Zdjecia zniszczone

Status
Zamknięty.

bacha88

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Zrobilam ostatnio kilka zdjec moim aparatem cyfrowym i dzisiaj chcialam obejzec je na komputerze. Wyjelam wiec z aparatu karte pamieci, wlozylam do czytnika i zaczelam ogladac owe fotki za pomoca podgladu windowskowskiego w viscie(nic innego do przegladania zdjec na chwile obecna na moim komputerze stacjonarnym nie mam) Niektore z nich musialam odwrocic, ale nie chcialam zapisywac. System jednak sprobowal zrobic to automatycznie gdy wcisnelam -> chcac zobaczyc nastepna fotke.
No wlasnie sprobowal...bo wyskoczyl komunikat o bledzie w galerii i ze nie mozna zapisac zmian..
Przed chwila otworzylam te zdjecia jeszcze na laptopie, bo tu mam AcdSee i... :shock: Te fotki ktore odwracalam wygladaja teraz tak:


Czy mozna je jeszcze jakos przywrocic do normalnego stanu, czy nadaja sie tylko do skasowania???
Zalezy mi na nich...Blagam pomozcie :cry:

To moj pierwszy temat i post na tym forum, wiec jesli zrobilam cos nie tak to przepraszam i prosze rowniez o przymruzenie oka na brak polskich znakow, poniewaz mam niemiecki system i klawiature, a co za tym idzie umlauty:)
 

szedar1

Generał
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
803
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Forum
jeśli masz wszystkie takei foty to niestety tylko nadają się do kosza jak i system vista więc szybko zmień spowrotem na XP. a na przyszłość najpierw skopiój foty na dysk potem oglądaj z dysku; szybciej się będą wczytywać a i jak coś pójdzie nie tak to masz oryginały na karcie.
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
wyciełąś z karty czy nie?? te fotki?? może Ci się wywalił bo nie może zmieniać zdjęć na karcie :) takie zabezpieczenie czasem jest:) jak wyciełaś to kicha ale sprubój otworzyć nawet paintem czy działają:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry