"ŻEbRA" :( Chuudy

Geralt_14

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poland
Witam
Mam taki problem, iż jestem bardzo chudy w okolicach klatki piersiowej. Widać mi "wszystkie żebra" i mostek. Głupio to wygląda. Wstyd wyjść na basen czy plaże. Przy okazji powiem, że mam 165cm wzrostu i ważę 50kg.
Chciałbym przytyć na tyle, aby ciało zakryło trochę te żebra i mostek oraz aby dobrze rozwinąć mięśnie klatki piersiowej (bo przecież najpierw trzeba przytyć żeby ćwiczyć klatkę :niepewny: co nie?? żeby te mięśnie porządnie wyglądały no i żeby jakoś zakryć ten mostek)

Z góry dziękuję i pozdrawiam
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Nooo księzniczko bardzo mądre... n/c
Niech nie ćwiczy na wf-ie i zostanie kaleką...

Moim zdaniem dużo jedz, tylko wiesz...z umiarem... nie jedną np. pizze za drugą...
Gdy juz przytyjesz i zakryje Ci to co chcesz zakryć chodź na jakas siłownie jesli masz blisko domu, lub sam ćwicz
pompki, brzuszki itp
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
pytasz googla ''dieta na mase'' i w nie cala sekunde masz milion odpowiedzi

niechce mi sie za kazdym razem pisac tego samego
 

=LiLy=

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Miasto
piekiełko xP
Nooo księzniczko bardzo mądre... n/c
Niech nie ćwiczy na wf-ie i zostanie kaleką...

Moim zdaniem dużo jedz, tylko wiesz...z umiarem... nie jedną np. pizze za drugą...
Gdy juz przytyjesz i zakryje Ci to co chcesz zakryć chodź na jakas siłownie jesli masz blisko domu, lub sam ćwicz
pompki, brzuszki itp
Jestem za ^_^
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Ćwicz od razu, a nie czekaj aż się sadłem zalejesz, potem będzie cię czekało dwa razy więcej pracy, spalenie fatu i nabranie mięśnia...
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Ćwicz od razu, a nie czekaj aż się sadłem zalejesz, potem będzie cię czekało dwa razy więcej pracy, spalenie fatu i nabranie mięśnia...
Myślisz?? Mi to samo mówił kumpel. Geralt_14 nie jesteś sam;( Tyle że ja mam jakieś metr 180 wzrostu i waga około 55 kg. Sęk w tym że pale papierosy, słyszałem że jak się pali to gorzej idzie tycie.
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Zaczynałem z podobnej wagi i wzrostu, też palę. I masz rację, wolniej idzie tycie. Ale systematycznie dojdziesz do celu.
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Zaczynałem z podobnej wagi i wzrostu, też palę. I masz rację, wolniej idzie tycie. Ale systematycznie dojdziesz do celu.
Poważnie? Hah to już mnie trochę zmotywowało i polepszyło humor. Wiem że wszystko zależy od genetyki, hormonów itp. ale ile poświęciłeś czasu na siłowni żeby przytyć te 5-10 kilo?
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Zacząłem sobie od tak ćwiczyć jakieś dwa lata temu, z tym, że to był kompletnie bez głowy. Jadłem byle co i ćwiczyłem byle jak, coś tam tyłem, ale bardzo powoli i była to masa kiepskiej jakości, dopiero po roku zacząłem trochę czytać i ćwiczyć jak człowiek. Przez ten rok przytyłem ok 20kg, ale myślę, że mogłem więcej, bo kilka razy leżałem w szpitalu i miałem trochę przerw, dopiero w kwietniu tego roku wróciłem do porządnych treningów i zacząłem odrabiać spadki.

Powiem ci tak, jeśli porządnie się weźmiesz za siebie to miesięcznie możesz nabrać po 3-4kg mięśnia, na początku, bo potem to już wolniej idzie...
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Zacząłem sobie od tak ćwiczyć jakieś dwa lata temu, z tym, że to był kompletnie bez głowy. Jadłem byle co i ćwiczyłem byle jak, coś tam tyłem, ale bardzo powoli i była to masa kiepskiej jakości, dopiero po roku zacząłem trochę czytać i ćwiczyć jak człowiek. Przez ten rok przytyłem ok 20kg, ale myślę, że mogłem więcej, bo kilka razy leżałem w szpitalu i miałem trochę przerw, dopiero w kwietniu tego roku wróciłem do porządnych treningów i zacząłem odrabiać spadki.

Powiem ci tak, jeśli porządnie się weźmiesz za siebie to miesięcznie możesz nabrać po 3-4kg mięśnia, na początku, bo potem to już wolniej idzie...
Aha ok dzięki za rady. Zobaczymy co ze mnie "wyrośnie";) Jeszcze raz dzieki.
 
Do góry