zazdrość

Holly88

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lubelskie
Witam, mam pewien problem... Jestem w szczęśliwym związku, znamy się 2 lata a od pół roku jesteśmy zaręczeni. Mój Narzeczony jest przystojnymi przemiłym mężczyzną... Mój problem polega na tym, że jestem bardzo o niego zazdrosna, wręcz zaborcza. najchętniej sprawiłabym aby był obok 24h na dobe. Nie mówie mu tego i staram sie równiez niczego nie okazywać, ale staje się wtedy dla niego nie miła, opryskliwa i humorzasta. za chwile mam wyrzuty sumienia bo tak naprawde On nie daje mi powodów do zazdrości. Wydaje mi się że chodzi oto, że uważam się za mniej atrakcyjną dziewczynę. czasami zastanawiam się co tak przystojny mężczyzna we mnie widzi. Jak mam sobie z tym poradzić? prosze o pomoc.
 
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
Przepraszam ale czy nie masz większych problemów?
Piszesz że żyjesz w szczęśliwym związku, jednak czasem się fochujesz, jesteś zazdrosna, uważasz się za przeciętną dziewczynę.
Z fochem i zazdrością oraz niby problemem co tu piszesz to trzeba dorosnąć, zrozumieć.
Jak sobie z tym radzić... cierpliwością i koniecznie kreatywnością.
Ja problemu nie widzę.

Albo po prostu nie powinnaś mieć atrakcyjnego, przystojnego, przemiłego faceta.
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
Zazdrość to taki problem, że jeśli będziesz ją trzymała w sobie przez dłuższy czas to zacznie narastać, aż w końcu przerodzi się w chorą zazdrość. Problem z chorą zazdrością jest taki, że trudno się jej pozbyć i może baardzo namieszać w waszym związku.
Powinnaś z nim o tym szczerze porozmawiać, z pewnością pod tym względem będzie dla Ciebie wyrozumiały i powinno Cię to nieco uspokoić. Nie powinnaś tak martwić się na zapas i może popracować trochę nad swoją samooceną, że jednak nie jest tak źle, żeby dawać mu powody do zdrady czy do oglądania się za innymi ;)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
nie mozesz miec kogos na wyłączność na 24h zawsze i wszedzie, jak kazdy potrzebuje czasu dla siebie, chwili spokoju.

wyluzuj trochę, albo Twój tak SZCZEŚLIWY związek może zamienić się w TOKSYCZNY związek.
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Nawet kotka możesz zagłaskać na śmierć, a pieska udusić na zbyt krótkiej smyczy. Nie możesz mieć go stale 24 godziny/dobę przy sobie, bo to jest aż niezdrowe dla związku. Jeśli będzie miał Cię zdradzić, to zrobi to przy pierwszej lepszej okazji, a więc odpuść. Jeśli stale bezpodstawnie będziesz go posądzać, to w końcu nie wytrzyma i Cię zdradzi. Więcej zaufania do drugiego człowieka, z którym planujesz spędzić życie. Sama pomyśl, to Ciebie wybrał, z Tobą się zaręczył, zatem musisz być dla niego atrakcyjna.
 
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
125
Punkty reakcji
5
Szczypta zazdrości nigdy nie zaszkodzi związkowi ;) Szczypta , nie więcej. Jeśli nie daje Ci on powodów do zazdrości , to się uspokój , żebyś nie straciła tego , co masz.
 

elcia119

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
warszawa
po co zazdrość - to coś zgubnego. Niemożna być z kimś komu się nie ufa . zaufanie i rozmowy na każdy temat to podstawa
 

Asiiiula

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2011
Posty
20
Punkty reakcji
1
Jesteś zaręczona, a zupełnie nie ufasz partnerowi.. Boisz się, że Cie zdradzi? Nie prosiłby Cie o rękę jak by nie chciał z Tobą być i by nie kochał..
A jak będzie chciał Cie zdradzić to i tak to zrobi.. Nie obawiaj się, bo napewno jest wierny... Jak by było inaczej, nie był by z Tobą..
I nie bądź o niego choro zazdrosna, bo to Cie zgubi.. Wiem z własnego przykładu..
Zazdrość jest jak robak, zje każde jabłko..
Życzę szczęścia ;)
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
Musisz trochę wyluzować. Wiem że to trudne. Ale spróbuj się nie interesować cały czas co robi. Niech sam poczuje trochę zazdrości.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Idz do lekarza bo jesli masz normalnego faceta to predzej czy pozniej dostanie szalu, walnie piescia w stol i sobie pojdzie w ch..j
 

Scarlett90210

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
tu i ówdzie;)...
2 lata o czymś świadczy skoro nadal z Tobą jest to widocznie Cie kocha zaufaj mu trochę i wrzuć na luz bo ta chorobliwa zazdrość może tylko zniszczyć ten związek.To Twoje kompleksy powodują, że czujesz się nie pewnie.Przemyśl sprawę i zacznij skupiać się bardziej na swoich zaletach za które on Cię kocha a nie tylko na wadach...
 

Kaka17

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2011
Posty
193
Punkty reakcji
0
Rozumiem Cię bo mam tak samo. Ale taka zazdrosć może się źle odbić na waszym związku więc może trochę wyluzuj.
 
Do góry