Zmiana kierunku studiów, coś związanego z muzyką.

Paweł Sadowski

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej. Jestem własnie studentem 2. semestru mechatroniki na polsl i zastanawiam sie nad zamianą kierunku, bo ten wybitnie mi nie leży. W sumie mógłby go dociągnąć do końca, bo nie mam jakiegoś dużego problemu z zaliczaniem, ale chyba nie o to chodzi, żeby "zdać", bo jeśli mam pracować w tym do końca życia to musze się bardziej angażować, ale niestety to co tam robimy mnie odrzuca. Jakieś tokarki, frezarki, rysowanie wałków i projektowanie procesów technologicznych. Dramat. A zarobki po tym ponoć też nie za wesołe.

Postanowiłem coś z tym zrobić póki mam jeszcze czas. Ogólnie interesuję się muzyką, gram w amatorskiej kapeli, ale z tym przyszłości nie mogę wiązać, bo trzeba być naprawdę dobry, żeby się utrzymać z grania. Zastanawiałem się nad innymi zawodami związanymi z muzyką, myślałem o akustyce, może o inżynierii dźwięku.

Może macie jakieś inne propozycje zawodów około muzycznych z małym zacięciem technicznym? Jeśli nie znajde nic ciekawego to chyba zacznę studiować informatykę, bo to mnie kiedyś jeszcze jarało i zostane freelancerem. Wolny zawód to było by coś dla mnie.
Pozdrawiam. Paweł.
 
Do góry