Zdjęcia na I komunii - za ile ?

Elektroinstal

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
43
Punkty reakcji
9
Wiek
51
Miasto
Szczecin
Mam mały dylemat.

Troszkę próbuje robić zdjęcia, głownie amatorsko i dla siebie. Moje zdjęcia można również zobaczyć od kilku dni również na forumowisku :), ale ostatnio zgłosił się do mnie znajomy, który chce żebym zrobił zdjęcia jego dziecku podczas komunii. Chodzi głownie o zdjęcia przed kościołem, w plenerze z rodziną oraz ewentualnie na popołudniowym spotkaniu w kościele. Do kościoła podczas imprezy raczej pchał się nie będę, żeby nie przeszkadzać fotografowi który będzie robił zdjęcia podczas imprezy i który musi zrobić zdjęcia prawie 100 dzieci. I tu pojawia się pytanie ile za coś takiego można skasować ( żeby nie psuć rynku a zarazem nie skasować za dużo bo to znajomy ), bo nie chce robić zdjęć za darmo nawet dla znajomego żeby nie psuć rynku, który w obecnej dobie dostępu do różnego rodzaju aparatów i tak jest moim zdaniem bardzo zepsuty przez osoby robiące zdjęcia na rożnych imprezach za darmo.
Myślę że zdjęć już po obróbce graficzne będzie około 60 - 100 i będą przekazane tylko na płycie a oni sami jak coś będą sobie je drukowali w jakimś labie.

Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie.
 
D

Dobrawa

Guest
Zastanawia mnie skad az taka wrazliwosc na zasady rynku z Twojej strony. Jesli chcesz to zrobic dla znajomego tak poprostu jednorazowo do tego jeszcze poza kosciolem tylko sesja zewnetrzna to nie bardzo ma znaczenie ile od niego wezmiesz. Poprostu kwestia dogadania sie z nim.
 
Do góry