą jak " cavalli, hermes, burberry itd " mieszkam w małym mieście, więc na to, że dostanę coś takiego u mnie jest nie realne
 

vampir

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
477
Punkty reakcji
21
Nie no... 3 raz pisze posta ciągle się mi coś je*** ;/

Nie ma sklepów internetowych w Polsce które by miały ciuchy tych firm (no może pojedyncze sztuki)Burberry najlepiej chyba zamawiać na www.burberry.eu bo wysyłają do Polski i na pewno oryginały (można też kupić w sklepach stacjonarnych bo są minimum 2 w PL Warszawa i Poznań chyba a w Katowicach miał powstać ale czy powstał to nie wiem) Hermes - chyba przez ich stronę można kupić ale ceny w okolicach 500 dolarów za pasek skutecznie mnie zniechęciły do interesowania się tym (Fakt takim paskiem można "przyszpanować" ale raczej w gronie aktorów itd bo przeciętny zjadacz chleba nie wie co to nawet ten Hermes i uzna że 5 zł na bazarze kosztował - ale jeśli Cię stać...) R. Cavalli tak jak i reszta - zagraniczne sklepy internetowe.
Ogólnie podałem ta marki za przykład - burberry to klasyka elegancji, hermes szczyt luksusu dla niektórych (tak jak but Louboutin czy torby Vuitton) a Cavalli dla mnie najlepsza kolekcja na zimę 2010:)
Takich marek jest multum no ale niestety w znakomitej większości domy mody omijają Polskę (coś tam się może zmieni bo nawet Herrera otworzyła butik ostatnio w PL). Jak chcesz być cool ziomek to nie zamykaj się w jednym stylu bo będziesz jak dres który w dresie pójdzie na randkę, pogrzeb i ślub... Ubieraj się po prostu modnie - z tym co proponują kreatorzy, a na pewno zyskasz miano eleganckiego człowieka który potrafi się ubrać na każdą okazje a nie całe życie w dresie czy garnaiaku. Niestety w społeczeństwie ludzie w większości myślą, że moda (w sensie domów mody) to jakieś szaleństwo i dziwactwo, bo kto by coś takiego ubrał na siebie i wyszedł na ulice. A prawda jest taka, że te dziwaczne stroje to w większości pokazy tzw. haute couture a pret a porte w znakomitej większości to ładne ubrania dla każdego człowieka - co więcej taka moda rzutuje na marki w których ubiera się przeciętny człowiek (te chińskie czy "normalne" "no name"). Na koniec dam ci linki do kilku sklepów które wysyłają do PL i sprzedają różne oryginalne marki:
luisaviaroma.com
thecorner.com
yoox.com
matchesfashion.com
saksfifthavenue.com

Możesz jeszcze szukać na allegro ale znaczna część ciuchów uchodzących za oryginalne nie ma nic z nimi wspólnego... zwłaszcza hermesa:)

Jeszcze "słowo na niedziele"
Myślisz, że taki Van Damme cały czas tak chodzi? Dziś ubrał się w marynare i dżinsy a jutro w spodnie w kratę i koszule:) Takie ziomki po prostu pracują nad tym żeby wyrobić sobie swój styl a nie zakładają "będę się ubierał w stylu pop-art".
 

hili

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Zajmuję się robieniem projektów (serwisy, strony, etc.) - inaczej, nie zajmuje. Szukam i zlecam dalej za dobrą prowizję
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Taki styl według mnie nie pasuje do 18-letniej osoby ;p

tak btw to jak szukasz grafika to się polecam ;p
 
W

wroneczki4

Guest
Masz pieniądze- idź i niech Cię stylista ubierze, bo masz totalne 0 gustu.
Styl tego kolesia z tematu jest kiepski.
 
Do góry