ze znajomości do związku- proszę o pomoc

leo120

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
witam mam prośbę do was poznałem fajną dziewczynę i piszemy ze sobą praktycznie codziennie już od jakichś 2 tygodni.
Wszystko jest fajnie ale chciałbym jakichś rad co dalej aby coś z tego było. Czy poprzez długie pisanie ona się wkręci
? Wiem że ona chce pisać w szkole czasami do niej podejdę zagadam trochę powiem cześć ale jak na razie w grę wchodzi pisanie bo spotkać powiedziała że się można lecz nie ma jakichś konkretów co do tego.
jestem dla niej miły ciągle ale nie wiem czy po prostu czasami jak mnie czymś wkurzy to jej delikatnie wygarnąć albo coś w tym stylu?
Proszę o rady jak z nią pisać o czym, czy może przestać się do niej odzywać na jakiś czas ;> ?
 

davincicode

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
137
Punkty reakcji
2
Pisz z nią dalej, tak jak robiłeś to dotychczas, jednak spróbuj ją gdzieś zaprosić: na imprezę, czy spacer. Być może ona czeka, aż ty zrobisz pierwszy krok. Wykonaj go, ale nie naciskaj i obserwuj jej reakcję. Jeżeli nic nie zrobisz, ona może się znudzić ciągłym pisaniem i zniechęcić.
 

Columb

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Jak wyżej. Ciągłe pisanie o suchych czynach się znudzą. Zaproś ja gdzieś, ale tak delikatnie zobaczysz jak zareaguje:)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
wybadaj jak reaguje na dotyk. mimochodem muśnij ręką jej rękę, pogłaszcz ją po włosach... jak się nie będzie odsuwać to masz szanse na coś więcej. Tylko nie rób tego nachalnie... to musi być "ot tak"
 

davincicode

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
137
Punkty reakcji
2
Dokładnie jak wyżej, tylko nie stosuj chwytu jaskiniowca... Wiesz, kobitke za włosy i do jaskini... Nie wszystkie to lubią hihi :)
 

kasik73

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Śląsk
Myślę i wiem z autopsji, że dopiero realne spotkania, rozmowy, destykulakcja, spojrzenia wyrażą najbardziej co Was łaczy co dalej,czy jest tzw chemia .
 

davincicode

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
137
Punkty reakcji
2
Zrób tak, jak tu wszyscy zgodnie twierdzą: zapoznaj dziewczynę lepiej i dopiero pisz, jak to wygląda, a wtedy będzie nam łatwiej coś więcej ci doradzić.
 
S

synestetyk

Guest
Z samego pisania cudów nie będzie. Zacznij się z nią spotykać, pisanie niech bedzie dodatkiem, a nie główną formą poznawania się. Czasem osoby inaczej się zachowują pisząc, a inne są na żywo. Tylko spędzając razem czas w 4 oczy, anie 2 wyświetlacze możecie się tak naprawde poznać.
Do dzieła!
 

leo120

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
sprawa się ma tak że zaproponowałem spotkanie albo jakieś wspólnie piwo lub spacer któregoś ładnego dnia ona powiedziała że no można to jak bd ładnie i że jeszcze się dogadamy co do tego.
Ale jest jedna sprawa jak na gg piszemy albo esy to nigdy nie napisze pierwsza może z 2 razy się zdarzyło ale jak do niej napiszę to chce pisać, jest z tych które by powiedziały w prost że nie chce pisać albo nie ma czasu, a jak jest zajęta to odpisuje później ale odpisuje.

Nie wiem może jak ona jest na gg i ja wejdę to nie pisać do niej posiedzieć i zejść potem się nie odzywać cały dzień ;>? tylko napisać miłego dnia i na dobranoc i to wszystko .

Z tym spotkaniem to myślę że wyjdzie no i w szkole każdego dnia staram się do niej czasami podejść i chociaż trochę zagadać, i gdy mijamy się to mówię jej cześć i się uśmiecham do niej ;) ona też zawsze z uśmiechem na buzi mówi cześć więc macie może jakieś rady jeszcze ? ;> bo nie chce być nachalny i ciągle pytać o te spotkanie, wychodzę z założenia że jeśli mnie polubi i bd chciała lepiej poznać to sama bd chciała się spotkać albo coś w tym stylu ;)
 

davincicode

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
137
Punkty reakcji
2
bo nie chce być nachalny i ciągle pytać o te spotkanie, wychodzę z założenia że jeśli mnie polubi i bd chciała lepiej poznać to sama bd chciała się spotkać albo coś w tym stylu

Wiesz, to wcale nie jest takie oczywiste, że jak ona będzie chciała się spotkać, to ci o tym powie. Może jest nieśmiała i będzie czekała na twój krok? Jednak z drugiej strony dużo zrobiłeś już tych kroków, a nie ma co się dziewczynie narzucać. Ja bym zrobiła, tak jak piszesz: jak będzie na gg, to się nie odzywaj nawet wcale. Jak będziesz na dostępnym, ona to zauważy i będzie miała ochotę napisać, to myślę, że się odezwie (bo w necie jest łatwiej wyjść z inicjatywą niż w realu). Zrób tak, jak mówię i zaobserwuj, co się będzie działo. Jeżeli mimo to, ona parę dni nie napisze, to może oznaczać, że nie zabardzo ją interesujesz.
 

leo120

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
ona jest strasznie uparta sama mi powiedziała jak tak sobie rozmawialiśmy i zawzięta, wczoraj się troche zdenerwowałem i powiedziałem żebyśmy się spotkali w tym tygodniu a ona no zobaczymy to napisałem aha jeśli nie chcesz się spotkać to powiedz, a jej odpowiedź na to : oki :p
to wygarnąłem jej : czyli nie chcesz się jednak spotkać ;)
odpowiedź jaką dostałem: nie no możemy się spotkać ;)
Zależy mi żeby coś z tego wyszło bo jest naprawdę fajna, słucha dobrej muzyki mamy wiele wspólnych zainteresowań i podobne poglądy oraz zachowania niektóre.
Pomocy
 
Do góry