Zdrowie mężczyzny, czy jak to się zwie

kocury

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
1 013
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Miasto
Tam gdzie kończy się wszystko
Jest taki dział gdzie co drugi post jest o problemie z penisem, dokładnie chodzi o stulejkę. Może warto było by zrobić subforum tylko do problemów z tym, z :cenzura:itnym tematem o stulejce, bo szanowni Panowie niestety czytać nie potrafią( w większości i pojawiają się durne posty. Co wy na to?
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Podoba mi się ten pomysł, bo trafiając do działu "zdrowie mężczyzny" rzeczywiście jest pełno tematów właśnie o różnego typu problemach z penisami.
Warto byłoby więc wydzielić takie subforum. ;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Ta. Popieram przedmowcow. Przez to nie wchodze w ogole do meskiego dzialu (wole do damskiego :D) bo 3/4 tematow to penis, penis, penis ;) Jakby wydzielic dzial i nazwac go zwyczajnie: "Najwazniejsza rzecz dla faceta (penis)" ;) to kazdy by tam pisal o penisach, a reszta moglaby sobie zwyczajnie czytac tematy nie zwiazane z tym.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
kocury
Widzę że po prostu się tym przesadnie interesujesz :sexy:
Możesz po prostu tam nie zaglądać :] ale Ciebie tam ciągnie :D
A czy nowe subforum pomoże to w to wątpię. Ciekawe jak by się nazywało i czy męskie nastolatki by w to wchodzili...
No u facetów się ten jeden temat powiela a u kobiet to: antykoncepcja, ciąża, odchudzanie, inne problemy w tym depilacja :]
Jakby nie mówić zdrowie faceta się ogranicza do zdrowia penisa i kilka innych mniej w tym wieku dla nich istotnych.
Ja proponuję założyć jeden duży temat dotyczący problemów z penisem i jądrami i przykleić.
Wszelkie podobne tematy połączyć a później to zamykać i wskazać ten przyklejony temat.
Choć można też FAQ z penisem założyć ale nikt się za to nie weźmie :D
Subforum było by zbyt śmieszne.
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Ja nie wiem czy to pomoże, bo każdy uważa, że jego problem jest jedyny w swoim rodzaju i należy mu się osobny temat...
Chociaż zobaczyć można czy to coś zmieni. ;)
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Wybacz, ale wydaje mi się, że gdyby tak było, to nie powstałoby tyle tematów właśnie o tym problemie.
Faceci mogliby przecież pisać w tym temacie, który już kiedyś powstał, a nie zakładać kolejny.
Może jednak temat założony przez Ciebie coś zmieni. :)
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Faceci (głównie młodzi) nie lubią łączyć swoich problemów z innymi tej samej płci :] i raczej ich nazwy tematu są dla nich nieładne :p
Możliwe że coś się zmieni, o tym się przekonamy.
Ale będzie potrzebna ingerencja moderatora który kolejne będzie zamykał lub łączył.
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Do góry