zestaw do fotografii bezcieniowej

V jak Vendetta

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Dostało mi sie kilka zleceń fotograficznych na po święta. Mam do sfotografowania małe przedmioty typu kubki i butelki. Potrzebuję więc zestawu bezcieniowego i zastanawiam się czy lepiej będzie wybrać taki z namiotem bezcieniowym czy może lepiej coś ze stołem bezcieniowym.
Co waszym zdaniem jest bardziej opłacalne?
 

michal_z_bulowic

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
339
Punkty reakcji
8
Tutaj masz bardzo bogatą ofertę zestawów do robienia zdjęć bezcieniowych- znalazłem sklep z tańszą ofertą Twojego modelu.

Jeżeli przyda się to proszę o plusika
 

V jak Vendetta

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Heh, w końcu i tak zakup został poczyniony w foto-tipie. Przynajmniej odbiór był gratis bo na miejscu w Krakowie. To lubię.
Ale dzięki za pomoc, bedę pamiętała o tym na przyszłość :)
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
A tak z ciekawości V jak Vandetta, co wybrałaś? Ciekawa jestem bo swego czasu sama trochę pracowałam w studiu i co prawda właśnie nigdy nie bawiłam się tego typu fotografią ale jestem ciekawa jaki wariant i jaki zestaw byłby do takiego czegoś najlepszy. Jak możesz to się pochwal co kupiłaś w foto-tipie :) Sama planuję pewne zakupy tam więc Twoje doświadczenie może mi się przydac (to się jeszcze okaże ;))
 

V jak Vendetta

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Och, dawno nie zaglądałam do tego wątku. Nie wiem czy dalej cie to interesuje, ale w końcu zdecydowałam się na stół bezcieniowy i dokupiłam do tego lampę quantum ze światłem błyskowym. Sprawdza się jak ta lala. ;)
 

dżej evans

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
i bardzo dobrze zrobiłeś kupując stół.
namiot ma ograniczoną powierzchnię i zastosowanie. ze stołem zdziałasz więcej.
wiem, co mówię, bo mam identyczny, jak ten, co jest na stronie foto-tipa.

pozdro
 
E

Ejan87

Guest
O w dobry wątek trafiłam ... mam podobny dylemat, co kupić, stół czy namiot ... na quantuumie mają nie najgorsze ceny, jak i wybór : http://www.quantuum.pl/index.php?lang=pl&kat=103&off=k4&pg=2&pg=1 tylko nie wiem co wybrać .... Wasze posty skłaniają mnie do zakupu stołu .... ;)
 
J

jadwinia

Guest
A może cały zestaw do fotografii cieniowej? Wychodzi to trochę drożej, ale wydaje mi się, że warto :) tak to wygląda: http://www.quantuum.pl/detal.php?id=1247&lang=pl&curr=PLN jeśli fotografią masz zamiar zajmować się profesjonalnie - w sprzęt warto inwestować ;p
 
Do góry