Złapac Faceta Na Dzidzi?

Status
Zamknięty.

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
moim zdaniem to musialby byc wibytny pustak (chodzi o dziewczyne) zeby w nastoletnim wieku łapać faceta na brzuch :|

a jesli chodzi o takie 'decyzje' w zyciu doroslym to jak dla mnie zalosne

takie malzenstwo jest z gory skazane na porazke
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Nieprawda.... takie małżeństwo wcale nie musi być skazane na porażkę.....

Mam przykład na mojej cioci, ona urodziął synka mając 16 lat i już z moim wujkiem są małżeństwem od ponad 20 lat :)

A co do łapania chłopaka na ciażę to totalna porażka :/ laski które tak robią są puste... :/
 
K

Kotecek

Guest
Ja sobie nie wyobrazam lapac faceta na dziecko wrecz kiedys jak rozmawialam z moim narzeczonym wtedy jeszcze zwyklym chlopakiem i powiedzialam mu ze ejsli bym zaszla w ciaze a facet nagle wtedy chcialby sie zenic nie wzielabym z nim slubu z prostej przyczyny uwazalabym i czula ze zeni sie ze mna tylko dlatego ze bedzie mial dziecko ze mna, a teraz juz nie musze sie bac slub niedlugo a nawet jak przed nimz jade w ciaze to wiem ze oboje tego chcemy :)


121.gif
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Nie ona, nie zaszła w ciąże dlatego, zeby on się z nią ożenił, tylko zwyczajnie wpdali.... <== to było do tego, ze nie każde małżeństwo z wpadki musi być skazane na porażkę....
a to jest różnica....
 

czarnaaa

nobody ;(
Dołączył
16 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z koszmaru dnia i nocy....z bólu zadawanych przez
Łapanie na ciążę? Dla mnie taka dziewczyna jest głupia, "chora na umyśle" [chodzi o przenośnię dlatego w cudzysłowie].
Jakbym wpadła z jakimś moim chłopakiem i miałabym wybierać to bym raczej nie wybrała szybko małżeństwa. Jeśli by się okazał jakiś idiota to w życiu bym za niego nie wyszła nawet jakbyśmy mieli wspólne dziecko. Ale nigdy w życiu bym nie żebrała o małżeństwo jakiegoś chłopaka tylko z tego względu, że zrobił mi dziecko.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ludzie są rózni... To śmieszne ale człowiekowi do głowy mogą rożne głupoty przyjść :p
My się smiejemy z komedii w tv a tak naprawde to czsami patrzymy na SWOJE ODBICIA w ekranie ;)
Oczywiscie bez aluzji

Dla mnie tez kobieta która zachodzi w ciąze by ZŁAPAĆ faceta jest pusta... a facet który sie na to nabierze to albo jest SŁABY psychicznie albo równie pusty... i tak wszystkie WADY genetyczne się mieszają i wychodzą kolejne pokolenia które popełniają TAKIE SAME BŁEDY...
bo "nie daleko pada jabłko od jabłoni..." ehhh
 

Tilien

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2005
Posty
213
Punkty reakcji
0
Miasto
jestem z miasta
Wiele związków przeżywa największy kryzys właśnie wtedy, kiedy w domu pojawia się dziecko. To największy sprawdzian dla nowej rodziny. Jeśli brakuje w niej wzajemnej miłości, wsparcia, oddania, to dziecko będzie tylko kolejnym powodem do rozstania. Moim zdaniem takie szantażowanie dzieckiem wcześniej czy później może skończyć się rozczarowaniem dla dziewczyny i tragedią dla tego dziecka.
Dziecko powinno pojawiać się tylko w silnych, ugruntowanych związkach, gdzie obie strony tego chcą i są gotowe na wyrzeczenia związane z pojawieniem się tak absorbującej istotki. :)
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
:/ Pewnie jakąś desperatka musiała by być. Chyba ze leci na kase swojego przyszlego męża wtedy to chociaz mamy jakiś konkretny powód. Ah wspolczuje takiemu.
 

snaluś

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Ja uważam,że to najgłupsz rzecz jaką może dziewczyna zrobić. Usidlić faceta na siłe to jak szykopwać bat na własną du.... Życie w rodzinie w której nie ma miłości, a obie storny po pewnym czasie zaczynają sie nienawidzić, zgroza. Nikomu tego nie życze, a wszczególności żadnemu dziecku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry