złamane jedynki

stacher

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
witam ostanio sie wywrocilem po lekkim naduzyciu alkocholu i zlamałem dwie jedynki odłamalo mi sie ponad polowa zeba w jednej i drugiej co mam zrobic w takiej sytlacji czy po jakims czasie chociaz nerwy nie beda takie wrazliwe na zimno czy juz tak zawsze beda mnie bolec ?? ile kosztowalo by uleczenie tych zebow?? prosze o szybka w miare mozliwosciodpowiedz z gory dziekuje.
 

darou

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mój brat miał połowę wybitej jedynki. Nie pamiętam, ile to kosztowało, ale na pewno w granicach możliwości. Co do bólu, to wątpię, że minie. Najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze wyleczenie. tzn. naprawa :)
 

stacher

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
tzn nie boli mnie tak normalnie tylko jak cos zimnego pije mi kolega mowil ze nerwy sie po jakims czasie pokryja same czyms i przestanie to bolec ale wole sie tutaj zapytac :p
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
chłopie nie ważne czy będzie dalej bolec czy nie wes idź zrob te zęby pójdziesz do jakiejś dziewczyny i jak sie usmiechniesz ?
 

Vampire19

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2010
Posty
174
Punkty reakcji
18
O ile wiem to zęby bo jakimś czasie przestaną być wrażliwe, taka reakcja obronna, ale lepiej je sobie wmontuj, ze względów estetycznych :D
 

stacher

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
a no wszystko w swoim czasie a orientujecie sie ile takie moga kosztowac?
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Na pewno powyżej 500 zł... Ja miałam nakładaną koronkę jakieś 5 lat temu, na 4 zęby, w tym obie jedynki i wiem tylko, że rodzice wydali grubo ponad tysiąc. Ale cena oczywiście zależy od materiału, z którego ma być wykonana.
 

fagin

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
184
Punkty reakcji
9
Z czasem przestanie Cię boleć, ja sam miałem ukruszone czubki obu górnych kłów (jeśli sparujecie się na rękawice bokserskie zawsze miejcie w ustach ochraniacz, pamiętajcie ;p) to po jakimś czasie ból ustał. Ale u mnie nie widać że były ukruszone, Tobie radziłbym naprawę u dentysty ;]
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Stachu, a mówili ci chociaż, czy to cena za akrylowe czy za porcelanowe? Porcelanowe wychodzą drożej, no i popytaj jeszcze u innych dentystów albo w okolicznych miejscowościach, bo ceny są różne.
 
Do góry