Zmarła Krystyna Feldman

Status
Zamknięty.

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
[*] [*] [*] Szkoda Feldman, oj szkoda. A swoją drogą takie są mechanizmy demokracji i wolnego rynku, że wybija się przeciętniactwo i już tego nie zmienimy, bo sami tego chcieliśmy.
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
sie mówi trudno sie żyje dalej
tak naprawde znamy ja tylko z telewizora, babka kiepska, albo nieliczni z nikifora
a nikt nie znał jej naprawde
więc użalanie sie nad śmiercią kogoś kogo sie niezna jest debilizmem
bo jest to znak ze trzeba poświęcić więcej czasu ludziom ze swojego otoczenia


KONIEC
 

shatan

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
Jest rzecz przeze mnie zauważona, że w "aktualnościach i nowościach" 3 pierwsze tematy to - ni mniej ni więcej - ŚMIERĆ! (Mazoch otarł się o wieko trumny). Przygnębiające to..
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jest mi to szczerze obojętne. Chociaż jako babka Kiepska była całkiem przyjemna :D. De facto - i tak jutro o tym prawie nikt tutaj piszący nie będzie pamiętał. To się chyba nazywa - krokodyle łzy.
 

Bonhart

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Wrocław
bardzo szkoda tej znakomitej aktorki... no ale na kazdego kiedys przychodzi czas...
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Wielka szkoda, że już odeszła z naszego świata. Bardzo lubiłem oglądać ją w roli Babki Kiepskiej, chociaż mało inteligentny serial, ale potrafi rozśmieszyć :( .
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Przykro... Ja nie oglądałam Kiepskich,ale ona dość młoda przecież była...? [*][*]
 

Aranea

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Szkoda... :smutas: To była jedna z tych osób, które chąc-niechąc budzą sympatię... Taka ciepła, miła starsza pani. I niesamowita aktorka - zagrać mężczyznę, i to takiego Nikifora... Bardzo ją podziwiałam.
 

simonka23

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
365
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Zapalmy dla niej świeczke [*]
Na każdego przyjdzie czas, lecz to zawsze będzie za wcześnie... :(
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
cóż:(
I tak bywa... :( szkoda ze od nas odeszła.. ale kazdego to czeka:( kazdego, którego dazymy taką sympatią ja Ją.. i kazdego z nas.. Dlatego heh starajmy sie zyc by byc zapamiatani..
Zostały nam wspomnienia.. One tez potrafia byc piękne..
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
widzialam j¹ tylko w Kiepskich, ale i tak byla swietna, szkoda takiej aktorki.. [*]
 

Paulina91

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z serduszka :)
A jeszcze tydzień przed jej śmiercią widziałam ją w kościele w niedziele. Pełna wigoru szła sobie sama przez kościół. Aż niemogłam uwierzyć. [*]
 
Status
Zamknięty.
Do góry