Zbrodnicze siły NATO zabiły syna Kaddafiego

Status
Zamknięty.

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Misz masz uzbrojenia w Libii. Od starych rkm DP do FN 2000 :)
800xrl.jpg



800xoa.jpg





Ciekawe co by się stało, gdyby odpalił? :D



mXPwX.jpg
 

forumowicz250

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
95
Punkty reakcji
3
oglądałem to, moja mapka jest aktualizowana m.in. w oparciu właśnie o filmiki użytkownika 108morris108
 

Accelerator

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2011
Posty
82
Punkty reakcji
2
Jego informacje są bardzo trafne, sprawiają wielką przyjemność. Oby te ścierwa atakujące Libię straciły jak najwięcej.

Zawiya póki co jest zielona.
http://www.youtube.com/watch?v=9aHPRNU1eo8&feature=feedu

Film wstawiono dzisiaj. Jak widać. Armia ma jeszcze czołgi.
 

forumowicz250

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
95
Punkty reakcji
3
jak widać coraz to nowe miasta i regiony są wyzwalane przez Armię Zieloną :) Wyzwolenie coraz bliżej, jestem z Tobą Muammarze Kaddafi !!!
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ja tam z Muammarem nie jestem. Bandyta to jest swoją drogą, ale nie gorszy od Berlusconiego, czy Sarkozego, a jeżeli spojrzeć z tej strony, że chciał z kontynentu Afrykańskiego zrobić, niezależny byt polityczny, zamiast poligon USA, to nawet lepszy. Szkoda mi tylko Libijczyków. Nie jestem pacyfistą, ale jestem przeciwnikiem wojen (np. uważam, że bandytom należy stawić opór). Ta wojna to od czasu Jugosławii największa rzeź, która odbyła się całkiem blisko nas i to w obrębie tak sporego narodu. Zginęło tyle ludzi, że gadanie teraz o pojedynczych ofiarach Kadafiego, to czysta obłuda, zwłaszcza że byli to zazwyczaj skorumpowani politycy.
Co do sytuacji na wojnie. To, że tak się to będzie toczyć przewidywałem od początku. Ameryka, tylko zaczęła wojnę, bo jest ona jej na rękę, ale nie jest na rękę branie w niej udziału, otwieranie nowego frontu. Spuścili kilka rakiet i pojechali do domu.
Zdolności Włochów do wygrywania wojen są co najmniej wątpliwe. Podobnie z Francuzami. W Europie niema silnej armii, która mogła by wygrać z armiami krajów arabskich. Początkowo udało się wzniecić,m albo wykorzystać chaos, ale im dłużej trwa chaos, tym mniej ma on zwolenników, wiec czas gra na korzyść Kadafiego.
 

forumowicz250

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
95
Punkty reakcji
3
ja myślę, że Kaddafi wygra i NATO się zwinie. Poza tym NATO ma chrapkę na Syrię, tylko nie wiadomo kiedy zaatakują i czy w ogóle zaatakują zniechęceni przewidywaną przegraną w Libii. Chyba, że będą chcieli podreperować sobie morale i uderzą na Syrię
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Zgadzam sie w pełni z Lobo2007.
Według mnie sytuacja bardzo źle wpłynie na jakość sojuszu NATO. Tak samo spadnie w oczach wielu państw szacunek do armii europejskiej. Jeśli nie wygrają tej wojny to sami sobie władują samobója. Pokażą jak nie przygotowani są do prowadzenia wojen.
Miedzy sojusznikami po przegranej wojnie(im dłużej będzie trwała tym większa szansa na przegranie) zostaną nie smaki i żale względem siebie. Dlatego dla utrzymania jako takiego respektu i przyjaźni między nimi, powinni wygrać. Bo już wycofać się inaczej z jako takim "honorem" się nie da.
 

Accelerator

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2011
Posty
82
Punkty reakcji
2
Jedyne co powinni to umrzeć a nie wygrać. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, że takie dziadostwo ma miejsce. Naprawdę liczyli, że zaskarbią sobie sympatię Libijczyków zniszczeniem ich kraju? Im dłużej to będzie trwało tym Kaddafi będzie bliższy zwycięstwa.
Jestem za nim i życzę mu wygranej.

Już nie jednokrotnie zdrajcy mówili, że wprowadzą prawo szariatu. Po ryjach i aspiracjach dowódców zdradzieckich band widać, że to przestępcy i terroryści. Zwłaszcza dowódca Trypolisu. Walczą między sobą o broń, o władzę. Kretyni zabijają samych siebie i prześladują każdego komu nie podoba się obecna sytuacja.

Cały ten cyrk tylko pokazuje jakie świnie zajmują stołki w Europie. Każdy z nich powinien zawisnąć na latarni ulicznej.
 

forumowicz250

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
95
Punkty reakcji
3
przecież to kłamstwo NATO i USA!!!!!! Kaddafi żyje i ma się dobrze. Zobacz z resztą na portalu http://www.algeria-isp.com/
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Wiesz, po szopce z Osamą to trudno nie podchodzić sceptycznie do tego typu wieści. Chociaż ta jest bardziej wiarygodna i fałszowanie nie miałoby takiej siły propagandowej, bo ludzie i tak mają wytresowaną przez media postawę wobec Kaddafiego. Żeby była jasność: wiem, że święty to on nie był, ale podobnie do sprawy podchodzę jak Lobo - nie widzę większej różnicy między nim, a bardziej ,,klasycznymi", europejskimi politykami ze swoimi machlojami. Swoją drogą bezsensownie było go z miejsca uśmiercać. Miał informacje, można było go postawić przed sądem.
 

Accelerator

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2011
Posty
82
Punkty reakcji
2
Teraz będzie rządzić ta dzicz gorsza od zwierząt.


http://obamaslibya.com/Beheading.html

Bojownicy o wolność w akcji. Brutalne.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Zwłaszcza, że okoliczności śmierci są niejasne. Widocznie woleli go martwym niż żywym. Kadafi współpracował z wieloma europejskimi politykami w tym z Berlusconim. Berlusconi ma teraz proces, gdyby tak Kadafi przebywał w więzieniu, można by zawezwać go na świadka. Wygodne to to nie było.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 451
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Zwłaszcza, że okoliczności śmierci są niejasne. Widocznie woleli go martwym niż żywym. Kadafi współpracował z wieloma europejskimi politykami w tym z Berlusconim. Berlusconi ma teraz proces, gdyby tak Kadafi przebywał w więzieniu, można by zawezwać go na świadka. Wygodne to to nie było.

Są jasne. Ktoś powiedział władzą że ucieka i samoloty zbombardowały jego transport lub samoloty NATO odkryły tą ucieczkę. . Został ranny i wtedy oddział partyzantów wyciągnął go samochodu. Pewien partyzant walnął go kolbą od pistoletu. Wtedy Partyzanci zaczęli go bić i znieważać . Zerwali mu ubrania i bardzo pobili. Prawdopodobnie ten licz go zabił lub pobili go i zastrzelili.


Śmierć Kadafiego!!! Tylko dla dorosłych!


http://www.youtube.com/watch?v=oBq19fKhymY
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Dla mnie dalej to niejasne. Czy to tylko dzicz, głupota i bestialstwo nowych libijskich demokratów czy oni wiedzieli, że Kadafi ma być martwy i żadnego procesu ma nie być? Nawet Tomasz Lis w radiu wczoraj mówił, że proces skompromitowałby czy ukazałby obłudę świata zachodniego.
 
M

MacaN

Guest
tak swoją drogą ( to jeszcze nieoficjalne ) ale polskie firmy dostały koncesję na budowanie dróg, domów, wydobywanie gazu i ropy z Libii
 

forumowicz250

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
95
Punkty reakcji
3
a to zdziwienie, nareszcie polska burżuazja poszerzy swe imperialne wpływy. To zupełna nowość! Zawsze zyskiwała burżuazja z USA/ Zach. UE, a teraz proszę! Zaskoczenie Polska burżuazja zyskała na wojnie w Libii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry