zazdrosc

madziorek86

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam :)mam taki problem :)mam chlopaka jestesmy razem juz rok on twierdzi ze mnie kocham i nie wyobraza sobie zycia beze mnie :)ale czasami mam watpliwosci bo ja widze jak razem idziemy gdzies jak patrzy na inne dziewczyny :)zlosci mnie to bo ja nie mam wygladu super modelki i czasami mam wrazenie ze jak on tak patrzy na te inne dziewczyny to pewnie chcialby miec taka laske :)nie wiem czy to moje urojenia czy chora zazdrosc :)co mam myslec i zrobic zeby mu uwierzyc w jego milosc
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Kolejny strzał z dvpy w wykonaniu kobiet. Mówi że kocha? Jest z tobą? No to o co chodzi?

Jak koleś widzi, że masz kompleksy, że czujesz się mniej atrakcyjna od innych to pomyśli: faktycznie, słaba laska, nie wierzy w siebie, skoro tak mówi to pewnie stać mnie na lepszą. Przez taki brak poczucia własnej atrakcyjności tracisz w jego oczach. Wyolbrzymiasz, to że rzuci okiem na inną nic jest normalne, rzekłbym odruch bezwarunkowy :D
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Tia, popieram post z góry.

Nie musisz być idealna żeby podobać się chłopakowi. Lepiej by Ci było, gdyby on leciał na Twoją urodę, a nie na Ciebie? Ja osobiście źle bym się z tym czuła. Nie musisz spełniać wymogów 90/60/90 żeby być diabelnie seksowną :)
To dzięki pewności siebie i poczuciu własnej wartości pokazujemy, że jesteśmy warte większej uwagi :D
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Jeju... Ludzie są dziwni. To, że Ty uważasz siebie za osobę pozbawioną wybitnie atrakcyjnej aparycji nie oznacza, iż on Ciebie za takową nie uważa. Jest z Tobą - znaczy się - chce tego.

Nie stwarzaj sobie sama problemów, ciesz się tym, że wam, najwidoczniej, razem dobrze:)
 

madziorek86

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja rozumie ze to normalne ze faceci ogladaja sie za pannami:)ale chyba nie na miejscu jest skoro on w mojej obecnosci to robi:)skoro twierdzi ze mnie kocha to inne nie powinny go interesowac :)on wie ze mnie to boli a mimo to robi to a chyba swidome zachowanie ktore rani bliska osoabe jest nie na miejscu :)wiec nie dziwcie sie mi ze mam takie a nie inne mysli
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
A mówiłaś mu to, że Cb to boli? Skąd przypuszczenia, że rani Cię świadomie?

Ps.
:) to nie jest przecinek, tylko emotikona wyrażająca uśmiech, chyba używasz jej nieadekwatnie do słów użytych w poście, które zakańczasz tym emotkiem...
 
P

Ponury Żniwiarz

Guest
Niech się patrzy gdzie chce, jeśli nie dotyka i nie zdradza to weź się uspokój.
 

madziorek86

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
sorki za te minki pomylka ,tak mowilam mu o tym ze to mnie boli, on mowi ze rozumie i przeprasza ale caly czas to samo
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Dziwne... Myślę, że problemem nie jest to, że on się ogląda, ale to, że nie reaguje na Twoje uwagi. Jest jeszcze coś, co on robi mimo Twoich uwag, a Tobie to przeszkadza?
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Dobrze, że spogląda na dziewczyny, to oznacza że jest faktycznie, ,,zdrowy/ normalny'' :p
A tak serio, daj spokój, wyluzuj, to że facet patrzy na inną dziewczynę nic złego nie oznacza, to Ciebie kocha, z Tobą dzieli swe radości i smutki i dużo by tu wymieniać.
Twoja zazdrość wynika z niskiej samooceny. Ty zwyczajnie w siebie nie wierzysz.
Nie musisz mieć super figury, idealnych wymiarów, możesz ,,porazić'' konkurencje sposobem bycia, osobowością... Popracuj nad sobą. ;)
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
Mało śmieszne.
a Ty z tych "kochających inaczej", że się tak obruszyłeś? :D

Każdy normalny facet ogląda się za kobitami. Jeden bardziej bezczelnie, drugi bardziej dyskretnie. Taka natura.
Szykanie w tym głębszego dna, dopiero jawi się być śmieszne :D


niemniej dobrze ułożony egzemplarz, będzie tego unikał lub robił dyskretniej przy oblubienicy
 
K

krzysztofandraszak

Guest
K

krzysztofandraszak

Guest
Uspokójcie się, świntuchy :D
Ej, bo będę zazdrosny, Ponury!:)

Trawka, cokolwiek jarasz, też to chcę:)

Ontopic: dziewczyno, trochę dystansu. Porozmawiaj z nim jeszcze raz, tak szczerze i powiedz, że to coś, z czym nie możesz się pogodzić, ewentualnie nastrasz go, że to Ciebie od niego oddala etc. Albo to, albo upojna noc:)
 
Do góry