Zbyt Geste Wlosy & Odwijajace Sie Wlosy

P

paulincia=)

Guest
dwa tematy w jednym poscie;D

mam zbyt geste wlosy, a przynajmniej mi sie nie pobobaja jako takie geste:/ co zrobic zeby byly one mniej 'geste' ?!? poradzcie!

* * *

mam krotkie blad wlosy mniej wiecej do ramion, lecz odwijaja mi sie kazde w inna strone szczegolnie po umyciu(a raczej zawsze):/ co zrobic zeby mi sie tak nie odwijaly? od razu - prostownica?

* * *

jak bedziecie odpowiadac to piszcie czy chodzi o pierwszy czy o drugi temat

pzdr;]
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Odnośnie pierwszego tematu to możesz mi oddać połowe, bo ja znowu mam bardzo żedziutki, że nie mogę ich zapuścic, bo strasznie mi wtedy wypadaja.
A co do drugiego to się nie przejmuj. Poprostu rób tak, żeby to wyglądało, że taka właśnie ułozyłaś sobie fryzurę.
A jeśli Tobie to przeszkadza to układaj je lokówką albo prostujh prostowanicą tylko0, że wtedy bardzo je zniszczysz i będziesz miała rozwiązanie pierwszego problemu, bo zaczną Ci wypadać
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
no mi mozesz tez troche oddac bo ostatnio nie wiem czemu ale ciagle mi wylatuja i zaczynam sie martwic :/
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
1 temat: idz do frzyjerki zeby ci przerzedzila wlosy
2 temat: prostuj albo modeluj je tak aby wygladalo ze to specjalnie tak "stercza" ;)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ja miałam bardzo gęste włosy przed wakacjami, aż za gęste. Wycieniowałam sobie włoski i jest ich mniej.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
hm na gęste włosy najlepsze jest cieniowanie, przynajmniej mi pomogło tylko potym włosy sterczą BARDZO, mozesz tez sobie zafundowac krótką fryzurkę która problem rozwiąże wizualnie... np ciencia asymetryczne, nie wiem czy to dalej modne...zreszta dobry fryzjer CI poradzi...

co do odstawania to spróbuj sunsilka, zawsze po umyciu włosów susz je suszarką i zaczesuj zeby sie nie puszyły:/ na koncówki mozesz nakładac gumy, pasty które lekko obciążą włosy.
jezeli to dla Ciebie taki wielki problem to wyprostuj włosy na stałe.
pzdr
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
hmm moze zapusc włosy bardziej i je ładnie upinaj...gęste włosy mogą byc Twoim atutem, :eek:k:
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
co do 1szego teamtu: scieniuj je po dlugosci, wiesz o co chodzi, prawda? wtedy bedzie wrazenie ze sa mniej puszyste
co do 2giego tematu: moja kolezanka co dzien prostowala i teraz nawet jej juz prostownica nie pomaga :mruga: a poza tym strasznie ma zniszczone, wiec prostownica raz na jakis czas, jezeli masz taka szczotke okragla do modelowania wlosow, podkrecania, to gdy suszysz wlosy powinnas nie je przeczesywac i dac silny strumien suszarki, mozesz tez wlasnie spaecjalnie wziac wlosy zeby sterczaly jescze bardziej :]
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Suszarka jak prostownica nisczy włosy.... Ale jaka prostownica ... ceramiczna nie niszczy włosów...
Albo jakies preparaty do prostowania ??
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Co do tego, ze ci się kręcą... Mi też :D Potwornie :D Czasami się mnie pytają czy ja lokówki uzyłam :p I ja ich nie prostuje, bo mi się podoba to w jaki sposób one mi się układają :) Przecież nie kazdy musi mieć idealnie proste włosy :D Zacznij zauważać w nich pozytywne rzeczy.
Acha... i suszarka tak jak już ktos napisał niszczy włosy. Dlatego lepiej zeby schły naturalnie...
 

martynQa

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
ta. ja miałam gęste strasznie. i do pasa.
poszłam, scięłam do ramion, i jest ich mniej no nie powiem.
ale za to sie skrecaja __-__ .
nie chodze przez to w rozpuszczonych wosach bo wyglada to komicznie (;
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Sposób na gęste włosy?
Cóż. Wydaje mi się,że jedynym wyjściem jest wycieniowanie.
Jak byłam mała miałam taką historię... Jechałam z babcią i mamą do lekarza i mama poszła do garażu po samochód, a ja się zbierałam. I babcia miała mnie uczesć to złapać i związać włosów w kitkę mi nie mogła... Takie gęste włosy miałam.
teraz mam sporowycieniowane, ale już zapuszczam. Mimo wszystko wolę równo ścięte, długie włosy i gęste :)

A co do drugiego tematu.
Tez bardzo częśto spotykam się z tym problemem, tylko z tym problemem, że mi się bardzo podobają kręcone, lub takie pofalowane włosy. Kiedy włosy tak porządnie rozczesuję i ogólnie staram się, żeby coś z nimi zrobić zawsze mam poodwijane włosy.
Dwa dni temu myłam włosy. Spałam z mokrymi włosami i obudziałam się z szopą. A dzisiaj nie zdążyłąm się z rana uczesać a teraz mam mimo wszystko takie... proste te włosy.... :)
Ogólnie nie znam sposobu na proste włosy prócz prostownicy i trwałej prostującej, ale bardzo zniszczy ci to włosy. Nie warto!
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Jeżeli chodzi o zbyt gęste włosy to najlepiej je mocno u fryzjera wycieniować (przerzedzić)

A te wywijające się końcówki to hmm... oprócz prostownicy zostaje ci mój sprawdzony sposób - mokre końcówki spinasz wsuwkami i zostawiasz tak, aż wyschną... najlepiej umyć wieczorem i spać z tymi wsuwkami do rana... najlepszy efekt :]

:D :D
 
Do góry