Zdrada....

myszka_90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
Witam...
Mam problem...
Jestem z chłopakiem ponad 3lata...kochamy się-z mojej strony to pewne. Tylko, że jak byłam młoda i głupia-pp 9mies bycia z Nim zdradziłam go-inny mnie pocałował i "tak wyszło"...bardzo tego żałowałam...chłopak mi wybaczył i znowu po jakimś czasie było fajnie. Tylko teraz się posypało. Powiedział, że mnie kocha ale tym samym chce żebym poczuła to co on-po prostu chce się odegrać...sama nie wiem czemu zgodziłam się...jutro ma się spotkać z dziewczyną ze swojej szkoły...iść z nią do kina itp....i najważniejsze-chce się z nią "przelizać" i się odegrać....Z dnia na dzień to bolało coraz bardziej a dziś nie wiem czym mam ręce zając....Ja go kocham, on uważa że też mnie kocha....Poradźcie co mam zrobić... :( proszę o szybką odp...
 

Qurczak

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
277
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
50° 33' N 009° 40' E
Jakis chory zwiazek tworzycie :eek:h:
Ja nie rozmiem ani Twojego zachowania, ani zachowania Twojego chlopaka <_<
Wyglada na to, ze Wy sie wcale nie kochacie tylko jestescie ze soba z przyzwyczajenia raczej....Nie wiem jak mozna kogos kochac i celowo ranic <_<
 

myszka_90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
Ja też nie wiem...
Ale on uważa że skoro ja to zrobiłam to on też chce żebym czuła ten ból co on...
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
A moim zdaniem on po prostu chce zobaczyć jak to jest z inną. No ale nie ważne to jest chore i pomylone.




RegiS.
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Aż brak mi słów. Skończcie ten związek, bo takich rzeczy to nawet w Erze nie ma :p
Twój chłopak Cię nie kocha (tak dla Twojej wiadomości) skoro chce się przelizać z inną (i myślę, że na tym się nie skończy). Ty z kolei jesteś jakaś dziwna skoro się na to godzisz. Jakby moja dziewczyna mi powiedziała takie coś, to bym od razu powiedział "żegnam" (abstrahując już od tego, że nigdy bym nie zdradził).
 

myszka_90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
Wyjaśniliśmy sobie wszystko...
A boleć go bolało na pewno....
A czemu ma się nie skończyć na tym jednym razie? Nie jestem z nim 3mies tylko 3lata...
Planujemy razem zamieszkać i wziąć ślub. A ja wyszłam z założenia że lepiej teraz niż potem..
 

rusalka1616

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Tkwicie w toksycznym związku..

Spotyka się z dziewczyną ze szkoły, żeby się odegrać? Mimo iż twierdzi, że Cię kocha.. ?? Bezsens.. I Ty o tym wiesz..?? I na dodatek poszłaś na to..?? To jest.. zgodziłaś się.. ??

Ehehe... :/

Daj sobie dziewczyno spokój..
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
Gorzej, jeśli spodoba mu się to 'przelizanie' z inną dziewczyną i zacznie się to powtarzać (niekoniecznie wtedy, gdy będziesz wiedziała)..
Wasza 'umowa' jest najzwyczajniej beznadziejna ;/ .. Skoro on by Cię kochał, nie chciałby się odegrać za Twój błąd.
 

Emilia1985

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
179
Punkty reakcji
0
ja też myślę że koleś po prostu chce bezkarnie zabawić się na boku...i sprawdzić czy czasem z tamtą nie będzie mu lepiej...a Ty po prostu własną głupotą włożyłaś mu wymówkę do ręki...i raczej już zacznij myśleć o was razem w czasie przeszłym...bo jestem pewna że wybierze tamtą....
 

myszka_90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
No wiem...
I też mi się wydaje, że to będzie koniec naszego związku...
Z tym, że jak go chyba za bardzo kocham....i mnie nie przejdzie przez usta-koniec z nami :( Bo jestem bardzo z nim związana....chociaż może tak było kiedyś:(
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
I jak po spotkaniu z tamtą laska? zdal relacje?
ehh i myślisz, że jak teraz mu pozwolisz to na przyszłośc tego nie zrobi?
to nie jest rozwiązanie...
a takie odgrywanie się to żenada.
kocha i świadomie zadaje ból...
jak dalej u was będzie funkcjonowała zasada 'oko za oko, ząb za ząb...' to chyba daleko nie zajdziecie...
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Co nim kieruje miłość czy zawiść ?
Jak dla Mnie to dziecinne coś a la piaskownica ukradłeś mi grabki to ci zabiorę wiaderko.
I nagle mu się przypomniało?


--
Poprawione ; )
 

IWzKk

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wyjaśniliśmy sobie wszystko...
A boleć go bolało na pewno....
A czemu ma się nie skończyć na tym jednym razie? Nie jestem z nim 3mies tylko 3lata...
Planujemy razem zamieszkać i wziąć ślub. A ja wyszłam z założenia że lepiej teraz niż potem..

To będziecie żyć jak dwa gołąbki;raz jedno przez okno ,raz drugie...Fajny będziecie tworzyć zwiazek.
 

myszka_90

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce
Tak już po rozmowie:(
Nigdy nie było mi tak przykro,a zarazem zrozumiałam co on czuł... Przyszedł i pow wszystko....i od razu zaczął przepraszać i mówić, że żałuje...ja mu wierze....tylko to tak strasznie boli....
 
Do góry