Zlecę napisanie artykułów / praca dodatkowa

Status
Zamknięty.

adrianer

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!

Poszukuję osoby kreatywnej i inteligentnej, która lubi i umie pisać artykuły. Interesują mnie artykuły do 400-500 słów. Będą to artykuły na rozmaite tematy, zwykle w formie poradnika. Nie musisz być specjalistą w danej dziedzinie. Zależy mi jedynie aby tworzone teksty brzmiały profesjonalnie, były spójne i wartościowe.

Akceptuję tylko oryginalne teksty. Autor tekstów udzieli mi praw autorskich i majątkowych oraz zgodzi się na wykorzystywanie ich gdziekolwiek.

Jestem zainteresowany zarówno współpracą stałą jak również zleceniem na jeden temat.

Ceny za artykuł zawierający około 2000 znaków to 5 - 10 zł (w zależności od jakości tekstu), nie są to może wielkie pieniądze, ale tez napisanie artykułu na 2000 (3/4 strony A4) znaków nie zajmuje dużo czasu.

Osoby zainteresowane ofertą proszę o wysłanie wiadomości poprzez forum lub pozostawienie swojego maila w tym wątku.

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia.
 
M

molurikpl

Guest
witam mój mail to lukaszrusinciazen@o2.pl Mam sporo wolnego czasu ,z miłą chęcią podejmę współprace . Proszę odpisać na maila jeśli się pan/i zdecyduje
POZDRAWIAM
 

savalin

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, mam pewne doświadczenie w tej dziedzinie i jestem zainteresowany współpracą mój mail to tribitn@gmail.com
Pozdrawiam.
 

Kojotq

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam.
Jestem zainteresowany poproszę o szczegóły na; z_stefan@o2.pl
Pozdrawiam
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Dzień dobry. Jestem zainteresowana współpracą. Posiadam ponad roczne doświadczenie w pisaniu tekstów. Mój e-mail: reila@o2.pl
 

luska11

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
jestem zainteresowana współpracą. Czekam na informację na meila m.karasek7@wp.pl
 

martap

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Witam,
jestem zainteresowana stałą współpracą, mam duże doświadczenie w pisaniu tekstów. Proszę o odpowiedź na e-mail vivera_22@o2.pl.
Pozdrawiam
 

malenstwo765

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!

Poszukuję osoby kreatywnej i inteligentnej, która lubi i umie pisać artykuły. Interesują mnie artykuły do 400-500 słów. Będą to artykuły na rozmaite tematy, zwykle w formie poradnika. Nie musisz być specjalistą w danej dziedzinie. Zależy mi jedynie aby tworzone teksty brzmiały profesjonalnie, były spójne i wartościowe.

Akceptuję tylko oryginalne teksty. Autor tekstów udzieli mi praw autorskich i majątkowych oraz zgodzi się na wykorzystywanie ich gdziekolwiek.

Jestem zainteresowany zarówno współpracą stałą jak również zleceniem na jeden temat.

Ceny za artykuł zawierający około 2000 znaków to 5 - 10 zł (w zależności od jakości tekstu), nie są to może wielkie pieniądze, ale tez napisanie artykułu na 2000 (3/4 strony A4) znaków nie zajmuje dużo czasu.

Osoby zainteresowane ofertą proszę o wysłanie wiadomości poprzez forum lub pozostawienie swojego maila w tym wątku.

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia.





Witam
bylabym chętna podjać wspolprace,posiadam ponad trzyletnie doswiadczenie w pisaniu artykulów
 

Teal'c

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
witam, jeśli propozycja jest aktualna to jestem zainteresowany.
Nie można tego nazwać doświadczeniem ale często pisuję przeróżne rzeczy, od referatów, przez większe prace aż po licencjackie i magisterskie - przede wszystkim ekonomiczne sprawy ale nie tylko.
Jednak najbardziej lubię robić rzeczy bardziej kreatywne a nie luźny tekst który nie jest doceniany bo i tak każdy z neta ściąga. Chodzi mi o wszelkiego rodzaju analizy ekonomiczne przedsiębiorstw, te wszystkie portery nie portery, macierze BCG, SWOT-y, TOWS-y, metody scenariuszowe i wiele innych. Uwielbiam też robić projekty typu kampanie promocyjne lub budowanie strategii marketingowych... Dobra wyjdzie na to e się chwalę ale nie o to chodzi tylko próbuję opisać swoje predyspozycje.
Mój kontakt tealc85@wp.pl
pozdrawiam :)
 

sarina90

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli jest wciąż taka możliwość, to proszę o kontakt na e-mail: sarusia-msc@wp.pl.

Pozdrawiam serdecznie
 

avianna

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam,
Jeśli propozycja pisania jest nadal aktualna proszę o wiadomość na email: avianna@wp.pl

Pozdrawiam.
 

a.p

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,
jestem zaineresowana współpracą. Jestem w stanie pisać dziennie wiele ciekawych i poprawnych tekstów. Proszę o kontakt na maila: agnieszka.polec89@wp.pl
 

rama_ya

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Jestem absolwentką filologii angielskiej i polonistyki. Posiadam łatwość pisania tekstów, tzw 'lekkie pióro'. chętnie podejmę się napisania artykułów. Kontakt: martaktarnow@gmail.com
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Opolskie
Jeśli propozycja jest nadal aktualna, to jestem zainteresowana współpracą z Państwem. Oto mój e-mail: wiolav02@interia.pl.
Pozdrawiam.
 

aurora88

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dzien dobry
Jeśli oferta jest dalej aktualna jestem zaiteresowana, współpracą. Ukonczyłam Polonistykę ze spec. dziennikarstwo i komunikacja społeczna na studiach licencjackich. Obecnie koncze studia mgr. o profilu dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze spec. reklama i public relation. Posiadam "lekkie pióro" oraz dużo wolnego czasu. więcej informacji ---> patrycja.h@onet.eu
 

genius

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
49
Miasto
Zbąszynek
Również zgłaszam się o ile oferta nadal jest aktualna. Od roku prowadzę swojego bloga tak więc doświadczenie jak najbardziej mam. Kontakt do mnie to: falcon15@interia.pl
 

dudek1990

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
jestem zainteresowany wspłópraca to jest mój mail dominikfalkiewicz@gmail.com
 

sylwerek

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,

jeśli temat jest wciąż aktualny, to jestem jak najbardziej zainteresowany, posiadam nieco doświadczenia w pisaniu tekstów na rozmaite tematy w językach polskim i niemieckim (sporo udzielałem sie dla innych na studiach i później). Prosze o kontakt, mój E-mail: sylwester.wroblewski@gmail.com

pozdrawiam serdecznie
 
Status
Zamknięty.
Do góry