Zeszyciki:)

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy temat taki był jeśli tak to proszę o usunięcie :)

Wieć tak chciałam wiedzieć czy Wy macie do każdego przedmiotu inny zeszyt (przedmiotowy)
czy poprostu jak ja pare przedmiotów w jednym zeszycie a może wogóle nie nosicie zeszystów do szkoły?

Czekam na odp :)
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Nejlepiej segregator i kartki do niego,,, najmniej oszenia i najwygodniej ;p Ja tak często robiłam, bądź jeden ze3szyt do kilku przedmiotów :D W życiu nigdy do kazdegoprzedmiotu osobny zeszyt
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ja nosze do kazdego przedmiotu inny zeszyt ale niektore sa 32 kartkowe :D
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Takie na wiele przedmiotów to raczej na studiach o_O
W gimnazjum nie ma możliwości bo się nauczyciele czepiają.
Ja noszę chyba 11 + taki mały blok a5 z kartkami w kratkę do wyrywania :D Na początku roku bylo ich 50... Zostało chyba ze 20 już :D
 

madzia1109

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Ja to mam chyba z 10 albo 9 zeszytów każdy przedmiot w innym zeszycie. Każdy ma przynajmniej 90 str. i jest w twardej okładce :/ czyli mój kregosłup woła o pomoc :p
 

ma2dzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2006
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dziecko lasu:P
zeszyt kazdy do innego przedmiotu ale wszystkie moje zeszyty sa w miekkiej okladce no i najgrobszy ma 80str :p wiec zabardzo sie nie przemeczam :D
 

Agol

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2006
Posty
33
Punkty reakcji
0
Ja do prawie każdego przedmiotu mam zeszyt (do niektórych nie muszę, bo nie wymagają). Nie robię tak, że mam kilka przedmiotów w jednym, po prostu do tych przedmiotów, w których piszemy mało mam cieńsze.
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a ja zeszytów nie noszee :p bo mam kołonotatnikini ;D
ale i tak jest ich tyle ile przedmiotów ...
ale segregator to good idea jest :p
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
do każdego przedmiotu osobny zeszycik, oprócz techniki i plastyki :D
do tego brudnopis taki z kołami :p
zeszyt dodatkowy z matmy i polskiego
 

AAnnggeelliikkAA

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
O <szok> Jacy z Was wzorowi ucznie :D
I zawsze to wychodze ja na tą ,,złą,, ;)
eh trudno trzeba żyć dalej . Ja jestem w gim. i nie mam zamiaryu się przemeczać mam pare zeszytów do różnych przedmiotów czasem nauczyciele się czepiają ale jak ma się troche wyobrażni:D
 

karolka_st-ce

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2006
Posty
96
Punkty reakcji
0
Ja nosze zesyty do szystkich przedmiotów chociaz z ich prowadzeniem bywa różnie. Wszystkie ( poza P.O) są w twardych okładkach i trochę ważą. No ale coż jak mus to mus.
 

ziomek :]

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Jamajki :]
Do każdego przedmiotu inny, z wyjatkiem WOS i religii, mam je w jednym, najgrubszy mam z chemii 160 kart, ale format B5, potem to jeden z matmy 80 kart, 60 kart mam z pol, niem i biol, a reszta 40, a z ang w ogóle nie mam, dbam o kręgosłup, tym bardziej, że biedak jest chory, więc czasami wychodzi, że nie mam żadnych zeszytów tylko jeden zastępczy, albo książek nie nosze, ale to też tylko tych przedmiotów nieistotnych dla mnie. Ogólnie to robie wszystko, żeby nie mieć niepotrzebnych kilogramów na pleckach. :eek:k:

Pozdro :]

A przedmiotów mam 10, albo 11, dokładnie nie wiem :p
 
Do góry