Zjawa nagrana na wideo.

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Heh nie , to nie reklama mnie tak wystraszyła :) filmik chyba chwilowo nie działa , za co przepraszam. Jeżeli jutro wieczorem dalej nie bedzie działał to zgłosze temat do zamknięcia, choć szkoda, bo nagranie było bardzo przekonujace.
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Hm.. Sądze że to nie prawda :) Owszem film był przekonujący, ale mogło być tak że poprostu im się nudziło efekty rozmazania kamery w momencie kamerowania owej zjawy nie były trudne tak samo jak efekt wypadku i efekt dźwięku.Więc isteniej teza ze film nie był autentyczny że to jeden wielki żart, 
o traci wiarygodnośc filmu.
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
A najfajniesze jest to że policja ,która odnalazła kamere z filmem bawiła się efektami na końcu gdy wskakują napisy jest ten sam efekt gdy wsiada dziewczyna xD Niczym w filmie ;P
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Taaa.. widziałem ten filmik i powiem że całkiem niezły ;]Szkoda tylko że fotomontaż..
Podobno jakiś koleś ma kilka takich filmików na swojej stronie www i nagrywał je ok. 2003 roku :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
smarkaczom sie nudzilo, chcieli sobie filmik nagrac to sie wyglupiac zaczeli >< zalosne efekty zamazywania i wykrecania obrazu, jakosc slaba wiec nie wiadomo co dziewczyna miala na policzku, a wczesiej sie za gebe lapala, mogla kawalek smierdzacego ciasta sobie rozmazac, na koniec nic nie widac wlasciwie wiec wystarczylo pomachac kamera zatrzymac sie przy tym zeby potem sie nie trzeslo, i potrzymac ja rowno, potem dodac pisk opon
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Nasz świat to już przecież prawie piekło xD
A tak serio to wieczorkiem sie fajnie oglądało ale przy głębszej analizie się niestety zawiodłem :p :p
No.. przypomina to trochę Blair With Project - filmik mi sie podobał :)
Z tym BWP to mi chodziło oczywiście o taki sam amatorski rodzaj kręcenia a nie o fabułę :D
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Właściwie to nawet jeżeli to fotomontaż , w dodatku amatorski to trzeba przyznać, ze robi wrażenie ;] ;p Choć jak ogląda się to po raz któryś to już o wiele mniej przekonujące...
 

East Side Boy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Siemka ! Gdzieś już widziałem ten filmik na jakiejś Amerykańskiej stronie o duchach to tam było udowodnione ze to nie prawda !
A po drugie ten filmik to jest rekonstrukcja wydarzenia które się NIBY kiedyś wydarzyło !
 
Do góry