Zestawy- scenki- matura ustna j. angielski

alexa325

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam
Mam opracowane wszystkie scenki z matury ustnej podstawowej z języka angielskiego, które były na maturze w maju 2008roku.
Zdawałam maturę w Warszawie, więc na pewno w tym roku również będą się powtarzać lub będą takie same scenki do opracowania.
Moje materiały na pewno nie zaszkodzą; wręcz przeciwnie- pomogą, bo będziesz wiedział/a jak prowadzić rozmowę z egzaminatorem. Opracowywałam scenki samodzielnie, nie ma w nich błędów, a przygotowują do egzaminu bardzo dobrze- ja miałam 20 pkt ,czyli 100% z matury a to dlatego, bo trafiłam na scenkę z 2008roku, którą miałam w swoich rozwiązanych materiałach.
Scenki, rozmowy, polecenia, dialogi oraz ilustracje powtarzają się co rok, więc nie ma problemu.
Zainteresowanych opracowanymi w 100% scenkami proszę o przesłanie e-maili na adres:

alexa325@wp.pl


Odpiszę na wszystkie wiadomości.
 

Gruby101

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zapraszam do mnie posiadam 155 opracowanych scenek z angielskiego jak cos to piszcie 2533994 napisanych w woordzie badz notatniku nie jak u kolegi skany z zeszytu ktore ciezko rozczytac pozdrawiam i zapraszam
 

anett273

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Posiadam 213 scenek opracowanych z języka angielskiego p.podstawowy. Zainteresowanych proszę na e-maila: anet1@autograf.pl

Zestaw zawiera:
uzuskiwanie, udzielanie odpowiedzi - 78 scenek
relacjonowanie - 68 scenek
negocjowanie - 67 scenek.


anet1@autograf.pl

Posiadam 213 scenek opracowanych z języka angielskiego p.podstawowy. Zainteresowanych proszę na e-maila: anet1@autograf.pl

Zestaw zawiera:
uzuskiwanie, udzielanie odpowiedzi - 78 scenek
relacjonowanie - 68 scenek
negocjowanie - 67 scenek.

Cena 20 zł

anet1@autograf.pl
 

dziendobry

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,

jestem w posiadaniu 64 zestawów scenek maturalnych na egzamin z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Każdy zestaw zawiera 3 scenki, razem więc są to 192 scenki.

Na scenkę składa się treść zadania w języku polskim oraz odpowiedź w języku angielskim. Ich przerobienie jest najlepszym możliwym treningiem przed maturą i niemal gwarancją sukcesu!

Cena zestawu to 15 zł.

Kontakt e-mail: jzlallegro@tlen.pl
gg: 2290085

POLECAM, NAJTANIEJ W INTERNECIE!
 
A

Alek06

Guest
Z tego co sie orientuje,wiele osób jeszcze przed matura idzie na korepetycje z angielskiego zeby wiecej umiec...
A jak jest u Was ?
 

bolek10

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja chodzilem przed matura na korepetycje z j.angielskiego do platu:) zdalem mature pisem,na i ustna na 80% moj najwiekszy sukces zyciowy :p
 

ula00

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
o platu platu ja tam pojde na przyszly rok szkolny ale nie z angielskim tylko z matematyka :(
 
K

kolakoka

Guest
A ja nie chodziłam nigdzie na korepetycje z angielskiego przed maturą.
Co prawda było to już dosyć daaaawno temu, aczkolwiek pamiętam, że
sama się przygotowywałam w domu i ćwiczyłam. Potem stres mnie zjadł okrutnie,
ale końcowy efekt był bardzo dobry więc spoko:)
Ale uważam, teraz, z perspektywy czasu, że warto zapisać się na jakieś kursy
przygotowujące do matury i przygotować się jak najlepiej
 
Do góry