Zero szacunku.

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Poszedł na policje, na komisariacie mi powiedziano ze Dawid zgłosił pobicie powiedział im ze przyszedlem do jego domu i gdy on sprzątał podwurko to ja go zacząłem obrażać potem bić, wiec odrazu powiedziałem ze to nie prawda gdy policjant zapytał " wiec jak to było " powiedziałem wszystko co i jak pod koniec dodałem że jego Sąsiedzi z domu obok wszystko widzieli bo mieli jakoms imprezę i napewno zgodzą sie z mojom wersjom ( zapamietalem ich bo po wszystkim ich przeprosilem za wszystko ) wiec policjant kazał mi poczekać parę minut i pojechał do tych sasiadow bo mieszkali 5 minut drogi od komisarjatu gdy wrucil przeprosil mnie za kłopoty i pozwolił iść wiec najwyrazniej sasiedzi potwierdzili mojom wersje.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
M.T.D.W... edytuj Twój post i go popraw. Ja sama czasami robię głupie błędy, ale u Ciebie jest byk na byku :)

Przyznać muszę, że "szwagierek" nieźle miesza... powinien dostać kare za składanie fałszywych doniesień... :/
Lekko nie ma... brakuje mi nawet słów na jego zachowanie...
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Blissful o jakich błędach piszesz ? Bo pisze na telefonię i jeśli zamiast "ż" napisze "z" albo coś w tym stylu to sorki ale nie mam dobrej klawiatury
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Na przykład o "podwurku", wrucił itp to się pisze przez ó ;) Ale żeby nie było, ja się nie czepiam ;)
Sama robię z pośpiechu błędy... ale zwracaj na to uwagę ;)
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Tak wiem będę musiał zmienić klawiaturę
 
M

MacaN

Guest
Co ma do tego klawiatura ? Byki stawiasz takie, że to się w głowie nie mieści. Zamiast ó daje się o jak nie masz znaków Polskich.

z "mojom" wersją toś chyba przesadził. Dziecko w 3 klasie podstawówki mniejsze błędy robi.

Bliss jakkolwiek tego by nie powiedział ten " szwagierek ", to miał on pełne prawo zgłosić sprawę na policję, a kolega od błędów ortograficznych może za to beknąć ;)

Nie wolno od tak bić sobie ludzi.
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
9macan5 Przeczytaj wszystkie moje wypowiedzi w tym temacie a nie sie wypowiadasz a jeśli chodzi o błędy to niestyty robie
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Szwagierem może i ma prawo zgłaszać sprawę na policję o ile sam pierwszy piąchy nie wyciągnął... bo przeinaczanie prawdy nazywa się inaczej kłamstwem :)
Poza tym.. ja nie wiem co wy faceci macie z tym okładaniem się.... już wole zapuścić focha niż komuś przysolić...
 
M

MacaN

Guest
MTWD rusz głową trochę i zobacz ile mam tu wypowiedzi. Przeczytałem DOKŁADNIE Twoje wszystkie posty. Mimo to, nie masz żadnego prawa rąbnąć kogoś w głowę. bo Cię zdenerwował, albo wyzwał.

Czyli co, jakbym Ci na ulicy powiedział " cześć grubasie " to byś mnie rąbnął ? Jeśli tak, to byś płacił odszkodowanie ;)

// Co do błędów - w regulaminie jest chyba zapisane, iż nie można ich robić,, hmmm ?
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
On mnie pierwszy uderzył przy tym porwal koszulkę co miałem zrobić podziękować i uciec ?

Jeśli chodzi o błędy staram się ich nie robić wiec proszę nie czepiam się
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Dzisiaj znowu David dal o sobie znać mianowicie wysłał mi sms-a " masz sie nie pokazywać na komunii " chodzi o komunie siostrzenicy a po chwili Kolejny sms " ale prezent masz przyniesc " i co takiemu odpisac ?
 
M

MacaN

Guest
Czy masz iść na komunię... Rusz głową :p

A w gierki słowne się nie wdawaj.
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Ok zobaczymy jak to się skończy

No i zadzwonilem do kuzynki rozmowa wyglądała mniej więcej tak. Ja: cześć Słuchaj david napisał do mnie sms-a ze Mam nie przychodzić na komunię to prawda? Kuzynka: tak nie Jesteś u nas mile widziany ale prezent przynies. Ja: to jeśli nie jestem u was mile widziany to jak Mam dać malej prezent ? Kuzynka: poszekasz przy furtce ktos po niego przyjdzie. Ja: he he he i sie rozlonczylem. Teraz to nie co zrobić
 
M

MacaN

Guest
Chłopie, olej to żadnego prezentu nie przynoś. Nie jesteś jakimś pomiotem przecież... Chyb, że z dziewczynką sam na sam pogadasz i posiedzisz :p
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
M.T.W.D. napisał:
cześć Słuchaj david napisał do mnie sms-a ze Mam nie przychodzić na komunię to prawda? Kuzynka: tak nie Jesteś u nas mile widziany ale prezent przynies. Ja: to jeśli nie jestem u was mile widziany to jak Mam dać malej prezent ? Kuzynka: poszekasz przy furtce ktos po niego przyjdzie. Ja: he he he i sie rozlonczylem.
Nie wiem jak niskie poczucie własnej wartości trzeba mieć ,żeby tak dać sobą pomiatać ...

Na te żałosne esy nie trzeba było nawet odpowiadać .

Czy ja dobrze rozumiem ,że to jest komunia młodej ,która wyraża się do Ciebie w sposób Cię niezadowalający ,a wprost prowokujący?

Serio chciałeś tam iść ?

Żadnego prezentu nie przynoś , i się tam nie pokazuj , urwij kontakt na jakiś czas lub przeproś dzieciaka za to ,że w ogóle zwróciłeś mu uwagę ,a także jego wspaniałych rodziców i usiądź przy komunijnym stole jak gdyby nigdy nic podarowywując wcześniej jakiś wypasiony prezent i kopertę pełną gotówki w ramach przeprosin.
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
Potrafisz wkurzyć człowieka!
Jak możesz dawać się tak traktować? O co tu chodzi?

Moja rada - szanuj się, a będziesz szanowany!!!
 

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Poprostu głupio mi nie dać malej prezentu co prawda zle sie do mnie odzywala ale i tak zle sie z tym czuję
 
Do góry