Zloty fanów gier! Uczestniczycie w nich?

Status
Zamknięty.

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Mam pytanie do wszystkich zapalonych graczy i miłośników jakieś jednej gry. czy uczestniczycie czasem w zlotach fanów swoich ulubionych gier. Mój chłopak jest fanem Lineage i co roku jeździ na akie spotkania. W zeszłym roku zlot był organizowany nad morzem, w tym na szczęście przywędrował do Krakowa, wiec nie będzie się musiał tułać przez cały czas, tylko po to aby na żywo zobaczyć swoich współgraczy. Ja Wy zaparujecie się na coś takiego?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ja chciałam pojechać na PGA, ale w tym roku nie dałam rady, postaram się pojechać za rok ;) Jestem jak najbardziej za takimi zlotami, bo można na nich lepiej poznać znajomych z komputerowego pola bitwy ;]
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Ja chciałam pojechać na PGA, ale w tym roku nie dałam rady, postaram się pojechać za rok ;) Jestem jak najbardziej za takimi zlotami, bo można na nich lepiej poznać znajomych z komputerowego pola bitwy ;]
Ja też rozważałem PGA, ale w sumie tegoroczne główne atrakcje niezbyt trafiły w moje gusta.
Może też się za rok wybiorę :) Ewentualnie jeszcze jakieś targi w Niemczech bywają duże o ile pamiętam, też do rozważenia.
Jak dla mnie, szkoda że blisko się Blizzcon nie odbywa :D

Tzn. może to nie do końca jest do tematu, bo we wspomnianej przez Autorkę sytuacji spotykają się np. ludzie z jednej gry, jednego serwera i jednej gildii, nie zaś przypadkowo osoby luźno związane z tą formą rozrywki.
Sama idea pozytywna, nie raz jestem ciekaw kto tam po drugiej stronie monitora siedzi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry