Złamane serce

Kerri

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Cóż chcę się komuś wyżalić. Mam nadzieję, że coś napiszecie (jakąś radę lub co innego). No więc podoba mi się taki chłopak :smutas: , który przyjeżdża do sąsiadów. Wiem o nim nawet sporo. Chociaż nie chodzi ze mną do szkoły to i tak nawet często go widzę. Moja sąsiadka to jego siostra cioteczna nie mam z nią kontaktów stałych tylko rzadko się do siebie odzywamy, a dla mnie by było głupio na ,,nowo'' zawrzeć znajomość ze względu na niego. Na domiar złego przyjaciółki mówią, że do niego pasuję i wogóle (i nie mówią tak dlatego, bo są moimi przyjaciółkami), a nawet spodobał się mojej mamie. Poza tym jestem nieśmiała ;( Będę wdzięczna za jakiekolwiek odezwanie się :przytul: Mam też nadzieję, że nie zanudziłam Was :niepewny: Jak będziećie chcieli wiedzię coś jeszcze to piszcie ;)
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Zagadaj do niego, zdobądz jego numer telefonu a później się z nim umów na jakieś spotkanie. Pogadajcie ze sobą, napewno znajdziecie wspólne tematy. Sam jestem nieśmiały ale potrafię jakos zagadac do dziewczyny. A jeśli się do niego nie odezwiesz to będziesz żałowała, że tego nie zrobiłaś. Nie zagadasz to będą wyrzuty sumienia że się do niego nie odezwalas. powodzenia :) :)
 
M

malina.

Guest
Będę wdzięczna za jakiekolwiek odezwanie się :przytul: Mam też nadzieję, że nie zanudziłam Was :niepewny: Jak będziećie chcieli wiedzię coś jeszcze to piszcie ;)
Zachowujesz się jak sierota, żeby nie powiedzieć jeszcze gorzej. Jakbyś nas przepraszała, że w ogóle żyjesz, po to tu jesteśmy, żeby odpisać. ; )



A ile chłopak ma lat, ma dziewczynę, daję Ci jakieś sygnały zainteresowania?
 

Kerri

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Tak wiem jak ja coś palnę to płakać się chce :) Ma lat 15. Jak mi wiadomo to nie ma dziewczyny. Jakieś sygnały były (chyba, że źle odczytałam). Mam przyjaciół, ale chcę też wasze opinie :p Dziękuję wszystkim bardzo :) Możecie mi opowiedzieć też Wasze historie ;)
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Nasze historię są w innych tematach.
Na pewno nie rób tak jak radzi seba211, nie ośmieszaj się i nie goń za nim. Możesz ewentualnie uśmiechnąć się do niego, skoro mówisz, że często się widujecie, ale zapytać o coś, cokolwiek byle tylko nawiązać kontakt, ale bez większego narzucania się.
 

kuń

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
elektra:*, skąd masz sporo informacji o nim ? może ta osoba od ktorej je masz , pomoże ci w nawiązaniu kontaktu z nim :)
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Nasze historię są w innych tematach.Na pewno nie rób tak jak radzi seba211, nie ośmieszaj się i nie goń za nim. Możesz ewentualnie uśmiechnąć się do niego, skoro mówisz, że często się widujecie, ale zapytać o coś, cokolwiek byle tylko nawiązać kontakt, ale bez większego narzucania się.
A czy ja coś powiedziałem o ośmieszaniu? Po prostu chodzi mi o to zeby w jakis sposób odezwala sie do niego.




Co nie powiem to źle.....
 

Kerri

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Aha :) Moja mama czasem rozmawia z jego wujkiem więc trochę informacji się zbierze i jeszcze ma konto na nk ;) tam też trochę jest. Dziękuję :)
 

Kerri

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Czasami myślę żeby dac sobie spokój i nie zawracać głowy, ale mogę później tego żałować. Sama już nie wiem :(
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Z tym umawianiem to przesadziłem. Skontaktujcie się jakos ze sobą jesli ty chcesz a jeśli ty mu się spodobasz albo cos podobnego to sam się bedzie starał a nie ty bedziesz koło niego ganiała.
 

Kerri

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
29
No faktyczni ;) Dzięki za radę :)
 
Do góry