Zdjęcia Sterydów

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
fez,spróbowalem w celach doświadczalnych i nie podrywam na to panienek.Poprsotu znajomy miał i mi dał.I tyle.
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
spróbowałem raz bo chciałem zobaczyć jak to działa.Ale teraz nie biore (to był jedyny raz kiedy spróbowałem
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Najbardziej lubie Synthol i Metanabol.Szczegolnie synthol jest niesamowity.Efekty sa zadziwiajace.Oczywiscie tylko sprobowalem kilka razy.Ale mam go i jest ŚWIETNY.


Ja :cenzura:ie , czytajac tego typu wypowiedzi rece mi opadaja , czlowiek 300 ml sytholu kosztuje 129.95$ po 1 przelicz sobie to na polskie ZŁ! a po 2 w polsce to tylko nieliczni to posiadaja.Wiec bank ze tego nie masz a po 2 daje reke se uciac ze masz 12 lat i sie pudzinem jarasz. :mruga: :mruga: :mruga: :mruga: :mruga:


Nie wiem fez czy ty tez tak masz ale jak czytam wypowiedzi tego pajaca to gdybym bym adminem to za takie lamerstwo byl odrazu bany napierdalał. :mruga: :mruga:
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
mi psychodel bardziej dziala na nerwy...

Nie rozumiem raz sprobowales? wzioles jedna tabletke mety i jeden strzal z syntholu?
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wez nie gadaj z nim fez , niech sp. ier. dal.a z tego forum :/
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Z chęcia nie bede rozmawiał z wami oboma.Jakoś mi sie nie spieszy do opuszczania forum.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Ja nikomu nie kaze z tad :cenzura:c . Odpowiedz na moje pytanie Jarhead
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Kilka tabletek mety i maly strzal syntholu,nic wiecej.Byłem ciekawy jak to działa i TYLE.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
I co po tych kilku tabletkach mety wiesz jak ona działa ? ... pff nie ośmieszaj sie ...
 

VBR

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2006
Posty
326
Punkty reakcji
0
ja dzisiaj wziąłem wtaminę C i teraz już bede duży i silny. Juto biorę aspirynę.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
heh budowa miesni nawet na koksie wymaga czasu...
mete trzeba jesc minimum poltora tyg zeby cos poczuc . synthol to olej zwykly
napisz mi na pw z kad go miales jak mozesz
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Jarhead może ten twój synthol to olej slonecznikowy był %)

kolejna sprawa że gó.w.no wiesz jak działa meta czy inne saa musial bys przetrwac na cyklu od poczatku do końca + odblok to wtedy zabieraj glos a nie wypowiadasz sie w kwesti o której niemasz bladego pojecia

fez ma racje meta zaczyna kopać dopieo cos po tygodniu szmania i to tez tak przy dawce 20mg ED wiec lepiej sie powstrzyaj z tego typu wypowiedziami
 

ReDe

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Sterydy sa dla ludzi z glowa;]

a co do tych siusiakow to tylko jajka sie kurcza podczas cyklu, ale mozna wziac clomid(odblok) i wszystko wyrownuje sie.
Do poczatkujacych; nie bierzcie omenow bo to tylko sezonowe sterydy;)
 

reeb0k

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
kto ci powiedzial, ze nie moze sie podetrzec? on sam ci o tym mowil? bo watpie, aby takie glupoty pie***. po drugie to znowu taki wielki to on nie jest.
no to niestety chyba nie widziales go na zywo :eek: pozdr.
VBR heh dobre
 
Do góry