Zmiana fryzury

Tirell

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Mam obecnie półdługie włosy. Chciałem sobie zrobić trwałe, zdaje sobie sprawę co z tego może wyniknąć. Włosy za wszelką cenę chce mieć długie, albo chociaż półdługie, nie lubię krótkich. Moje włosy są trochę rzadkie, a to powoduje iż każdy podmuch wiatru może mi zepsuć fryzurę - nie mam zamiaru używać jakiś pianek, żeli czy lakieru żeby ją utrwalić. Stąd wzięła się myśl na trwałe loczki. Ogólnie loki bardzo mi się podobają, a trwała spowoduje że włosy nie będą tak podatne na wiatr i że będą "trzymały się kupy". Lecz tutaj nasuwa mi się parę pytań, otóż;

Mniej więcej ile kosztuje zrobienie trwałej?
Jak długie włosy powinienem mieć przed zabiegiem, żeby po zrobieniu trwałej sięgały chociaż po uszy?
No i w ogóle, słyszałem że sam zabieg skraca włosy, zastanawiam się właśnie o jakiej długości mowa.

Pozdrawiam.
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Wybierz się do jakiejś dobrej fryzjerki/ dobrego fryzjera w Twojej okolicy i zadaj te pytania. Ona/on powinni znać odpowiedzi na nie. Właściwie to popytaj się kilku to i rozeznanie w cenie poznasz.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
hm no wiem czy taka fryzura to dobry pomysł, musisz mieć włosy na pewno z 10 cm dłuższe bez trwałej, bo się skrócą, ale jak będą odrastać to będzie najgorzej, tu proste a tu kręcone...loczki też są podatne na wiatr, dużo gorzej szaleją niż proste, no i trwała niszczy włosy, zastanów się dobrze.
 

magisko

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
to żart jest? jakoś nie wyobrażam sobie faceta z trwałą...
 
Do góry