Zbieram ludzi na RPG

Status
Zamknięty.

absflg

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jako że natrafiłem na społeczność fanów RPG, postanowiłem się tu ogłosić. Szukam chętnych do sesji RPG przez internet. Konkretnie przez małe, złożone na prędce forum.

Raz. Mechanika:
Autorka. Chciałem skorzystać z D&D albo młotka, ale trzeba na forum wziąć pod uwagę ograniczoną komunikację. Wymyślony system. Prosty. Brak klas. Jeden punkty na poziom wydawany na atut (typu broń bojowa), który ma namacalny efekt (odblokowuje nowe uzbrojenie, czary etc.). Podczas walki dwa rzuty (przy pomocy jakiegoś internetowego dice-rollera).

Dwa. Świat:
Świat fantasy. Zarys kontynentu. Porośnięte toto puszczą. Osady w górach. Niebezpieczne szlaki między miastami. W puszczy żyją potwory, które napadają dla mięsa osady. Chciałem początek osnuć wokół karawan między miastami. Nic praktycznie konkretnego, poza tym na pierwsze sesje, nie ma.

Trzy. Kto?
Przynajmniej 3 NAPRAWDĘ chętnych osób, które nie znudzą się po 2 dniach (przez tom, że nie wiedzą w co się pakują). Jeżeli będzie sporo (powyżej 4-5), przyda się drugi narrator. Założenia to przewidują. :D

Jeszcze, żeby nie było. System/mechanikę pisałem i konsultowałem z kolegami na sesjach. Jest już wykończony. Obecnie wykruszyli się gdy proponowałem przez neta, wątpliwie jeden będzie grał. Nie chciałbym, żeby było odbierane jako reklama. Po prostu zbieram ludzi, a PBF (play by forum) to tylko forma... :)

Nie wiem jak tu jest z zasadami na forum, więc linku nie dam. Chętnych proszę w tym temacie / przez system wiadomości prywatnych forum.
 

Aralion

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Bytom
W sumie byłbym chętny. Ale chciałbym byś bliżej mnie zapoznał z światem gry by nie było że "nie wiem w co się pakuje" :) Więc jeśli możesz to prześlij mi na priv. www. oraz ewentualnie zarys świata.
 

Haren

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
492
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Kraków
ja jestem NAPRAAAWDĘ chętną osobą. I jeszcze jedno - jeśli szukasz świata fantasy (kontynent, państwa nieco zarysowane - a niektóre w pełni - i opisanego rozwoju technologicznego - mam to wszystko i mogę służyć. W tym mapa fizyczna (niedokończona jeszcze :/) i polityczna (ta już pełna) całego kontynentu.
 

Aralion

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Bytom
Nasza osobistość chyba zamarła. Trudno. Haren może my coś stworzymy. Może by coś się ulepiło jak byśmy coś zaczęli robić. Mój gg 21230666
 
Status
Zamknięty.
Do góry