Zazdrosna Dziewczyna...!

Adamo360

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Dolnyśląsk
Moja dziewczyna jest okropnie zazdrosna... :niepewny: mianowicie jestem taki że niemam zbytnio dużo kolegów bo unas na osiedlu to sami pijacy, ćpuni, dresiaże i do tego technoboje i armie klonów -.- jak ja nielubie techna .. <_< zato mam koleżanek od groma i parenaście przyjaciółek :].. a wiecie jak to jest jak dziewczyna bierze telefon chłopaka patrzy w smsy a tu same wiadomości od qumpelek.. poprostu masakra w biały dzieni >.<'' albo jak idziemy przez park a podrodze spotykam koleżanki :mruga: .. Przez to są miedzy nami okropne klłutnie a to się ostatnio nasila a nieche żeby nasz związek się rozpadł przez taką głupote :( bardzo mi na niej zależy ale przyjaciółek niemoge tak poprostu olać jak ona chce ponieważ znam je od parunastu lat i nieraz trzeba się zwierzyć komuś więcej niż tylko swojej dziewczynie :bag: .... ale ona tego nierozumie. Jak mam jej wytłumaczyć że ona jest dla mnie najważniejsza i nie zrywać kontaktów z przyjaciółkami?? :niepewny: HELP !! :( wogule jest to możliwe ? <_<
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
pamietaj o jednym, miłość latwo gaśnie, a prawdziwa przyjaźń jest trwała, wiec całkowicie dobrze robisz. probowałeś jej wytlumaczyć ze potrzebujesz znajomych, a brak kumpli jest taki jak powyzej napisales?
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
heh nie chce nic mówić ale też testem zazdrosna i to bardzo o zwykłe koleżanki ^_^

no wiesz mu już takie jesteśmy ile razy ja się starałam, żeby nie być zazdrosna no ale mi nie wychodzi :)
 

Marzena2008

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Skoczów/Rybnik
Również potrafię być zazdrosna o koleżanki swojego faceta... Ale wszystko ma swoje granice. Widać, że zależy Ci na swojej dziewczynie ponieważ starasz się rozwiązać problem... Musisz jej wytłumaczyć że koleżanki ma każdy i nie można się odizolować i odwrócić od osób które zna się wiele lat, ona zapewne też ma kolegów? Czy Ty jej robisz o to awantury? Musisz jej wytłumaczyć to, że taka zazdrość może zniszczyć wasz związek... Jeżeli nie dajesz jej powodów do tak wielkiej zazdrości to musi to zrozumieć, bo zamiast szczęśliwie spędzać ze sobą czas, będziecie tracić go na niepotrzebne kłótnie... Mam nadzieję, że Twoja dziewczyna to zrozumie, bo niepotrzebnie niszczy relacje między wami...
 

igor_cool

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Jak Jej nie dałeś powodu to nie rozumiem Jej zachowania, zazdrość bierze się głównie z braku całkowitego zaufania, i jakiś różnych podejrzeń, które się tworzą w psychice... Spróbuj się postawić w Jej sytuacji np. to ona nagle ma dużą ilość kolegów a prawie zero koleżanek.. - wszystko zależy od danej osoby i od jej podejścia. Szczerze mówiąc na to nie ma rady, tylko rozmowa i albo Ona to zrozumie i przyjmie do swojej wiadomości albo pomyśl nad tym, czy taki związek ma sens bo i tak po czasie jeśli się nic nie zmieni to się rozleci.

Zapewnij ją że Ona jest najważniejsza itd... bla bla - i musi to zrozumieć. Mam nadzieję, że Wam się uda.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
ja tam ją rozumiem bo tez bym była zazdrosna :bag: a Ty mozesz jej gadać i gadać a ona i tak swoje będzie myśleć :p no takie już jesteśmy
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
ah to sa po prostu kobiety sa miec faceta tylko i wylacznie dla siebie

ale tys jest facet i nie daj sie musisz jej pokazac ze wlasnie tak nie jest

ja tez z tego powodu mialem problemy

a ja to roziwazywalem tak

njapierw szczera rozmowa na ten temat jak nie skutkuje to kilka razy

jak do niej nie dotrzec to robisz swoje i jak sie zaczyna byc zadrosna to sie uchmiechasz i przytulasz i gadalem fajnie ze jestes zadrosna o mnie ale nie przesadzal bo mnie tylko spychasz wiekszosc uznawla mi racje i bylo ok

kobieta rzadza emocjami a jak jest zadrosna to przywiazuje do siebie tak to mozna tlumaczyc

ah te kobiety z wami sa trzy swiaty;-ppppp
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a w cale, że nie trzy światy :D

no wiesz no jak bym widziała mojego gościa z inna panienka koleżanka to mnie aż skręca aż coś mi się robi ale
wiecie nie ma miłości bez zazdrości :D
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
no niby tak

ale to ma byc taka zdrowa zadrosc a nie taka zla odsecyjna
 

Adamo360

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Dolnyśląsk
pamietaj o jednym, miłość latwo gaśnie, a prawdziwa przyjaźń jest trwała, wiec całkowicie dobrze robisz. probowałeś jej wytlumaczyć ze potrzebujesz znajomych, a brak kumpli jest taki jak powyzej napisales?

TO nie tak że ich niemam wcale, ale z dziewczynami jakoś lepiej się dogaduje.. ;)

Uzzo myśle że będe musiał się troche wykosztować na tą rozmowe :niepewny: ....

DZieki wszystkim za pomoc.. puzniej napisze jak to się skoniczyło :mruga: mam nadzieje ze bedzie HAPPY EnD :bag:
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
Ja jestem o swojego chłopaka bardzo zazdrosna, chociaż wiem, że bardzo mnie kocha i do tego jeszcze razem mieszkamy :p
 
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
To naturalne, najwyraźniej i jej na Tobie zależy skoro jest zazdrosna. Powiedz jej , że Ci na niej zależy i mów to tak często ,aż zrozumie , ze o konkurencje sie nie musi martwić ( o ile takowa w ogóle jest)
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
na poczatku bedzie ciezko jej to wytlumaczyc ale jak kocha to zrozumie hehehhe no coz taki los takich facetow

ale lepiej takie cos niz nic wtedy bys sie zastanawial czy ona cie wogole powaznie traktuje;-pp

zdaj relacje
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
no właśnie :)

ale nie raz być zazdrosnym trzeba ;)
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Kobiety inestety już takie są.Nic nie zrobisz.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
A właśnie, że zrobi :D
Zerwij i będzie dobrze ;)
I zacznij 'zarywać' do jednej z przyjaciółek :)

Dobre rozwiązanie, prawda ? :] :] :] :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
heh szczerze trochę głupie pomysły masz...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
heh jak widać większość wypowiedzi dziewczyn napisało, że były by zazdrosne :)
 
Do góry