złe posunięcie

karolinaaaa0806199

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Pisałam z Mariuszem i moja przyjaciolka ola tez.Nagla Mariusz przestał odpisywac na moje jak i na jej sms-wiec sie przestraszylysmy,bo wiemy do czego Mariusz jest zdolny.dzwonilysmy do niego ,pisalysmyc sms a on nic sie nie odzywał ,więć postanowilysmy ze napiszemy mu sms i wyzna któraś z nas z ma coś do niego.Więć Ola napisała do niego ze zależy jej na nim i czuje cos do niego.Po czasie Mariusz odpisal i okazało sie ze tylko usnął.CO mam teraz zrobić skoro oni są ze sobą,a ja żałuje ze wtedy ja nie napisałam tego sms :(
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
eee... to wy planowałyście jakiś trójkącik? I w ogóle jak można się tak dzielić facetem? :D nie mów że pisząc te smsy siedziałyście obok siebie i wszystko komentowałyście... :p
Śmiem twierdzić, że się nie postarałyście, skoro pomimo usilnych starań dwóch dziewczyn biedny chłopak usnął :p
W jakim wieku jesteście wszyscy troje, jeśli wiedzieć można? :]
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
Jeśli wierzyć profilu autorki ma 18 lat. Obie w jednym chłopaku? Radzę najpierw porozmawiać z przyjaciółką i zdecdować czy obie się odpuścicie czy pozwolicie mu wybierać.
 

dorka89

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
241
Punkty reakcji
4
Wiek
35
Normalnie jak randka w ciemno, na kogo padnie ten zgarnia główną nagrodę czyli faceta. Pomyśl jeśli dajmy na to Ty napisałabyś mu tego sms-a pierwsza, a on zgodził się być z Tobą, to czy jego uczucia byłyby szczere? Nie można kochać dwóch osób jednocześnie! Powinnaś pogodzić się z faktem, że ten "wasz" Mariusz jest z Twoją koleżanką. Chyba że chcesz chodzić z kimś komu wszystko jedno z kim się spotyka ( nie ta to tamta, zależy która pierwsza mi esa przyśle ^_^ )
 

tomassino

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Toruń
o lool znajomy zasnal a wy tragizowałyście, dobrze ze jak ja znikam na tydzien nikt sie nie martwi :)

czy ty jestes zazdrosna o mariusza, o kolezanke, czy oto ze jestes sama ? i jest modnie byc zakochanym pochwalic sie przed znajomymi/ rodziną ze ma sie kogos... bo troszke ta cala sytuacja malo powanie wyglada sorry jesli urazilem
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
oO
To chyba jakis żart.
W zyciu nie uwierze że ty masz 18 lat...
 

kasterka*

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
258
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.oOOo.
o mamo co za problem.. to fajna zabawe miałyście .. <_< chłopak czuł sie rozchwytywany i chyba wiadome ze wybrac musiał :lol:
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
I ot wielki problem aaah...

Ale zawsze możesz napisać pierwsza że chcesz sie z nim przespać i będziesz liderką :D

A swoją drogą fajnie tam macie :D
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jakiś wyścig to był?
Która pierwsz wyzna uczucie ta go zdobędzie?
Żal.
No cóż. Ćwicz refleks.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Trzeba wpierw pomyśleć zanim coś się zrobi...
Zresztą jakoś w tym miłości nie widzę a jakiś maraton...
 

Amuśś

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wałbrzych
Nigdy nie powinno bawić się w takie rzeczy... a także ta Twoja przyjaciółka nie powinna pisac takich rzeczy chyba że nie wiedziała ze Ty coś do niego czujesz....
 

mala_g

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
stąd i stamtąd;)
Booooże jak ja bym chciała mieć takie problemy...

jedna rada....dorośnijcie bo wydaje mi sie że po 10 lat macie...a wtedy zacznijcie myśleć o facetach.
 
Do góry