Zmiana miejsca zamieszkania.

damcio

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków/Włocławek
Witam.Piszę ten post z prośbą do was co byście zrobili.Ponad rok temu przeprowadziłem się z Włocławka do Krakowa.Lecz nie umiem się odnaleźć w tym mieści.Nie mam tutaj znajomych,przyjaciół:(.Jest już źle nie chce tutaj mieszkać mam prawie 20 lat.Zastanawiam się nad przeprowadzka lecz wiem ze sam nie utrzymam mieszkania jak bym wynajął.We Włocławku zostawiłem wszystko,rodzinę,przyjaciół i dziewczynę którą kocham i nadal z nią jestem.Jest mi ciężko bardzo być tak daleko od wszystkiego czego kocham.Co do Krakowa jest to ładne miasto lecz nie umie tutaj się odnaleźć, nie mam do kogo wyjść i pogadać bo takich osób nie znam na swoim osiedlu.Jestem osobą która nigdy nie spędzała czasu przed telewizorem lub komputerem,zawsze gdzieś byłem.Teraz tylko siedzę przy komputerze i telewizorze.Czasem do kina się przejdę.Lub do galerii po coś.Mam już tego dość.Przychodzą takie dni gdzie naprawdę czuję się samotny.Dziewczyna mnie spiera ze tutaj będę miał lepsze życie i takie tam.I jak skończy naukę to przeprowadzi się do mnie.Zostały jej 2 lata nauki(kur...)więc szybko to nie będzie.Przyjaciele z Włocławka często do mnie dzwonią i rozmawiamy.Bo wiedzą ze się tutaj mecze.Nie byłem jak to ująć za bardzo grzecznym dzieckiem(alkohol,dragi itp).Więc moja Mama też się boi o mnie ze jak będę sam mieszkał to wrócę do tego.


Proszę co byście zrobili na moim miejscu.

Dzięki.



PS.Nie chce głupich odpowiedzi w stylu a czemu sam nie utrzymasz mieszkania itp.Ci co wynajmują wiedzą jaka to cena jest.
 

ona1711

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jeżeli masz rodzine we włocławku to napewno by ci jakoś pomogła. Ale jeżeli już nie ma szansy żeby tam wrócic to wyjdź do ludzi wiem że nie łatwo znaleźc sie w nowym otoczeniu ale nikt do ciebie nie przyjdzie jeżeli ty sam nic nie zrobisz. Siedząc w domu nic nie wskórasz tylko się będziesz męczył spróbuj zapoznac sie z ludźmi z osiedla bo napewno kogoś znajdziesz w swoim wieku. Pozdrawiam
 

890902

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
nieznana
To znajdź sobie prace i dorzucaj swoje 5 groszy do czynszu... naprawdę, czy tak ciężko pomyśleć ?

Dziękuje za uwagę.
 

Dawidek xD

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wawa xD
Ja mialem ten sam problem ale odnalazlem sie w tym jak sie wyprowadzilem Do radzymina tan bylem samotny i wogole ale wystarczy miec GG na kompie i poznawac sie z ludzmi :D a jak np chce sie spotkac z kolegami z warszawy to poprostu wyjezdzam do cioci na kilka dni xD pozdro :D
 
Do góry