Zerwanie pryjaźni przez głupotę

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
hmm. Ostatnio zerwała moja przyjaciółka ze mną przyjaźń. Czemu??A to dlatego

Poszła do swojej koleżanki na urodziny. I o godzine ósmej w sobotę zadzwoniła do mnie z tych urodzin że im się komp zepsuł i żebym im podała nr mojego brata z komórki ( mój brat pracuje w firmie komputerowej i zna się na takich rzeczach) A ja myślałam że se jaja robią bo słyszałam śmiechy w tle. I im nie podała bo mój brat ma nr zastrzeżony.No a służbowa komórka w godzinach pracy.a to było po godzinach pracy. I im tego nie powiedziałamże ma nr zastrzeżony bo mnie zaskoczyły! I im powiedziałam że nie mam uprawnień.No bo sorry ale mój brat nie siedzi ino w domu i nie czeka aż sie komuś komp zepsuje. No a na drugi dzień moja "przyjaciółka" Powiedziała że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i z tej przyjazni koniec. I co z tym zrobić?/ Już się nie przyjaźnimy.
Czy ona była moją prawdziwą przyjaciółką??
--------------
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Nie, nie była prawdziwą przyjaciółką. W jakim jesteście wieku? Trochę głupio zrobiłaś, ale kurcze na czym się Wasza przyjaźń opierała, skoro zamiast z nią pogadać pytasz na forum? Idź do niej i wytłumacz sytuację. Powinno poskutkować (;
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
roszumiem się pokłócic ale żeby odrazu zerwac przyjaźń? idź do niej i wyjaśnij że nie mogłaś podac no ale z drugiej strony troche głupio zrobiłaś...
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Dziwna ta twoja "przyjaciółka". Jednym słowem poszło o nic. Porozmawiaj z nią bo naprawdę nie ma sensu o takie pierdoły się spierać.
Żeby tylko takie problemy były na świecie...;)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Beznadziejny problem, Twoja psiapsioła też.
Zerwanie przyjaźni jest poważną sprawa, wymagajacą zastonowienia.
Jak ona tak łatwo z Toba zerwała, to może planowała to już wcześniej? :mruga:
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Ty nie zrobiłaś nic złego... numerów się nie podaje od takiej zachcianki... Dobrze zrobiłaś a ona jest poprostu niedojrzała... na przyjaźń też potrzeba dojrzałości...
 

wiadoma

ciotka dobra rada
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
662
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
WROCŁAW
Ty też jesteś "dobra". Trzeba było powiedzieć, że nie wiesz, czy możesz dać numer do brata. Albo najlepiej zadzwonić do brata i zapytać. I dlaczego uważasz, że miałaby sobie z Ciebie robić jaja, skoro -jak twierdzisz- to Twoja przyjaciółka. Porozmawiaj z nią i się przeproście. Jesteś tak samo winna jak ona.

Pozdrawiam
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
Nie no Decia łącze się z Tobą w bólu...to faktycznie poważna sprawa...

radzisz sobie jakoś ???

hehe
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Nie nazwałabym tego przyjaźnią skoro o taką pierdołę się obraziła na Ciebie i zerwała kontakt. Fakt faktem mogłaś powiedzieć, że brat ma nr zastrzeżony i nie wiesz czy możesz dać. Może pogadaj z nią.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
To pewnie jakaś małolata. Trzeba umieć się zachwować fer wobec drugiej osoby. Twoja przyjaciółka niestety tego nie potrafiła.
 
Do góry