Zemsta

glania

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Gdy ktoś mnie wkurzy to snuje plany zemsty doskonałej <złowieszczy wzrok> ...ale po kilku godzinach zapominam o całej sprawie :D po prostu jestem tak wykończona wymyślaniem planów ,że już mi się nie chce ich wykonywać :D
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Im większa ma być zemsta, tym intensywniejsze uczucia nią okazujesz. Chcesz ugodzić najsilniej? Okaż obojętność.
nie psuj zabawy. takie zachowanie wymaga klasy, a tej autorce ewidentnie brakuje.

a tak na marginesie widać, że myaka to rozgarnięte dziewczę, z czego należy się z tego cieszyć bo forumowisko cierpi na ich deficyt, oraz że radioaktywna jak zwykle mentalnie przerasta wiele starszych od siebie osób :)
 

dushma

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
wlkp
witajcie :) mam pytanie (głownie do Pań ale proszę też Panów o wypowiedź), czy kiedykolwiek zemściliście się na kimś? np na byłym/byłej znajomym? Pytam bo znalazłam wiele interesujących sposobów ale jakoś takie za łagodne. :) Lub czy też może mieliście plany takiej zemsty? Prosze opisywac :)

ja wychodzę z założenia, że jeśli ktoś jest zły, to ja nie muszę być taka. wolę coś dobrego zdziałać w życiu niż tracić czas na jakieś utarczki. a takie słodkie zemsty kojarzą mi się tylko z głupimi amerykańdżańskimi komedyjami. :zdegustowany: :skrzywiony:
 

Princess:*

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
222
Punkty reakcji
3
No nie przesadzajmy... nie pytalam o waszą opinie na temat zemsty tylko czy kiedykolwiek planowaliście coś a jak tak to co to było.?
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Tylko najwięksi potrafią wyrzec się zemsty
Odpuść,to zło ,które potem wraca
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Kiedyś, moja koleżanka okazała mi ogromny brak szacunku i własnej kultury osobistej nie mając do tego żadnych podstaw. Niedługo potem mój znajomy o nią się wypytywał, byliby świetną parą wg. mnie. Gość nie może narzekać na brak kandydatek, a ona raczej nigdy by nie mogła oczekiwać na zainteresowanie od kogoś takiego. Wrzuciłem parę oszczerstw zniechęcając go. Uciąłem zanim się jeszcze zaczęło ]:> nie żałuję
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
witajcie :) mam pytanie (głownie do Pań ale proszę też Panów o wypowiedź), czy kiedykolwiek zemściliście się na kimś? np na byłym/byłej znajomym? Pytam bo znalazłam wiele interesujących sposobów ale jakoś takie za łagodne. :) Lub czy też może mieliście plany takiej zemsty? Prosze opisywac :)

Mszczą się tylko słabi.

Możliwości zemsty były tak jak i powody do niej, ale po dłuższym zastanowieniu człowiek stwierdza, że po prostu szkoda zachodu, bo ci ludzie zazwyczaj nie są warci jakiejkolwiek uwagi z naszej strony.
Nie ma sensu knuć jakiś zemst i intryg, no chyba że ktoś jest na tyle chory ze sprawia mu to satysfakcje. Ty się zemscisz potem on/ona sie zemsci i tak bedziecie sobie zycie truć i po co? trochę to zajeżdża gimnazjum nie sądzisz?

Zła karma wraca, prędzej czy później winny się o tym przekona w taki czy inny sposób.

No nie przesadzajmy... nie pytalam o waszą opinie na temat zemsty tylko czy kiedykolwiek planowaliście coś a jak tak to co to było.?

ale to forumowisko, tu się nie odpowiada na to o co ty pytasz, a pisze się to co się chciało napisać :D jeszcze o tym nie wiesz? :]
 

matibach

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
RnR
Bez żartów prosimy dziewczyna prosi o poważną Odpowiedz....
Dla faceta największym Bólem (zaraz po zarysowaniu samochodu, i puszczeniu się z przyjacielem) jest widok jak laska mnie olewa i Przytula i całuje innego faceta... Po prostu Zazdrość zalewa jego wnętrzności :)
Możesz też Puścić o nim chamską plotkę <że ma tylko 1 jądro czy coś> :D
 
K

Kamillll231

Guest
Ja mam sposób na zemste słuchaj;p załóż sobie konto na fotce wklej fikcyjne zdjęcia jakiejś malowanej warbi ale żeby wyglądały realnie (autentycznie) umów się z nim np podaj mu fauszywy numer który wcześniej kupiłaś w kiosku starter za 5 zł i jedziesz;p jak przyjdzie na spotkanie to powiedz mu nie ujawniajac kim jestes przez sms ze z takim pasztetem sie nie umówie;p
 

paweł1928

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2011
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
No nie przesadzajmy... nie pytalam o waszą opinie na temat zemsty tylko czy kiedykolwiek planowaliście coś a jak tak to co to było.?
spal mu dom , podłóż mu bombę w samochodzie , ewentualnie rozbij się samolotem w miejscu jego pracy - lub oskarż go że był tajnym współpracownikiem Agenturalnego Wywiadu Operacyjnego ;-)
 
Do góry