Zielony Korektor

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
ja slyszalam ze jest dobry ale nie uzywalam chociaz zastanawialam sie nad jego kjupnem aby zamaskowac czasem co nie co ;)
 

SZYBECZKA85

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
286
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ŁÓDŹ
Korektor okazuje się niezbędny, gdy pod podkładem nie udaje się ukryć przebarwień skóry, wyprysków czy rozszerzonych naczynek.


Korektory są dostępne w postaci kremu, sztyftu, emulsji i ołówka. Są one gęściejsze i bardziej nasycone pigmentami niż zwykłe podkłady, są też trochę od nich jaśniejsze. Służą do pokrywania zmarszczek, popękanych naczynek, sińców pod oczami, wyprysków i przebarwień skóry.

Korektory występują w różnych barwach:

korektor beżowy – ukrywa przebarwienia skóry, blizny i sińce
korektor różowy i fioletowy – rozświetla ziemistą cerę, ożywia ją, przyciągając światło
korektor biały – likwiduje cienie, uwypukla miejsca, na które się go nakłada
korektor zielony – neutralizuje czerwień popękanych naczynek krwionośnych lub zaognionej skóry




to wszystko w wielkim skrocie na temat korektorow i o zielonym tez jest :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
aaaa ok ok ja nie skojarzylam o co chodzi :D SZYBECZKA85 co to korektor to wiem nie skojarzylam co to zielony korektor :p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja uzywam takiego samego jak ElizQa
identyczny..dwukolorowy
jest swietny dla mnie dlatego, ze na pryszcze
jest o NIEBO lepszy zielony!!!
naprawde polecam..a na since pod oczami
z niewyspania bezowy :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja nie umiem takiego uzywac... Kiedys mialam tez taki podklad caly zielony ale szczerze mowiac nie wiem do czego on byl... :) Ja juz od kilku lat uzywam tylko jednego korektora firmy Bell i jest dla mnie znakomity, bez niego nie wychodze z domu :)
 

joannat82

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
zielony korektor to świetna sprawa! Uzywam od lat. Tylko oczywiście pod podkład:) Idealnie tuszuje zaczerwienienia!
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Ja to mam cala palete kamuflujaca :) DLa mnie rewelka, cienie pod oczami wkoncu niewidoczne :)
 
Do góry