Zgubiony adres :/

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Sprawa wygląda tak.Mam adres miasta,dzielnicy i imie i nazwisko a nie mam numeru mieszkanie i kodu pocztowego :-(
Bardzo mi zależy...

Dziewczyna się nazywa Angelina Filipski ... miasto chyba Waghausel (pisownia nie wiem jak gdzieś koło Monachium) a dalej pamietam że było coś Jagerstry coś tam... a i chodzi o to że ona zawsze dzwoniła ale ja zgubiłem nowy numer a że się przeprowadzała to mam stary adres z innego miasta, a że się miałem odezwać już dawno temu to troche mi głupio.A dziewczyna jest z Niemiec i mieszka w jakiejś podobno polskiej dzielnicy.Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc to z góry dziękuje.

Bez kodu i nr. domu list pewnie nie dojdzie :/
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
no nie wiem zaryzykuj, kod pocztowy moze znajdziesz.
Zresztą widziałam takie adresy:p np imie i nazwisko/ blok koło szkoły/nazwa miasta k. Krakowa/ poland
i nie było tam kodu, ulicy itp...
próbuj, a ona sie nie odzywa teraz?
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Możesz zaryzykować, w najgorszym wypadku list wróci do Ciebie z powrotem... Ja już wysyłałam bez kodu i jakoś dotarło... A to w sumie dlaczego ona sie nie odezwała jeszcze??
 

Marians

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
311
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduńska Wola
Wyślij, co Ci szkodzi. Może uda się i dostarczą :) Czasami trzeba polegać na szczęściu. W najgorszym wypadku list wróci do Ciebie i tyle :p
 

mynia4

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Zgadzam się z Marians'em :]
 

Pussy Monkey

Zbanowany
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
340
Punkty reakcji
0
Wiek
33
miasto zapewne waghäusel, ulica jägerstraße, kod 68753, nicwięcejniewiem.
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Pięknie teraz to dojdzie... chyba :D

DZIEKUJE

A ona się nie odzywa bo raz nie mam telefonu a ja tez nie mam bo zgubiłem poprzednią komórke a głupek ze mnie że sobie na zapisałem.Po za tym taka zasada była że odzywamy się na zmiane.I teraz właśnie moja kolej.
 
Do góry