Zboczone skojarzenia.

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Ja tam od 15,16 odczuwalam:p
a po 18 jeszcze bardziej.

że niby po nastoletnich latach nie ma się popędu,tak?:D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no może to bylo troszke przed osiemnastka

ale tak na prawde to dopiero facet obudzil moja seksualnosc

SAG moim zdaniem ma sie wiekszy
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Im jest się starszym tym więcej chce się zrobić,posmakowac,bo chyba na tym życie polega?
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Im jest się starszym tym więcej chce się zrobić,posmakowac,bo chyba na tym życie polega?
Tak
ale to co teraz młode dziewczęta robią to aż włosy dęba stoją
jak sie słyszy jak dziewczyna sie umawia z facetem przez neta bo chce stracic dziewictwo :|
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Debilizm lub ciekawość?
Biznes.
czyli mam na myśli rozdziewiczać można teraz za pieniądze...

Wcześniej? Hm...w takim młodym wieku można mieć silny popęd BB) tylko niektórzy wtedy zaczynają działać, a inni czekają. Chociaż gdybym poczekała... to...
Dużo zależy od pierwszego partnera.
 

Arossa79

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Na mnie tez wszyszy mowia ze zboczeniec jestem! Wszystko potrafie do sexu sprowadzic :sexy:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
szlag mnie trafia jak ktoś jeszcze ma takie skojarzenia, nerwica, to jak zbyt długo trwający dowcip, drażnić zaczyna. to było ok pare razy ale staje się nużące jak dłużej trwa.
 

Endrju!

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
to zależy od zajęcia, pracy, od tego z jakimi ludźmi się przebywa itd... W szkole musi być śmiesznie to norma, trzeba coś śmiesznego robić lub mówić, a np. w odpowiedzialnej pracy? na eleganckiej imprezie? wk**** jest tylko to że niektórzy nie potrafią dostosować się do sytuacji, i kiedy jest jak najbardziej poważna rozmowa to oni w śmiech ;/
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
to zależy od zajęcia, pracy, od tego z jakimi ludźmi się przebywa itd... W szkole musi być śmiesznie to norma, trzeba coś śmiesznego robić lub mówić, a np. w odpowiedzialnej pracy? na eleganckiej imprezie? wk**** jest tylko to że niektórzy nie potrafią dostosować się do sytuacji, i kiedy jest jak najbardziej poważna rozmowa to oni w śmiech ;/
To są właśnie tacy faceci którzy nie szanują kobiet :/ wydaje mi się że w pracy należy zachować się jak na mezczyzne przystało,ale wiele niestety tak nie umie się zachować :/
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
wypowiedź mojej profesor na języku polskim, oczywiście kontekst inny niż skojarzenia : ja dochodzę w trzy minuty, a nie raz nawet w dwie.. ;D wszyscy hahahahaah a ona : ''o ja, wy tylko o jednym"....


kolejny łach dwie godziny później, matematyka, przedziały liczb.. profesor Such.... : " ma pani tą dziurę" i kolejno śmiech hahahaha, a on ku zaskoczeniu : ''wiem, że to dziwnie zabrzmiało"... następna lekcja, koleżanka do tablicy, ściąga szalik z szyji... a Suchy :"Pani to się zawsze rozbiera jak do tablicy idzie ??"...


jednym zdaniem śmiechowo mamy z naszymi psorrrami :D
 
Do góry