Ze Znajomości Do Przyjaźni I Miłości.

Oto ja Wojtek

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Witam.
Miłość :) :zakochany: :zakochani:
Nie ma nic piękniejszego od cudownej miłości, wszystko inne nie ma znaczenia jeśli się pojawi prawdziwa miłość, miłości zatrzymać się nie da, miłość sama znajdzie swą drogę i odnajdzie kogo trzeba, miłości trzeba pragnąć i ją szanować, nie można jej odrzucać bo potem nie zapuka, trzeba o nią dbać i pielęgnować jak wrażliwą roślinkę, która potrzebuje ciepła, słońca, wody i uczucia które je darzymy.
Miłość jest piękna do póki jest dobrze pielęgnowana, zarówno ze strony kobiety jak i mężczyzny.

Przyjaźń :eek:k: :eek:k2:
Jak pięknie mieć przyjaciół można się przekonać tylko wtedy gdy się ich straci, więc także o przyjaźń trzeba dbać, zrozumieć ją, ciężko jest żyć bez przyjaciela, możesz mieć wszystko ale jak ci przyjaciel zabraknie, a wielu z nas nie ma tego kogoś do kogo by mógłby iść i pogadać o wszystkim co mi leży na sercu i to niestety niedobrze nie mieć nikogo ani miłości ani przyjaźni, tylko czasem rodzinne, która nie zawsze jest dobrym słuchaczem i pomocnikiem w trudnym czasie.
Więc dbajmy o tą przyjaźń, bo szkoda jej.

Znajomość :tanczy: :spotkanie:
Znajomość to ja mogę nawiązać tutaj, z przyjaźnią już gorzej ale może się znajdzie, przynajmniej niektórym uda się znaleźć przyjaźń przez internet na długie lata, a miłość znaleźć tu, to by było piękne i to na całe życie.
Szczerze życzę wam tego, jak nie tu to tam, coś prawdziwego czy to znajomość przelotna, czy szczera przyjaźń, czy może prawdziwą i od serca do śmierci miłość.

Pozdrawiam. :eek:k:
 

Dona21

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Ach jak pięknie napisane :p zwłaśzcza o miłości :sexy: Pozdrawiam ciepło!
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
ze wszystkim sie z toba zgadzam :) rzeczywiscie pieknie napisane ale nie tylko o milosci bo nie tylko nia czlowiek zyje przyjazn jest rownie wazna
ciesze sie ze mam druga polowke i przyjaciol :) wielkie buziaki dla nich :*
pozdrawiam autorke posta
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Oj..sliczne wszytskie i milosc i przyjazn i znjaomosc :) nie tylko piekne ale i...prawdziwe, bo "przyjacielto ktos, kto przychodzi kiedy inni odchodza" to motto mi sie podoba..mam nadzieje ze kiedys znajde taka prawdziwa przyjazn..bo narazie mam znajomosci, ale iektore falszywe i obludne wiec..po prostu zazdosc sie wzera miedzy nas..mam nadzieje ze to sie kiedys zmieni..ze te osoby przestana myslec tylko o czubku wlasnego nosa i o korzysciach z tego wynikajacych i bedziemy paczka dobrych przyjaciol..tylkokiedy to bedzie? :( ale trzeba miec nadzieje...
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Czas zrozumieć, że "Oto ja Wojtek" to nietuzinkowa osoba.
Piękny.
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
jejku jej.
ślicznie.
nigdy nie czytałam
czegoś tak realistycznego..
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja zwykłem w takich sytuacjach powtarzać:

"Przyjaciel to ktoś, kto wie o Tobie wszystko i... nadal Cię lubi."

Ehh... pewnie też bym się rozpłynął w zachwytach nad tym tekstem (bo fajny jest), gdyby nie jego szata graficzna :p. Taak... Oto Ja Wojtek może okazać się kimś ciekawym. Mało pisze, ale jeśli już to co najmniej ciekawie. Miłe urozmaicenie od codziennie spamujących forumowisko dzieciaków.
 

Taka nowa

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Miłość :) :zakochany: :zakochani:
Nie ma nic piękniejszego od cudownej miłości, wszystko inne nie ma znaczenia jeśli się pojawi prawdziwa miłość, miłości zatrzymać się nie da, miłość sama znajdzie swą drogę i odnajdzie kogo trzeba, miłości trzeba pragnąć i ją szanować, nie można jej odrzucać bo potem nie zapuka, trzeba o nią dbać i pielęgnować jak wrażliwą roślinkę, która potrzebuje ciepła, słońca, wody i uczucia które je darzymy.
Miłość jest piękna do póki jest dobrze pielęgnowana, zarówno ze strony kobiety jak i mężczyzny.

Przyjaźń :eek:k: :eek:k2:
Jak pięknie mieć przyjaciół można się przekonać tylko wtedy gdy się ich straci, więc także o przyjaźń trzeba dbać, zrozumieć ją, ciężko jest żyć bez przyjaciela, możesz mieć wszystko ale jak ci przyjaciel zabraknie, a wielu z nas nie ma tego kogoś do kogo by mógłby iść i pogadać o wszystkim co mi leży na sercu i to niestety niedobrze nie mieć nikogo ani miłości ani przyjaźni, tylko czasem rodzinne, która nie zawsze jest dobrym słuchaczem i pomocnikiem w trudnym czasie.
Więc dbajmy o tą przyjaźń, bo szkoda jej.

Znajomość :tanczy: :spotkanie:
Znajomość to ja mogę nawiązać tutaj, z przyjaźnią już gorzej ale może się znajdzie, przynajmniej niektórym uda się znaleźć przyjaźń przez internet na długie lata, a miłość znaleźć tu, to by było piękne i to na całe życie.
Szczerze życzę wam tego, jak nie tu to tam, coś prawdziwego czy to znajomość przelotna, czy szczera przyjaźń, czy może prawdziwą i od serca do śmierci miłość.

Pozdrawiam. :eek:k:


Witam.
Miłość :) :zakochany: :zakochani:
Nie ma nic piękniejszego od cudownej miłości, wszystko inne nie ma znaczenia jeśli się pojawi prawdziwa miłość, miłości zatrzymać się nie da, miłość sama znajdzie swą drogę i odnajdzie kogo trzeba, miłości trzeba pragnąć i ją szanować, nie można jej odrzucać bo potem nie zapuka, trzeba o nią dbać i pielęgnować jak wrażliwą roślinkę, która potrzebuje ciepła, słońca, wody i uczucia które je darzymy.
Miłość jest piękna do póki jest dobrze pielęgnowana, zarówno ze strony kobiety jak i mężczyzny.

Przyjaźń :eek:k: :eek:k2:
Jak pięknie mieć przyjaciół można się przekonać tylko wtedy gdy się ich straci, więc także o przyjaźń trzeba dbać, zrozumieć ją, ciężko jest żyć bez przyjaciela, możesz mieć wszystko ale jak ci przyjaciel zabraknie, a wielu z nas nie ma tego kogoś do kogo by mógłby iść i pogadać o wszystkim co mi leży na sercu i to niestety niedobrze nie mieć nikogo ani miłości ani przyjaźni, tylko czasem rodzinne, która nie zawsze jest dobrym słuchaczem i pomocnikiem w trudnym czasie.
Więc dbajmy o tą przyjaźń, bo szkoda jej.

Znajomość :tanczy: :spotkanie:
Znajomość to ja mogę nawiązać tutaj, z przyjaźnią już gorzej ale może się znajdzie, przynajmniej niektórym uda się znaleźć przyjaźń przez internet na długie lata, a miłość znaleźć tu, to by było piękne i to na całe życie.
Szczerze życzę wam tego, jak nie tu to tam, coś prawdziwego czy to znajomość przelotna, czy szczera przyjaźń, czy może prawdziwą i od serca do śmierci miłość.

Pozdrawiam. :eek:k:
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
I co w tym chodzi? wiesz ile tutaj już było wyznań i opisów miłości? Po co xerować? Beznadziejny post moim zdaniem.
 
Do góry