zgromadzone srodki na koncie telefonicznym

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
witam!
nurtuje mnie pewna sprawa i poszukuje rozwiazanie, bowiem uzbierałem na swoim koncie tel spora sumke i nie mam co nia zrobic. zastanawim sie czy jest mozliwisc przelania srodkow na konto w banku, badz wykorzystania w jakis inny sposob tak aby ich nie stracic. dogrzebałem sie czegos takiego jak www.blue.pl miał moze ktos doczynienia z ta stronka?
znalazłem u nich cos takiego:
jeżeli na swoim saldzie uzbierasz 100 zł i więcej kwotę możemy przelać na Twój rachunek bankowy.
W tym celu należy wypełnić rachunek zamieszczony poniżej a następnie przesłać go listem poleconym na adres:
rachunek.pdf

Blue Media S.A.
Centrum biurowe "Rezydent"
ul. Haffnera 6, 81-717 Sopot
Z dopiskiem "wypłata salda z Blue.pl".
Kwota zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia rachunku.

i włąsnie ten oto formularz jest do wypełnienia:
https://www.blue.pl/...oc/RACHUNEK.pdf

licze na szybki i sensowne odpowiedzi.... :tongue:
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Prawdę mówiąc pierwsze słyszę, ale formularz wygląda dość niebezpiecznie - podajesz wszystkie swoje dane. Osobiście bym nie zaryzykowała.
 

lukii18

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
mi juz gdzies sie cos obiło, cos w stuly ze 30 % kwoty zabieraja sobie..ale nie mam pewnosci.. fakt w formularzu sporo danych le przeciez jakos trzeba je potwierdzic..
a co do ich adresu to nawet doładowujac konto przez internet wyskakuje tan sam i ta sama firma.. takze dalej nie wiem coz tym fantem :027:
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Hmm... No nie wiem. Jeśli odważysz się spróbować daj znać koniecznie czy wszystko poszło ok :)
 
Do góry