Zerwała ze mną dziewczyna

donlukasz2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Mam To samo dziewczyna nie potrafiła podać powodu dla czego kończy i powiedziała że na wakacje może spróbujemy ja ją olałem ; )
po postu ona tak cię spławiła po prostu olej bo tak jak mówi reszta jest wiele ładnych polek na świecie :))
 

donlukasz2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Bywalec bardzo dobra wypowiedź i nie wiem co macie do niego po prostu chcecie robić z siebie błaznów i popisywać się przed kobietą to róbcie i się popisujcie ale ona na to nie poleci...
Bywalec naprawdę to co napisałeś jest prawdą ; ) zgadzam się z tobą słowo w słowo byłem właśnie chyba zbyt miły dla mojej dziewczyny i za bardzo pokazałem jej że mi zależ no i co? zerwała bo po co jej taki ktoś jak osoba która się podlizuje ; ) Od dziś się zmieniam ; D i popieram bywalca
 

HAPPYMOM

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
80
Punkty reakcji
3
Miasto
WARSZAWA
jak rzuciala po 4 latach to szkoda łez i nerwow

znajdz sobie taka która bedzie Cię szanowac;)

co do wypowiedzi zaczynajacej sie od "żal...'
jak Cie jakas w dupe kopnie tez bedziez sie żalił:p

jak ja to mowie...jakbym miala plakac za kazdym razem gdybym wyrzucala smieci to bym utonela...
a taka osoba ktora zachowala sie w ten sposob to zbedny smiec...

wyrzuc to za siebie, wypij piwo, wlacz film, olej i pozostaw...
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Bywalec naprawdę to co napisałeś jest prawdą ; ) zgadzam się z tobą słowo w słowo byłem właśnie chyba zbyt miły dla mojej dziewczyny i za bardzo pokazałem jej że mi zależ no i co? zerwała bo po co jej taki ktoś jak osoba która się podlizuje ; ) Od dziś się zmieniam ; D i popieram bywalca

Ciekawe zagadnienie.

Mam kumpla ktory ma brata i obaj maja zupelnie inne podejscie do kobiet.

Kolega A - dba, stara sie, jest czuly, mowi ze kocha, kupuje prezenty, wynik.. przez jakis czas w zwizku jest ok, pozniej kobieta zaczyna fochowac, probowac ustawiac i takie tam, po czym stwierdza ze jednak juz nie kocha i nara.

Kolega B - jest raczej szorstki, nie bawi sie w zadne romantyzmy, nie kupuje kwiatow, nie mowi ze kocha, jak sie cos nie podoba mowi "tam sa drzwi", wynik.. kobieta lata za nim jak piesek.

Prawidlowosc czy nie jakas ? :)
 

HAPPYMOM

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
80
Punkty reakcji
3
Miasto
WARSZAWA
Kenobi poniekad masz racje...

dzis kobiety sa dziwne...sama sie dziwie swoim znajomym..ale tak to teraz jest ze lecą na chamów..
a fajnych facetów zostawiaja dla wlasnie takich przypadków..

moja kolezanka jest z gosciem ktory ja wyzywa od szmat, czasem uderzy...ale go tak strasznie kocha
ze jest z nim mimo to...

z kolei z mojego zwiazku sie wysmiewa i nazywa mojego Narzeczonego ciota tylko dlatego, ze dzwiga za mnie zakupy , kupuje czekoladki i serdecznie sie ze mna wita jak skads wraca...

no coz...panowie..moze takie czasy
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Kolega A - dba, stara sie, jest czuly, mowi ze kocha, kupuje prezenty, wynik.. przez jakis czas w zwizku jest ok, pozniej kobieta zaczyna fochowac, probowac ustawiac i takie tam, po czym stwierdza ze jednak juz nie kocha i nara.

Kolega B - jest raczej szorstki, nie bawi sie w zadne romantyzmy, nie kupuje kwiatow, nie mowi ze kocha, jak sie cos nie podoba mowi "tam sa drzwi", wynik.. kobieta lata za nim jak piesek.
Kenobi zacznijmy od tego,że ludzie się różnie dobierają. Dobry przykład podałes z tymi kolegami i zaraz Ci powiem, dlaczego. Zauważyłam,że jeśli ktoś jest taki, jak Twój kolega A - zwyczajnie lubi kobiety, które przejmują we wszystkim inicjatywę, które rządzą i ustawiają. I podświadomie wybierają właśnie takie. Przykład kolegi B - czy uważasz,że on zadałby się z "władczą" kobieta? Ja uważam,że nie. Takie typ - to on lubi dominować w związku, a kobiety, które się z nim zadają, zwyczajnie lubią, jak się je szmaci. Oto cała prawidłowość. Trafiłam kiedyś na typa takiego, jak Twój kolega B. Nie powiedział mi "tam są drzwi", ale narobił wstydu przy znajomych, po czym uniósł się fochem, rzucił: "albo Ty stąd wyjdziesz, albo ja to zrobię, ale uprzedzam,że już nie wrócę". Wyszedł. Nie wrócił. Mimo,że wcześniej mi zależało - nie pobiegłam za nim i nie upokorzyłam się. Jak więc widać - nie trafił swój na swego. 

Facet powinien mieć trochę z kolegi A i trochę z kolegi B. Ale za duzo trzeba by było pisać ;)

ze trzeba byc chamem bo to ma wziecie ?

Zależy wśród jakich kobiet tego wzięcia się szuka :]
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Kenobi zacznijmy od tego,że ludzie się różnie dobierają. Dobry przykład podałes z tymi kolegami i zaraz Ci powiem, dlaczego. Zauważyłam,że jeśli ktoś jest taki, jak Twój kolega A - zwyczajnie lubi kobiety, które przejmują we wszystkim inicjatywę, które rządzą i ustawiają. I podświadomie wybierają właśnie takie.

Ale to nie chodzilo o to ze on lubi kobiety ktore przejmuja incjatywe, on raczej probowal prowadzic model zwiazku partnerskiego na zasadzie dogadywania sie w roznych sprawach, do tego mial podejscie bycia "dobrym" dla kobiety. Na poczatku cud miod a pozniej zaczelo jej odawalac :} Nagle zaczynalo jej przeskadzac wszystko co wczesniej nie przeszkadzalo i inne takie, az wkoncu nagle stwierdzila ze nie kocha a przez miesiace wczesniej twierdzila ze kocha hehe :D

Takie typ - to on lubi dominować w związku, a kobiety, które się z nim zadają, zwyczajnie lubią, jak się je szmaci

Takich kobiet jest chyba coraz wiecej :)

Facet powinien mieć trochę z kolegi A i trochę z kolegi B. Ale za duzo trzeba by było pisać

No wlasnie hehe, Wam to dogodzic trzeba byc lepszym od Salomona :D

Zależy wśród jakich kobiet tego wzięcia się szuka

Dziewczyna kolegi A wydawala sie byc bardzo spoko, normalna kobieta, wmiare kumata (chyba) a pozniej zaczelo jej odawalac i wszyscy zgodnie koledze A podsumowali zwiazek "bo byles dla niej za dobry"

no i baw sie :]
 

HAPPYMOM

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2010
Posty
80
Punkty reakcji
3
Miasto
WARSZAWA
niestety takich coraz wiecej...ale cos...GALERIANKI o!:D


moj kumpel co chwila sie slizga na jakiejs kobiecie...i zawsze jest na poczatku spoko a potem sie okazuje ze
robila go w balona ....


a takim co lubia jak sie je szmaci jest cała masa..niestety...
 

Loona30

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
73
Punkty reakcji
0
Porządny facet nie koniecznie jest równy nudziarzowi.
Ktoś może być porządny, ale bardzo spontaniczny itd.

Uważam, że nie ma reguły. Nudni faceci też mają kobiety :D
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Kolega A - dba, stara sie, jest czuly, mowi ze kocha, kupuje prezenty, wynik.. przez jakis czas w zwizku jest ok, pozniej kobieta zaczyna fochowac, probowac ustawiac i takie tam, po czym stwierdza ze jednak juz nie kocha i nara.

Kolega B - jest raczej szorstki, nie bawi sie w zadne romantyzmy, nie kupuje kwiatow, nie mowi ze kocha, jak sie cos nie podoba mowi "tam sa drzwi", wynik.. kobieta lata za nim jak piesek.

Prawidlowosc czy nie jakas ? :)
Może by się sprawdziło w przypadku blizniaków, a bracia na pewno różnią się wyglądem.
No i ja nie wpasuję się w Twoje założenia... nie latam jak piesek w zadnym z przypadków, a szorstkich prostaków sama ignoruję.
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Pytanie tylko, jakiej dziewczyny się szuka: czy tej jednej jedynej, czy takiej działającej stereotypowo, pędzącej z tłumem innych bezkrytycznych wielbicielek za szorstkim osobnikiem. Przeważnie tylko z pozoru szortskim, który pewnego dnia czuje się na tyle bezpiecznie w związku, że przestaje grać. Nagle staje się słodkim misiem i wtedy czar pryska.
Poza tym, to nie o tą szorstkość chodzi. Bo dla kobiety najciekawszy jest facet wtedy, kiedy ma też swoje życie, swój świat, swoje zainteresowania i pasje, którym to poświęca sporą część swojego czasu. Który dla związku nie rzuca wszystkiego i nie oczekuje podobnych poświęceń od swojej partnerki. Tylko przy kimś takim kobieta może rozijać się wszechstronnie, a nie tylko w charakterze czyjejś "drugiej połówki".
 

Lora_Crystal

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Spróbuj się jeszcze o nią postarać, jeżeli to nic nie da to będziesz musiał o niej zapomnieć. Nikogo nie zmusisz do miłości. Ale kto wie, może jak się jeszcze postarasz to do Ciebie wróci.
 
Do góry