złamny ząb

hodinka

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Cześć Chłopaki, czy mieliście kiedyś problem ze złamnym zębem (no wiecie sport,bójki,imprezy itd. ;) ) ??? Czy moglibyście doradzić mi u jakiego dentysty (w LUBLINIE) i za ile można wstawić lub uzupełnić złamanego zęba??? Czy macie jakiegoś sprawdzonego stomatologa, u którego Wy albo ktoś z Waszych znajomych "robił" sobie takiego złamanego zęba i ząbek ów dobrze się trzyma i dobrze wygląda (a to też ważne bo chodzi o jedynkę)??? Jeśłi możecie dać mi jakieś namiary i inne info na ten temat to prosze piszcie.
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
powatpiewam ze az taka szczegolowa odpowiedz dostaniesz na tym forum ... lepiej poszukaj w internecie profesjonalnego stomatologa w lublinie zadzwon i wszystkiego sie dowiesz ;)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
A tu Cię zaskoczę :]

Tak też, klinika (przychodnia czy tam szpital) na Lubartowskiej, idziesz po prostą lewą stroną Lubartowskiej (w górę, w kierunku Obywatelskiej) i rozglądaj się za czerwonymi tabliczkami na jednym z budynków, tam będzie coś tam z Stomatologią.

Oraz Karmelicka ale nie pamiętam dokładnego numeru, to jest boczna od Staszica, tam jest Instytut Stomatologii.

Musisz mieć tylko dowód osobisty (czy coś z danymi osobowymi) oraz książeczkę zdrowia.
 

hodinka

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
chodzi mi o sprawdzonego dentyste, bo przecież różnie bywa, jedni robia lepiej inni gorzej a to jedynka,musi dobrze wyglądać no i żeby też nie rozpadł się ten ząb po miesiącu.
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie jestem chłopakiem, i nie mieszkam w Lublinie :D ale też miałam kiedyś podobny problem.
Nadlewałam sobie ukruszonego zęba i to już jakieś 3 razy :/
Nie wiem jak u Ciebie, ale akurat mi ukruszył się w taki sposób, że trudno go 'nadlać' i dentystka od razu uprzedzała, że raczej nie utrzyma mi się na stałe. Zaproponowała wyrwanie i wstawienie sztucznego :D ale nie skorzystałam :p
A za to nadlewanie zapłaciłam 70zł u siebie.
 
Do góry