Zdjęcia użytkownika echo.sz

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
echo.sz napisał:
linki do moich zdjęć ze strony fotograf ślub poznań przestały działać z jakiegoś nieznanego mi powodu a koleżanka Kopciuszek nie zdążyła napisać o moim braku techniki.
Może więc łatwiej będzie o tym zdjęciu...i może link zadziała...

FOTKA 3: WIERZBY
Mi się podoba, chociaż podobno nie powinno się umieszczać horyzontu równo w połowie kadru

ale powyższe przykłady świetnie pokazują, że powinieneś zająć się fotografowaniem pejzaży, a nie brać pieniądze za robienie zdjęć ślubnych, z którymi ci ewidentnie nie idzie :)
 

echo.sz

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wrzucając to zdjęcie spodziewałem się uwagi co do horyzontu. Chyba byłaś na jakimś kursie, na którym zapomnieli Ci powiedzieć, że zasady są po to, by je łamać. Inna sprawa, że artyści i ci, którzy od nich się uczą (czyli ja np) nie są związani zasadami. Fotografujemy tak jak chcemy.

A co do fotografii ślubnej...nie umiem oceniać swoich zdjęć, to jest bardzo bardzo trudne. Nikogo nie zmuszam, by go fotografować...Mam odmawiać, gdy chcą bym sfotografował ślub i gdy chcą płacić??? Na moją prośbę wrzuciłaś zdjęcie kwiata z małą głębią ostrości...zdjęcie kiepskie...Jeśli ktoś będzie chciał je kupić, to odmówisz? Pewnie nie. Czy ja mam odmawiać tym, którzy proszą o zdjęcia ślubne?
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
Widzę, że gdy pojawia się krytyka twoich zdjęć od razu zaczynasz osobistą wycieczkę w moją stronę. Żeby coś łamać trzeba to najpierw opanować, no i łamać świadomie, a nie przypadkowo - tak gwoli ścisłości

Jeżeli ktokolwiek chciałby ode mnie kupić zdjęcie, które uważam za marne, czy nieudane to najpewniej podesłałabym oryginalny rozmiar za darmo. Zwykła, ludzka uczciwość...

Mi na twoim miejscu byłoby wstyd brać pieniądze za takie zdjęcia, tyle.

Wróćmy do oceny konkretnych zdjęć. No i proszę o nie linkowanie swojej strony w niemal każdym poście. Można umieścić odnośnik w sygnaturce.
 

echo.sz

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
175
Punkty reakcji
0
od 15 lat czytam o tym, że zasady trzeba najpierw...

Nie odpowiedziałaś na moje pytanie...zapytałem o Twoje konkretne zdjęcie...jeśli ktoś będzie chciał je kupić...to oddasz za darmo? bo jest kiepskie? Pewnie, nie bo uważasz że jest dobre i jednak skasujesz za nie pieniadze. Czy ja mam postępować inaczej? Ludzie chcą płacić, a ja mam nie brać pieniędzy bo Kopciuszek tak uważa? Fotografuję śluby chyba 10 lat, zaczęło się od tego, że ludzie prosili bym fotografował. W którymś momencie zacząłem to robić dla pieniędzy. I tyle. Jednym się podobają innym nie. Tak jest też z Twoimi. Jednym się podobają...dla mnie to jedno które pokazałaś jest tragiczne. Napisałaś, że umiesz sobie poradzić z GO i co?
Przeglądając rózne czasopisma, głównie kobiece widzę mnóstwo beznadziejnych zdjęć...ktoś za nie skasował pieniądze. Też nie powinien?

Na tym portalu nie ma możliwości umieszczania linków w sygnaturkach.

Jeszcze mam prośbe...skończmy tę bezsensowną dyskusję.
 
Do góry