zdrada kobiety

armani23

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Co myślicie o tym , jak dziewczyna was zdradza na gg z innymi ?? czy to jest zdrada , ktoś jej pronuje spotkania itp , adoruje , a ona jest w stałym związku , czy uważacie ,że jest to normalne ??
 

Plasterek

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Cała Polska / Kraków
Chętnie pomogę w rozwiązaniu tej kwestii, ale co rozumiesz pod pojęciem 'zdrada przez gg' ? A żeby w dalszej kolejności nie występowały problemy z interpretacją naszych wypowiedzi, napisz również co dla Ciebie (nie kopiuj z internetu, napisz własnymi słowami) oznacza zdrada - kiedy się zaczyna?
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
No bez przesady. Gadanie z innymi na gadulcu jeszcze nie jest zdradą. Równie dobrze może ona Cię posądzić, że ją zdradzasz jak gadasz ze swoimi koleżankami. Nie można popadać w paranoję...
 
M

malina.

Guest
Myślę, że po prostu jest to niewybaczalne. Wirtualnie, można nawet dzieci zrobić, więc uważaj lepiej ją pilnuj, bo nie wiadomo, co jej strzeli do głowy.


a ona jest w stałym związku
W stałym związku z Tobą? :D Jeśli tak, to jej się nie dziwię.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Dla każdego ta granica kiedy coś już uznajemy za zdradę jest gdzie indziej np. dla mnie flirt już jest zdradą. Wszystko zależy od tego jak ona to traktuje i jak się w danej sytuacji zachowuje - jeśli tylko gada to ok, jeśli w jakiś sposób odwzajemnia te umizgi to w mojej ocenie już jest coś nie tak...
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
zdrada zaczyna sie juz w glowie, nie musi dosjc do niczego...

jezeli jeden z partnerow w jakikolwiek sposob zaczyna wyrazac zaintersowanie innym to juz cos jest NIE TAK
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Rozmawiać można z każdym, to nie jest nic złego. Jeśli rozmawia normalnie, jak z koleżanką swoją, to wszystko w porządku. Ktoś Ci ją podrywa, lub po prostu chce się spotkać, jak kumpel z kumpelą. Ci koledzy wiedzą, że ona ma chłopaka? Co ona im odpisuje, na te propozycje? Jeśli Ci to przeszkadza, to porozmawiaj z nią o tym. Dla dobra związku, mogłaby zerwać kontakty z takimi kolegami, którzy ją adorują. Czasem tak trzeba. Czujesz się zagrożony, a nikt w czyjś związek nie powinien się mieszać.
 
W

wroneczki4

Guest
Jeśli ona się w to bawi i odpisuje, to jest zwykłą "szmatą" i "puszczalską dzi***", takie bynajmniej jest moje zdanie.

Jeśli Twoja tak robi, to powiedz jej, że zachowuje się jak "szmata" pisząc z innymi skoro jest z Tobą...
No i najlepiej od razu ją zostaw.
 

ewunia198612

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
485
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Głowno / Pabianice
Zdrada zaczyna się w momencie umawiania się na spotkanie w celach randkowych ( nie bardzo mi wyszło to zdanie) Jeśli jesteście razem to powiedz jej że zachowuje się nie fair w stosunku do Ciebie i jak by się czuła gdybyś Ty zachowywał się tak samo
 
W

wroneczki4

Guest
Jeśli jesteście razem to powiedz jej że zachowuje się nie fair w stosunku do Ciebie i jak by się czuła gdybyś Ty zachowywał się tak samo
Właśnie tak mówią kolesie, którym zbytnio zależy lub są zbyt słabi żeby znaleźć inną. Niech zerwie i tyle.
Nagle jej się odmieni, bo chłopak rzekł: "jakbyś się czuła na moim miejscu". Oczywiste... miałaby gdzieś lub zerwała.
 

ewunia198612

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
485
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Głowno / Pabianice
Bardziej miałam na myśli że zobaczy co powie i wtedy może reagować .
Mój facet mnie zdradził , pogadaliśmy i jesteśmy dalej razem, a nasz związek jest dużo silniejszy niż był kiedyś
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Podziwiam, że wybaczyłaś zdradę. Jeśli twórca tematu nie zareaguje w porę, będzie cierpiał jeszcze bardziej.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Co myślicie o tym , jak dziewczyna was zdradza na gg z innymi ?? czy to jest zdrada , ktoś jej pronuje spotkania itp , adoruje , a ona jest w stałym związku , czy uważacie ,że jest to normalne ??


Wiesz mozna powiedziec, ze jest flirt, ale dla mnie to zdrada. Ja tam jak mam kogos to nie potrzebuje flirtow, nie umawiam sie na spotkania, najwyzej bez zadnych czulych slowek moge pogadac lub popisac z kolega w stylu "hej co u Ciebie" i nic wiecej.. wszelkie rozmowy typu "Chetnie poszlabym z Toba do lozka" uwazam xza zdrade.. bo skoro kobieta np o tym mysli, pisze, to znaczy, ze w koncu moze wprowadzic to w czyn.. Dlatego dziwie sie, ze tak duzo osob nie ocenia negatywnie flirtu, wg mnie jak kocha sie partnera to flirt jest zbedny i wystarczy poflirtowac z partnerem, zreszta jak to ten jeden jedyny to inni nie powinni interesowac w takim stopniu zeby fantazjowac o seksie z nimi itp;)

Powiem szczerze jak mialam kogos i widzialam, ze kolo mnie podrywa to urywalam znajomosc najczesciej i tak jest chyba najlepiej a nie na to przyzwalac
 

TheDarkDefender

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Moja też bajerowała i zwierzała się byłemu na gadulcu od pewnego czasu, aż w końcu było dla mnie już po frytkach. W zasadzie nie wiem jakie jest wyjście. Zakażesz jej kontaktu to tym bardziej będzie się kontaktować, nie zakażesz to w końcu Cię puści kantem. Współczuję Ci, jedyne wyjście to było na tyle ją adorować żeby nie szukała szczęścia gdzie indziej.
Pozdrawiam
 

anihc

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
10
Wolisz zjeść tą:

180px-Aardbei_Lambada_vruchtrot_Botrytis_cinerea.jpg


truskawkę sam, czy może jednak wolisz podzielić się z kolegą tą:

truskawka.jpg


? :niepewny:

PS
;)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Daj spokój. Nie możesz się przejmować takimi bzdetami. Wg mnie, taka zdrada nie jest możliwa.
 

Lolinka

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
110
Punkty reakcji
1
Hm..ja mam na ten temat inne zdanie.
Uważam, że możemy mówić o zdradzie kiedy jedna z osób w związku prześpi się z inną.. czy coś.
Nie wiem czy same pisanie na gg nią jest.
 
R

Reuben

Guest
zdrada ma miejsce wtedy gdy będąc w związku poczujemy coś do kogoś innego... to najgorsza zdrada bo o niej nie możesz zapomnieć, boli strasznie... sex z głupoty który częściej przytrafia sie facetom (z wiadomych przyczyn :p), to rowniez zdrada ale boli troszkę mniej... bo w koncu każdy popełnia błędy... choc ja żadnej zdrady bym raczej nie wybaczyła...
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Jeżeli Ci to przeszkadza, że rozmawia czy pisze z innymi kolesiami to z nią musisz pogadać i powiedzieć co Ci leży na wątrobie. Z drugiej strony jeśli nie ma zaufania w związku to coś nie tak.
 

Piotr85

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja też przyłącze się do tematu i nie będę zakładać nowego ponieważ mój problem wygląda podobnie jesteśmy już ze sobą jakiś czas i moja kobieta poprostu zawsze się tłumaczy że ona się zawsze bardziej z chłopakami zadawała niż z dziewczynami. Pisze z kumplami dużo spotyka się i wgl... Jestem o nią cholernie zazdrosny właśnie teraz widzi się z jakimś starszym chłopakiem podobno na "browara" z początku mi się nie podobał ten pomysł ale co jaj mam jej zabronić myślę że kobiecie nie powinno się ufać w 100%... Ona ma ze mną o tyle dobrze że nie mam dużo koleżanek i rzadko się kiedy widzę z jakąś.
Dla mnie ta moja zazdrość już jest chora ale to strasznie boli bo nie wiem co oni teraz robią a jak zaczynam ten temat to się od razu fochuje na mnie ...
 
Do góry