Zmiana stylu ubierania

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
forumowicz01 - proszę bardzo http://allegro.pl/koszula-granatowo-bordowa-slim-fit-43-176-182-i2894735856.html

Sewen Ej Em - no to teraz ja jestem bardzo zdziwiona jako przyszła matka. Dlaczego taka spódnica nie jest dobra dla matki bo nie rozumiem? Jeśli góra jest inna, zabudowana, bardziej elegancka, niewyzywająca..to o co chodzi z tą spódnicą?? O jej długość? O fason? Jak matka tzn że już spódnice tylko po kostki i golfy????
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Zapominasz, ze jak Cie widza, tak Cie pisza. A jesli chcesz byc odbierany malo powaznie..

Przecież t-shirtu z bajkowym motywem nie ubieram do pracy, kościoła itp, tylko na luźne wyjście ze znajomymi itp. więc nie wiem skąd Twoje czepianie.

A jeśli chodzi o zdjęcie, które wstawiłaś, to przeczytaj najpierw to co napisałem wcześniej, jeżeli ubierasz krótką spódnicę to nie zakładasz bluzki z dużym dekoltem. I NIE MAM NIC PRZECIWKO ŻEBY KOBIETA KTÓRA JEST MATKĄ A MA PIĘKNE NOGI ŻEBY JE PREZENTOWAŁA. WRĘCZ PRZECIWNIE JEŚLI DOBRZE SIĘ CZUJE W TAKIEJ DŁUGOŚCI SPÓDNICY I MA PIĘKNE NOGI TO NAWET POWINNA JE PREZENTOWAĆ
 

kosmiczny

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam styl męża Kate Moss - Jamie'go Hince'a. Zerknijcie w googla jak macie ochotę, koleś świetnie się ubiera moim zdaniem.
 
0

03092010

Guest
jako przyszła matka.
No wiec jak juz nia bedziesz, to Ci wytlumacze. A moze wtedy sama zrozumiesz. I innym tonem jak mozesz.

Przecież t-shirtu z bajkowym motywem nie ubieram do pracy, kościoła itp, tylko na luźne wyjście ze znajomymi itp. więc nie wiem skąd Twoje czepianie.
Wyrazam swoje zdanie. A jesli Ty odbierasz to jako czepianie sie, to byc moze zachwialam Twoja pewnoscia siebie. Bo skoro uwazalbys ze w tshircie z myszka miki naprawde wygladasz swietnie (26 l.) (nie w kosciele, nie w pracy), usmiechnalbys sie pod nosem czytajac moje komentarze. Tym samym Twoje wyobrazenie o swojej za*ebistosci gdzies chyba uchodzi..
A jesli nie chcesz czytac niepochlebnych opinii na swoj temat, zrezygnuj z prowadzenia bloga.

A jeśli chodzi o zdjęcie, które wstawiłaś, to przeczytaj najpierw to co napisałem wcześniej, jeżeli ubierasz krótką spódnicę to nie zakładasz bluzki z dużym dekoltem.
Kolejny nierozumiejacy co sie do niego pisze/mowi. Nie zadalam pytania: z czym zestawiac spodniczke mini.
Na moje pytanie odpowiedziales dopiero tutaj:

NIE MAM NIC PRZECIWKO ŻEBY KOBIETA KTÓRA JEST MATKĄ A MA PIĘKNE NOGI ŻEBY JE PREZENTOWAŁA. WRĘCZ PRZECIWNIE JEŚLI DOBRZE SIĘ CZUJE W TAKIEJ DŁUGOŚCI SPÓDNICY I MA PIĘKNE NOGI TO NAWET POWINNA JE PREZENTOWAĆ
Dziekuje.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Tym samym Twoje wyobrazenie o swojej za*ebistosci gdzies chyba uchodzi..

Hola, hola, czy ja gdzieś pisałem w taki wulgarny sposób? Nie rozpędzaj się tak, napisałem, że czuję się dobrze w tym w co się ubieram i ubieram to na co mam ochotę, i jeżeli mam ochotę to ubieram koszulkę z myszką miki i idę w miasto, a osoby widzące to i uśmiechające się są dla mnie największym komplementem bo wiem wtedy, że mają poczucie humoru i potrafią bawić się modą.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
P.S. Z negatywnymi komentarzami nie mam problemu, gdybym takowy problem miał nie prowadziłbym bloga, nie lubię tylko wałkowania tematu, nie podoba Ci się mój styl trudno, każdy ma inny gust i nie dogodzi się wszystkim. KONIEC TEMATU ! Ten post nie jest o mnie :)
 
0

03092010

Guest
Dobrze juz dobrze... Nie przejmuj sie tak. Na poprawe nastroju kup sobie tshirt z Daisy z klubu przyjaciol myszki miki. lol
 

kosmiczny

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
Male World
Fajnie, że prowadzisz bloga o modzie męskiej bo mało takich!!!
Jeśli mógłbym Ci coś zasugerować, to moim zdaniem fajnie by było wprowadzić do oprawy graficznej (layoutu) bloga, jakiś akcent kolorystyczny, bo jest bardzo surowy graficznie, ewentualnie przełamać "surowość" jakimś paternem gdzieś( czy to kolorowym, szarym czy czarno białym..).
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Sam musisz odnaleźć swój styl.To nie jest tak ,że będziesz sie ubierał dokładnie tak samo jak jakiś tam poradnik poleca.
Najpierw musisz iść do sklepu i przymierzyć jasne i ciemne kolory- i oceniasz w czym lepiej sie czujesz.
Przymierzasz koszule i spodnie a następnie kompletujesz sobie ciuchy.


Na początku może Ci być trudno wybrać bo nie będziesz pewien w czym będziesz dobrze wyglądał,ale z czasem wejdziesz do sklepu i będziesz od razu wiedział czego szukać ;)
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Dobrze juz dobrze... Nie przejmuj sie tak. Na poprawe nastroju kup sobie tshirt z Daisy z klubu przyjaciol myszki miki. lol

Dorośnij ;)

Male World
Fajnie, że prowadzisz bloga o modzie męskiej bo mało takich!!!
Jeśli mógłbym Ci coś zasugerować, to moim zdaniem fajnie by było wprowadzić do oprawy graficznej (layoutu) bloga, jakiś akcent kolorystyczny, bo jest bardzo surowy graficznie, ewentualnie przełamać "surowość" jakimś paternem gdzieś( czy to kolorowym, szarym czy czarno białym..).

Dzięki za radę, jestem właśnie na etapie zmian, do wczoraj było wszystko w czarno-szarych barwach, teraz stawiam na biel i czerń, chcę żeby wszystko wyglądało jak najbardziej minimalistycznie, przejrzyście, ale jakiś smaczek na pewno by się przydał więc jestem otwarty na zmiany :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
oj wcale nie jest tak łatwo zmienić styl, poza tym niestety u mnie jednak dużą rolę odgrywają przyzwyczajenia. Ciężko jest się przestawić na jakieś nowości. Ale powiem wam, że bardzo pomocny w zmianach stylu, bądź tym, żeby śledzić trendy jest bolg stilago, można tam znaleźć naprawdę sporo ciekawych informacji, jak się ubierać i jakich dodatków szukać.
 

Jurek999

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja podam stronkę http://toster.pl/
Na portalu Toster.pl znajdziecie kategorię Moda męska. Polecam tam zajrzeć , ponieważ można przejrzeć ciekawe stylizacje.
Ja często tam wchodzę jak nie mam pomysłu a moja dziewczyna znowu zagląda do kategori Moda damska.
Powiem jeszcze tylko że na portalu pełno jest różnych materiałów, filmów i zdjęć.
Na portalu często można spotkać ciekawe osoby i z nimi poklikać na różne tematy. No i warto zarejestrować się ponieważ każdy użytkownik otrzymuje 7 tablic i może na nich zamiecszczać tzw TOSTY , materiały które uważa za ciekawe i którymi chciałby podzielić się z innymi użytkownikami.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Bo o ile 20latce pasuje tego typu stroj, to kobiecie przed 30tka, ktora jest tez matka chyba 'nie sluzy'.
Jednej tfuciestce pasuje, innej tfuciestce nie... tak samo kobiecie przed 30.

Zapominasz, ze jak Cie widza, tak Cie pisza. A jesli chcesz byc odbierany malo powaznie..
Tylko dlaczego miałby się przejmować opinią innych?
No chyba, że jest np. adwokatem...
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Kompletnie nie rozumiem tej dyskusji ,moda jest czymś tak nieograniczonym,że tylko od nas zależy co wybierzemy dla siebie.Facet może sobie nosić koszulki z czym chce,kobieta jeśli jest zgrabna krótkie spódniczki-wiek i posiadanie dzieci nie ma tu nic do rzeczy.Moda jest po to ,aby się nią bawić!
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
No wiec jak juz nia bedziesz, to Ci wytlumacze. A moze wtedy sama zrozumiesz. I innym tonem jak mozesz.

To ja poproszę o wytłumaczenie bo jestem matką i nie rozumiem kompletnie Twojego podejścia. Uważam tak samo jak ilkas, więc chętnie dowiem się czegoś więcej na ten temat od Ciebie.
 
Do góry