zerwał ze mną w walentynki:(

milka_19

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Chłopak zerwał ze mną w walentynki ja nie wiem jak mam sobie z tym poradzić?:(:( co ja mam robić?
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nie załamuj się i postaraj się porozmawiać z nim o tym... Może jeszcze wszystko da się naprawić? Najważniejsze to, abyś zachowała spokój w tej sytuacji i odczekała trochę.
 

milka_19

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2009
Posty
34
Punkty reakcji
0
Powiedział mi że mamy inne oczekiwania względem siebie i nie możemy być razem... to chyba nie ma juz o czym rozmawiać.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Tak bywa. Prawda, wybrał najmniej odpowiedni moment, ale dla ciebie im szybciej tym lepiej. Nic wart nie był, skoro wybrał właśnie taki dzień.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Wstrętnie się zachował. Ja bym nie darowała , gdyby mnie tak potraktował w święto zakochanych. Inne oczekiwania? Co miał na myśli? Ech, niektórzy faceci mnie osłabiają.
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Faktycznie moment wybrał nie najlepszy. Dobrze jednak, że Ci to powiedział niż żeby miał Cię okłamywać przez dłuższy okres. Ludzie się rozchodzą, schodzą, aż w końcu znajdują miłość życia, tę prawdziwą. I Ciebie to czeka, najważniejsze to, to by się nie poddawać.
 

Cyceron

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Police city
Ja bym nie darowała , gdyby mnie tak potraktował w święto zakochanych.
A to jest jakiś szczególny dzień? Ptaki na głowy na nie srają gównem, tylko słodyczami?

@milka_19
Czym się przejmujesz? Skoro stwierdził, że nie pasujecie do siebie, to po co się przejmować czymś, co nie ma sensu? Wielu jest wolnych facetów na świecie.
 

justyna888

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
132
Punkty reakcji
2
Miasto
kraków
Nie przejmuj się nim , juz widze te inne oczekiwania ... Mialam doslownie podobna sytuacje do Ciebie , tez byl 6 lat starszy , na poczatku jakos sie spotykalismy gdzies w jakiejs restauracji , potem zrobil sie za wygodny i przyjezdzal do mnie a do siebie nigdy nie zaprosil , juz nie mowiac o tym ze ukrywal mnie przed calym swiatem.Nawet opisywalam o tym tu na forum i wszyscy dobrze mi doradzili. No ale szybko sie zorientowalam co to za palant i zakonczylam znim po 2 miesiacach. No a teraz poznalam wspanialego faceta i Ty tez takiego poznasz! :) Poostaraj sie nie myslec o nim bo nie warto.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Pierwsza wiadomość jest z reguły dość szokująca .. czujesz zażenowanie , posmak goryczy dlaczego wogóle to zrobił , a potem po jakimś czasie wszystko mija czujesz się już o wiele lepiej . Najlepiej nie myśl teraz o dobrych momentach tylko tych złych , aż Twoje uczucia sprawią , że zaczniesz go nienawidzić . Napisz na kartce co Ci sie w nim najbardziej nie podobało odetchnij z ulgą , że będziesz mieć teraz spokój bez niego podrzyj kartke na kawałki i spal . Rozdział zakończony . Teraz pora budować nowy..
 

Dareios

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
194
Punkty reakcji
13
Wiek
43
Pamiętam mój kolega kiedyś mi opowiadał że jego dziewczyna zakończyła 2 letni związek jednym sms-em i to w jego urodziny... Każdy koniec jest przykry i nie ważne w jaki dzień,czy po prostu będąc w pracy... telefon dzwoni odbierasz i ktoś kończy 4 letni rozdział w twoim życiu... ale koniec,to zawsze początek czegoś nowego więc zaciskasz zęby i idziesz dalej,bo znów będzie szansa od życia,by zbudować coś wyjątkowego,tyle że tym razem więcej wiesz.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
A to jest jakiś szczególny dzień? Ptaki na głowy na nie srają gównem, tylko słodyczami?

Ty się idź leczyć albo zapisz się na kurs savoir-vivru, przyjemniaczku, bo gębę masz niewyparzoną!
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Ależ ciekawa sytuacja. Jakoś strasznie przypomina moją sprzed lat. W każdym razie walentynki, to tylko jedno z kilku durnych, czysto komercyjnych świąt i nie widzę sensu w robieniu z tego jakiegoś szału. Zerwał z Tobą, bo widocznie miał jakiś powód (może coś z Tobą nie tak, może się poprostu znudził, może jest frajerem a może nie - nieznam go, więc nie wiem). W każdym razie nie płacz nad rozlanym mlekiem, bo to bez sensu. Chcesz z siebie robić ofiarę - rozmawiaj z nim, próbuj sprawę wyjaśnić, a nóż do siebie wrócicie i za jakiś czas będzie replay. Opcja druga, to po prostu zaakceptować nieakceptowalne i znaleźć sobie innego (bo przecież tyyylu jest facetów na świecie, że napewno ktoś ciekawy się znajdzie). Do as You please and fuck everything else.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Wg mnie nie ma co gadac, ze niewlasciwy moment itp.. Owszem jezeli dziewczyna naprawde byla dobra i z Nia w taki dzien zerwal, to prostak i cham ,warto o Nim zapomniec. No ale chyba zgodzicie sie ze mna, ze jakby np para zakochanych spedzala razem walentynki i nagle no nie wiem dziewczyna ta np wyznalaby chlopakowi, ze go zdradzila(zalozmy) albo mu jakas krzywde zrobila to mialby wg mnie prawo zerwac nawet w taki szczegolny dzien i to by bylo normalne, bo to on bylby ofiara, nie ona.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Współczuję... faktycznie kiepski moment, ale chyba lepsze to niż fałszywe wyznania i trzymanie się za rączki, a w głowie myśli "kiedy jej powiedzieć, że już nie chcę z nią być"? Na pewno nie jest Ci łatwo, ale to przecież nie koniec świata - choć pewnie teraz tak to widzisz. Postaraj się o nim zapomnieć, wychodź do ludzi, zajmij się sobą. Ten rozdział masz za sobą, zacznij pisać kolejny...
 

klaudia522

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lublin
Kochana, wiem co czujesz i bardzo Ci wspolczuje :( chłopak okazal sie totalnym kretynem wybral okropny moment. Wiem ze to bardzo trudno ale postaraj sie o nim zapomniec bo nie jest wart twoich łez :) nie martw sie napiewno znajdziesz sobie kogos lepszego, takiego komu bedzie bardzo zalezalo
 

paula23107

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2009
Posty
135
Punkty reakcji
3
Miasto
Domek ;P
No rzeczywiście niezły ':cenzura:' (przepraszam za to określenie, ale zachował się wstrętnie).
Nie załamuj się i myśl pozytywnie. Wiem,że wydaje Ci się to banalne, ale za jakiś czas spojrzysz na tą sytuację z dystansem. ;)
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Ty się idź leczyć albo zapisz się na kurs savoir-vivru, przyjemniaczku, bo gębę masz niewyparzoną!
Haha.


Moment dobry, serio, bez ironi mówię.
Fakt że owy dzień aka pseudo "święto" obchodzisz wystawia opinie tobie.
 
Do góry