Zdrada i co dalej ?

W

wiki9969

Guest
Nie. Zdrada dla mnie oznacza koniec związku niezależnie od długości jego trwania.
 
A

alfabeta11

Guest
Generalnie to ludzie błądzą. To jest normalne. Mimo wszystko zdrady bym nie wybaczył. Nie daję przy czymś takim drugiej szansy. Bo i po co? Jeśli ktoś pokazał, że tak potrafi to już się nie zaufa tej osobie w ten sam sposób.
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Gdyby moja żona miała kiedykolwiek chwilę słabości, to oczywiście, rzecz jasna - koniec bajki. Zresztą, w drugą stronę sprawa ma się identycznie.
Gramy w otwarte karty i wiemy na czym stoimy. Każde z nas wie co traci, więc na trzeźwo nikt, ani ona, ani ja sobie życia rozwalać nie będzie.
 

Neverdie

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
68
Punkty reakcji
3
Miasto
Nsa
Ja powiem tak - ciało puszcze raz będzie się puszczać cały czas... I chyba wiadomo o co chodzi :)
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Wiele rzeczy potrafiłabym wybaczyć, ale nie zdradę.
 

monikka

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2013
Posty
12
Punkty reakcji
1
trudno powiedzieć. ja przed zdradą męża twierdziłam, że nie ma opcji by ktoś mnie tak dogłębinie zranił... życie jednak weryfikuje wszystko, naszą miłość, wytrzymałość zaufanie...
 

ropucha_89

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
131
Punkty reakcji
6
Nie mam pojęcia, nigdy nie zostałam zdradzona. Żadne z nas nie wie, co zrobiłoby, gdybyśmy byli postawieni w takiej sytuacji. Kto wie, może niektórzy spośród deklarujących, że w żadnym razie nie wybaczyliby zdrady, jednak chociażby spróbowaliby walczyć o związek.
 

polbanda

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Olsztyn
Trzy razy kiedyś wybaczyłem. Tzn trzecim razem już pogoniłem kobietę. Nie radzę wchodzenia do tej samej rzeki tylko od razu gonić. niezależnie od płci
 
K

konwalia78

Guest
Wybaczyć bym umiała lecz żyć z osobą która zdradą zanegowała wartość naszej relacji i więzi już bym nie chciała. Uczciwość małżeńska (czy każda inna) jest dla mnie bardzo ważna.
 

Diagnozaaa

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Z własnego doświadczenia, mogę powiedzieć że jeśli ktoś Cie zdradził, zdradzi jeszcze raz. Prędzej czy później. Choćby Ci obiecywał przepraszał, to jeśli był w stanie zdradzić raz, to drugi raz, gdy mu wybaczysz przyjdzie mu łatwiej. I uważam, że człowiek który kocha naprawdę i szczerze nie zdradza.
 

wyspy

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Raz wybaczyłem, wczoraj dowiedziałem się, ze znów, a nadal ja kocham. I co teraz?
 

dodektrn

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
33
@wyspy to juz wiesz ,ze bedzie to robic w nieskonczonosc ,a Ty bedziesz cierpial caly czas i mial do niej zerowe zaufanie...sam sobie odpowiedz czy warto w to brnac dalej,ale jak dla mnie sytuacja jest oczywista
 

Lost_Angel

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2014
Posty
51
Punkty reakcji
3
Niby można, ale potem już nic nie jest takie samo. To wraca. Wciąż. Przy oglądaniu programu w tv, przy rozmowach towarzyskich.
Dziś twierdzę, że związek po zdradzie, nawet wybaczonej, po części zawsze umiera.
 

MarylkaTu

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
62
Punkty reakcji
0
nie. nie. jeszcze raz nie. raz to zrobiłam i wyszłam jak zabrocki na mydle
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Zdecydowanie bym nie była w stanie tego wybaczyć
 
Do góry