zdjecie + fotomanipulacja

majek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
333
Punkty reakcji
3
Miasto
łódź
1 zdjęcie niewiele ma wspólnego z fotografią, poza tym za dużo tego, nie wiadomo na czym mam się skupić, trudno ocenić taką pracę bo jest niestandardowa
2 zdjęcie podoba mi się, trzeba się dobrze przyjrzeć aby zobaczyć niewielkie niedociągnięcia na granicy krzesła z szarością, zastosowana częściowa desaturacja nakazuje widzowi skupić się na krześle, a dalej z krzesła podążyć na manekina, tak więc bardzo ciekawie kierowany jest wzrok widza, kolejny plus to brak przejmowania się czymś takim jak przepalenie zdjęcia uzyskując bardzo duży kontrast pomiędzy czernią a bielą (jeśli dobrze pamiętam to się chyba "white key" nazywa), gdyż uważam, że celowe przepalenie zdjęcia jest czasem plusem a nie minusem
 

.Panna.LoLa.

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
pierwsze to nie zdjecie lecz mala fotomanipulacja- napisalam w temacie ;]
na drugim, owszem przepalenia byly celowe ;)
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Pierwsze ani mi się podoba ani mi się nie podoba. Nie przepadam za tego typu manipulacją fotograficzną.

Co do drugiego
kolejny plus to brak przejmowania się czymś takim jak przepalenie zdjęcia uzyskując bardzo duży kontrast pomiędzy czernią a bielą
mnie jakoś te przepalenie razi i nie podoba mi się.A jak mam się do czegoś doczepi to tylko do kawałka uciętego krzesła ;)
 

hellen

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
mnie sie bardoz podobaja...zazdroszcze umiejetnosci robienia takich rzeczy ze zdjeciami, ja w takich kwestiach jestem zupelna noga. zdolnosci plastyczne bardzo przydaja sie w zyciu, a takie kombinacje musza dawac naprawde duzo frajdy
 
Do góry