Zdjęcie i wielka prośba...

dikof

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witajcie :)

Mam takie zdjęcie, prezentuję:



Nic z tym zdjęciem nie robiłem...tzn, tylko pomniejszyłem do takich rozmiarów...

O co proszę...O komentarze..oczywiście też...Ale po za tym proszę dobrych forumowiczów o pomoc w obróbce tegoż zdjęcia...To nie jest zlecenie, czy praca...To taka moja prośba do Was przy okazji...Chciałbym zobaczyć Wasze koncepcje i wizje...Po prostu Waszą przeróbkę tego zdjęcia...Będę uradowany jak zobaczę jakieś propozycje w tym temacie oprócz samych komentów...Chodzi mi o różne wersje kolorystyczne, nasycenia...ale także jakieś poważniejsze obróbki wraz z dodaniem czegokolwiek...Chciałbym zobaczyć Waszą fantazję...Mam nadzieję że możemy się tak pobawić ;) Ja ponoć w obróbkach jestem słaby...tak więc zaprezentuję swoją później (jak już zrobię)...p.s.To taki luźny temacik dla osób którym się po prostu może nudzi i lubią obróbki i eksperymenty
Dziękuję
 

dikof

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
O dzięki serdeczne :D Podoba mi się..możesz zdradzić jak zrobiłeś tą ramkę?
A można by w jakimś programie ubrudzić stopy? ale tak by nie było widać obróbki...?

Może ktoś jeszcze zaproponuje wersje? :)
 

Arakiba

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
63
Punkty reakcji
0
Miasto
z NGC 6543
O dzięki serdeczne :D Podoba mi się..możesz zdradzić jak zrobiłeś tą ramkę?
A można by w jakimś programie ubrudzić stopy? ale tak by nie było widać obróbki...?
Ramka z programu photoscape :) Kolory irfanview+ Windows Photo Gallery. Nogi to pewnie trzeba by było w programie typu corel, ale głowy sobie uciąc nie dam :D Nigdy nikogo nie brudziłam :D
 

dikof

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ups...przepraszam :mruga: nie zauważyłem że jesteś Kobietą ;)

Dzieki raz jeszcze ;)
 

Bacalava

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2008
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
33
xyz.jpg


paint shop pro;)
a swoją drogą, fajne zdjęcie:-D
 

dikof

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Bacalava dzięki serdeczne :) nawet ładnie to wyszło :) szoda że wszystko jest szare...mogło by zdjęcie całe pozostać kolorowe a same stópki takie pobrudzone :D ale super!

ONAnatala WOW :D ale tego natworzyłaś :) Dziękuję bardzo :) Moim zdanie świetna obróbka :]
 

majek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
333
Punkty reakcji
3
Miasto
łódź
gimp: suma z warstwą (gaussian blur z maską jasności), zwiększenie kontrastu na krzywych, zmniejszenie nasycenia (1 przed sumą i 2 na końcu) i kadr
Pozdr,
 

Attachments

  • fr.jpg
    fr.jpg
    90,1 KB · Wyświetleń: 28

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
trochę mi nie wyszły ale jak będę miała więcej czasu to się jeszcze pobawię :D
 

baai

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska
A to taka moja twórczość na szybkiego:

4572c6c29cd66c42.jpg

Muszę przyznać ze świetne zdjęcie.
 

dikof

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Kurcze! Jestem pod wrażeniem :D Dziękuję Wszystkim...super efekty :) Gratuluję pomysłowości i umiejętności...

Dzięki wielkie ;)
 
Do góry