Zidane Zakończy Karierę Po Mś... :(

Status
Zamknięty.

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Wilus, jak już w temacie zostało stwierdzone, Materrazi podobno obrażał matke i siostre Zidane i coś na tle rasizmu wrzucał.
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
heh FIFA i tak nie odbierze pucharu Włochom :]

przecież wiem, że o tym ja nie decyduję :]

zresztą to by było nawet nie fair, żeby za Materazziego odbierać wszystkim :]
 

Sairam

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Suwałki
zresztą to by było nawet nie fair, żeby za Materazziego odbierać wszystkim splash.gif

Zgadzam sie. Przy calej mojej antypatti do wlocha, uwazam, ze odbieranie pucharu w tym przypadku nie byloby dobra decyzja. Zreszta i tak jest to niemozliwe.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
A co do Ronaldinho, on jest jakiś dziwny, raz gra jak z nut (Barcelona), a drugi raz gra gorzej niż "na reklamach Pepsi" jakto fajnie ujął Marecki.
Ronaldinho grał źle po pierwsze dla tego, zę był bez formy, którą zaczął tracić +- od półfinału LM..to zupełnie normalne, ze zawodnik traci forme..szkoda, ze akurat na najważneijszą imprezę ostatnich 4 lat.po drugie: system gry Brazylii, był totalną pomyłką i Ronaldinho się w nim zgubił..


co do odbierania tytułów czy medali, to nie ma nawet takiej opcji..nawet teoretycznie..a Materazzi cokolwiek by nie powiedział, o matce, o córce, o psie Zidane, to choć to jest nieetyczne, niemoralne, to nie usprawiedliwia Zizou...prowokacja, to element sportu, fakt nie jest oin najbardziej chlubny, ale jest obecny wszędzie..a głosy, ze Włsoi to naród prowokatorów są po prostu bez sensu..bo zawodnicy jadą sobei po rodzinach i w Anglii i w Hiszpanii i gdzie byśmy nie zajrzeli.. ba jestem zdania, ze jeśli to był tekst tylko o rodzinei Zidane, to nie powinno się Materazziego karać w ogóle..no bo za co?? a wyjaśnić sobie to mogli panowie poza boiskiem czy na urlopie na Malediwach..
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Tytułu Włochom nikt nie ma prawa odebrac. Tak naprawdę to nigdy nie dowiemy się co powiedział Włoch, bo zostanie to prywatną sprawą obu zawodników.
Pojawia się opinia, że przez faul ZZ Francuzi stracili mistrzostwo świata. Ale przecież to zdarzenie miało miejsce w ostatnich minutach meczu. O wszystkim zdecydowały rzuty karne, które są loterią i w nich więcej szczęścia mieli Włosi. Ponoc szczęście sprzyja lepszym, więc ten puchar im się całkowicie należy.
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Moim zdaniem, Zidane nieco przegiął, ale nie wydaje mi sie żeby jakaś bzdura go do tego doprowadziła. Włoch najwyraźniej przesadził. Ale tak wogóle to bardzo mi sie to spodobało, nawet ściągnęłam sobie tą jego główkę z neta i czasami oglądam na poprawę humorku :p :p :p
 

vsb1910

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2006
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
RADOM
przesadzasz, on tylko konczy kariere a nie umiera.Ma umiejetnosci,do nich przekonałem sie na ostatnim mundialu.Jego brak bedzie widoczny,bynajmniej w szeregach kadry Francji.A czy to strata dla futbolu?Wątpie.Każdy przychodzi,każdy odchodzi.Odszedł pechowo niechlubnie,bo po czerwonej kartce w finale MŚ.Ale i tak chwała mu za to co zrobił.
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Wielki piłkarz, jeden z najlepszych w historii piłki nożnej. Fakt, że przesadził w ostatnim swoim meczu nie musi oznaczać, iż cała jego kariera legła w gruzach...
 

psychozprzymusu

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta kobiet
Byłam we Włoszech i oglądałam razem z tłumem Włochów finał MŚ. Kuuurczę, żebyście słyszeli, jak oni się wydzierali na tego biednego Zidane'a! Myślałam, że naplują w ekran TV :D. Po prostu szok...
Cóż - Zidane zapewnił sobie najgorszy finał kariery w XXI wieku. Miał pecha; każdemu by puściły nerwy w tak napiętej atmosferze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry